Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/258)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 258 | Turnajů: 795

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vicanová Karla CZE000873 B Oceloti Most 3 11 14 35 5 800
2. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 3 14 17 32 5 530
3. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec 3 14 17 30 4 930
4. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most 3 11 14 27 4 360
5. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 3 12 15 53 4 350
6. Tůmová Petra CZE047361 B Arsenal Most 3 11 14 51 4 260
7. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov 3 11 14 24 4 080
8. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 3 12 15 60 3 670
9. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov 3 13 16 53 3 340
10. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor 3 6 9 12 3 290
11. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A MANDL Klub Žatec 3 7 10 13 3 040
12. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice 3 7 10 12 2 920
12. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 3 11 14 25 2 920
14. Chalupná Kristýna CZE055695 B Black Cat Výškov 2 11 13 37 2 870
15. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 3 13 16 35 2 760
16. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 3 12 15 28 2 590
17. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 2 10 12 41 2 560
18. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 3 11 14 26 2 500
19. Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov 3 3 6 6 2 360
20. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 3 13 16 57 2 280
20. Fafláková Zdeňka CZE041613 A Sokolové Želenky 2 12 14 46 2 280
22. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 3 12 15 74 2 270
23. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 3 12 15 43 2 250
24. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 3 8 11 12 2 210
25. Šlabjarová Pavla 1966 CZE054568 C Kapitán Duchcov 3 12 15 48 2 150
26. Bláhová Monika CZE054559 D Dream Bar 1 12 13 31 2 130
27. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 3 15 18 71 2 100
28. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 2 14 16 43 2 060
29. Mikešová Kristína CZE045736 B Piráti Louny 2 11 13 28 2 010
30. Bergerová Irena CZE054529 D Penzion Na Konci Dobranov 2 11 13 62 1 930
31. Kuncová Radka CZE052032 D Penzion Na Konci Dobranov 1 14 15 58 1 870
32. Dlouhá Radka CZE002920 C Gigant Team Krásný Dvůr 1 14 15 32 1 790
33. Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom 2 12 14 28 1 760
33. Chroustová Michaela CZE056875 D DC Kopeček Děčín 1 13 14 46 1 760
35. Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice 2 13 15 35 1 670
36. Blahníková Lenka CZE055129 Duchcov 1 11 12 23 1 600
37. Helclová Zuzana CZE058490 B Piráti Louny 2 10 12 31 1 540
38. Véghová Miluše CZE051584 C Nervotoči na Pekárně 16 16 52 1 460
39. Kučerová Veronika CZE042809 B Acrus Litoměřice 2 3 5 5 1 450
40. Třísková Aneta CZE057191 C Asterix Nový Bor 2 11 13 52 1 410
40. Jahodová Nataša CZE056390 D Ložisková mafie Pšov 15 15 29 1 410
42. Pelcová Marie CZE058560 D MANDL Klub Žatec 2 13 15 31 1 350
43. Dokoupilová Barbora CZE041902 D U tří šípů Žatec 1 13 14 47 1 320
44. Pávová Blanka CZE003902 B Piráti Louny 2 9 11 37 1 310
45. Sedláčková Alena CZE055694 Výškov 2 13 15 26 1 250
46. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 11 11 39 1 230
47. Szitaiová Denisa CZE048377 D Pijonýři Litvínov 3 5 8 10 1 180
48. Szitaiová Táňa st. CZE002954 D Pijonýři Litvínov 2 3 5 5 1 170
49. Dragounová Jana 1984 CZE007057 Bílina 1 11 12 45 1 160
49. Valešová Lucie CZE058146 Nový Bor 12 12 18 1 160
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.7.2018 01:19

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.7.2018 01:19:27