Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/316)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 316 | Turnajů: 971

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rom Jaroslav CZE004462 B Sokolové Želenky 4 19 23 79 6 370
2. Václavík Marek CZE024756 B U Havlů pension Třebenice 4 14 18 29 6 200
3. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky 4 20 24 77 5 780
4. Strunz Otta CZE046182 B Torzo Bílina 4 16 20 82 5 720
5. Trousil Marek CZE042579 B Nervotoči na Pekárně 4 17 21 27 4 850
6. David Karel CZE004342 B Hrušky Litvínov 4 14 18 26 4 320
7. Braum Jan CZE002278 B Hoka Most 4 16 20 55 4 280
8. Mülling Jan CZE052281 B Ložisková mafie Pšov 3 15 18 54 4 040
9. Čížek Zdeněk 1956 CZE002288 B MANDL Klub Žatec 3 19 22 83 3 880
10. Jičínský Milan CZE026549 B Tornádo Chomutov 4 10 14 18 3 860
11. Kutzler Martin CZE046280 B Cowhand Dušníky 3 20 23 87 3 850
12. Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina 3 14 17 61 3 810
13. Hejtmánek Václav CZE038307 B Ložisková mafie Pšov 2 17 19 46 3 770
13. Bárta Stanislav CZE037719 B Tornádo Chomutov 4 13 17 35 3 770
15. Makarius Tomáš CZE026553 B Piráti Louny 2 10 12 27 3 720
16. Kurek Jan CZE046009 B Asterix Nový Bor 4 16 20 43 3 500
17. Rödl Martin CZE028020 B Kanec Most 3 15 18 30 3 480
18. Chára Hynek CZE037741 B Predátoři Krupka 3 17 20 32 3 440
19. Vecko Ondřej CZE054543 B MANDL Klub Žatec 4 20 24 82 3 400
19. Novák Jan CZE053033 B Tornádo Chomutov 2 12 14 40 3 400
21. Funk David CZE046281 B Cowhand Dušníky 2 20 22 71 3 380
22. Hotový Miroslav CZE039380 B Václavák Černčice 4 11 15 24 3 350
23. Zetek Jiří CZE002186 B ZB Karakal Ročov 4 12 16 34 3 280
24. Horáček Josef CZE010685 B Ložisková mafie Pšov 4 15 19 42 3 270
25. Krotík Boleslav CZE001129 B Cowhand Dušníky 3 19 22 64 3 180
26. Poljanský Ivo CZE000841 B Oceloti Most 2 13 15 29 3 170
27. Šatný Jan CZE001447 B Hrušky Litvínov 3 20 23 39 3 150
28. Schieferdecker Václav CZE000469 B Ložisková mafie Pšov 2 20 22 104 3 140
29. Kraus Karel CZE043131 B Pijonýři Litvínov 3 15 18 31 3 060
30. Bachár Miloslav CZE000432 B Šipková Růže Jirkov 2 16 18 62 2 980
31. Pokorný Jaroslav CZE010163 B Tornádo Chomutov 3 9 12 13 2 860
32. Suško Miroslav CZE040107 B MANDL Klub Žatec 1 18 19 38 2 830
33. Wiesinger Tomáš CZE046180 B MANDL Klub Žatec 20 20 60 2 740
34. Kutzler Ludvík CZE008637 B ŠK Pokratická hospůdka 17 17 75 2 670
35. Hála Jan CZE044956 B Jahoda Žatec 3 11 14 31 2 620
36. Szitai František CZE001191 B Ďáblíci Lom 3 19 22 76 2 600
37. Viga Vladimír CZE006753 B Pijonýři Litvínov 3 13 16 19 2 560
38. Zajíc Martin CZE031655 B Arsenal Most 1 15 16 38 2 540
39. Hvolka David CZE042738 B Predátoři Krupka 17 17 48 2 450
40. Koláčný Michal CZE004757 B Mosteckej ŠK 1 15 16 41 2 440
41. Fojtík Kamil CZE016696 B Pijonýři Litvínov 1 13 14 20 2 340
42. Ibler Petr CZE038353 B Black Benešov n/P. 2 8 10 20 2 320
43. Glogovský František CZE001488 B Oceloti Most 15 15 52 2 310
44. Mžourek Oldřich CZE007507 B ŠK Pokratická hospůdka 17 17 74 2 190
44. Hlaváček Petr CZE010663 B Piráti Louny 2 11 13 35 2 190
46. Keprta Martin CZE033064 B Piráti Louny 2 11 13 32 2 150
47. Smolík Petr CZE011337 B Lions Darts 16 16 50 2 140
48. Čížek Zdeněk 1982 CZE003576 B Black Cat Výškov 1 14 15 39 2 130
49. Franta Roman CZE041792 B Pijonýři Litvínov 17 17 31 2 030
50. Rosenkranc David CZE001800 B Cowhand Dušníky 18 18 29 1 980
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 13:22

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 13:23:00