Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/225)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 225 | Turnajů: 763

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Zajíc Jan CZE051481 C Arsenal Most 4 9 13 16 4 850
2. Blahník Roman CZE053507 C Diesláci Proboštov 3 15 18 32 4 480
3. Souček Michal CZE051825 C Čeští lvi Mimoň 4 15 19 36 4 090
4. Tibitanzl Lukáš CZE045064 C Best of Litoměřice 4 19 23 51 3 810
5. Jelínek Vítězslav CZE041497 C Leopardi od lípy Malšovice 20 20 81 3 180
6. Dlouhý Miroslav CZE036504 C Ložisková mafie Pšov 1 18 19 48 2 950
7. Šlégr Tomáš CZE045740 C ZB Karakal Ročov 1 15 16 38 2 920
8. Kindl Martin CZE052511 C Magistři Duo Most 1 14 15 24 2 150
8. Juris Jan CZE057115 C Metro music club 15 15 46 2 150
10. Obr Jiří CZE008209 C Formani Duchcov 19 19 35 2 110
11. Kuchta Miroslav CZE053109 C Metro music club 1 14 15 36 2 010
12. Dubický Josef CZE016527 C Sportklub Ohníč 12 12 21 1 980
13. Kotner Karel CZE043433 C Nervotoči na Pekárně 17 17 26 1 950
14. Hlous Tomáš CZE026335 C Katapult Krupka 1 11 12 19 1 760
15. Holý Petr CZE054303 C OÚ Libořice 3 3 3 1 750
16. Pallas Pavel CZE009061 C Marná snaha Slaný 13 13 29 1 730
17. Brudna Josef CZE007352 C Sportklub Ohníč 12 12 22 1 720
18. Rubáš Pavel CZE040113 C EKS - Neuděláš nic Most 15 15 60 1 710
19. Blahník Zdeněk CZE055127 C Kapitán Duchcov 13 13 36 1 670
20. Kopel Martin CZE050612 C Black Benešov n/P. 14 14 41 1 640
21. Žídek Martin CZE052320 C Magistři Duo Most 14 14 22 1 620
22. Valovič Marek CZE052712 C Čeští lvi Mimoň 1 16 17 54 1 610
23. Jareš Michael CZE055697 C EKS - Neuděláš nic Most 1 15 16 48 1 600
24. Jeřábek Jiří CZE051195 C Metro music club 14 14 49 1 580
25. Klaban Tomáš CZE001323 C EKS - Neuděláš nic Most 16 16 53 1 560
26. Pilař Luboš CZE054959 C Špuntíci Most 20 20 55 1 540
26. Fišer Tomáš CZE054304 C Česká Lípa 16 16 40 1 540
28. Procházka Jaroslav CZE052188 C Česká Lípa 11 11 36 1 530
29. Audy Augustin CZE052189 C Čeští lvi Mimoň 12 12 40 1 520
30. Švamberg Pavel CZE053069 C Sportklub Ohníč 11 11 22 1 510
31. Kočić Roman CZE030614 C Dream Bar 1 13 14 23 1 500
31. Mikolášek Jiří CZE020399 C Špuntíci Most 18 18 32 1 500
31. Weiner Rudolf CZE014517 C Sportklub Ohníč 12 12 20 1 500
34. Pavelka Jaroslav CZE054331 C Čeští lvi Mimoň 14 14 27 1 440
34. Beran Miroslav CZE011778 C Marná snaha Slaný 12 12 25 1 440
36. Kuzár Petr CZE051246 C Katapult Krupka 13 13 31 1 430
37. Brokeš Martin CZE054956 C Nový Bor 15 15 34 1 410
38. Malkus Vlastimil CZE052482 C OÚ Libořice 2 6 8 14 1 380
39. Šanoba Jan CZE003392 C Most 11 11 26 1 370
39. Bareš Pavel CZE055088 C Čeští lvi Mimoň 3 2 5 5 1 370
41. Moulis Michal CZE000711 C EKS - Neuděláš nic Most 15 15 23 1 350
42. Repetný Pavel CZE040739 C Sportklub Ohníč 12 12 19 1 320
42. Malát Martin CZE052238 C ZB Karakal Ročov 12 12 19 1 320
44. Hájek Otto CZE055126 C Kapitán Duchcov 15 15 27 1 310
45. Selinger Jiří CZE054332 C Čeští lvi Mimoň 14 14 26 1 300
46. Jánský Jiří CZE038847 C Black Benešov n/P. 11 11 18 1 290
47. Vaja Martin CZE030878 C Těžké váhy Liběšice 2 2 4 4 1 260
48. Palička Tomáš CZE054093 C Arsenal Most 15 15 50 1 250
48. Horčík Vojtěch CZE033730 C Hrozen Ploskovice 3 3 3 1 250
50. Krumpolec Petr CZE034155 C Black Benešov n/P. 14 14 26 1 220
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 13:20

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 13:20:07