Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/361)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 361 | Turnajů: 1339

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Radová Karla CZE000873 B Oceloti Most 4 19 23 62 8 230
2. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 4 23 27 52 8 030
3. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec 4 24 28 58 7 360
4. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most 4 19 23 56 6 210
5. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov 4 21 25 49 6 170
6. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 4 20 24 92 6 140
7. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 4 18 22 68 6 120
8. Tůmová Petra CZE047361 B Arsenal Most 3 18 21 75 5 230
8. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 4 21 25 91 5 230
10. Bláhová Monika CZE054559 D Dream Bar 3 20 23 54 4 830
11. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor 4 6 10 14 4 440
12. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 4 20 24 40 4 320
13. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice 4 13 17 21 4 250
14. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov 4 13 17 54 4 090
15. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A Žatec 3 14 17 23 3 870
16. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 4 20 24 46 3 840
17. Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice 4 23 27 68 3 750
18. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 4 21 25 78 3 670
19. Chalupná Kristýna CZE055695 B Black Cat Výškov 2 16 18 46 3 480
20. Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov 4 11 15 16 3 450
21. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 4 18 22 43 3 440
22. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 4 17 21 39 3 330
23. Chroustová Michaela CZE056875 D DC Kopeček Děčín 3 23 26 71 3 300
23. Šlabjarová Pavla 1966 CZE054568 C Kapitán Duchcov 4 22 26 74 3 300
25. Kuncová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 2 24 26 101 3 260
26. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 4 18 22 93 3 200
27. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 3 19 22 97 3 160
28. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 4 19 23 53 3 150
29. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 3 23 26 51 3 040
30. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 4 24 28 106 3 020
31. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 4 10 14 15 2 980
32. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 4 16 20 49 2 880
33. Fafláková Zdeňka CZE041613 A Sokolové Želenky 2 17 19 52 2 690
34. Blahníková Lenka CZE055129 Duchcov 3 17 20 35 2 600
35. Solnařová Kučerová Veronika CZE042809 B Acrus Litoměřice 3 6 9 10 2 530
36. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 18 19 57 2 510
37. Dokoupilová Barbora CZE041902 D MANDL Klub Žatec 2 22 24 81 2 440
38. Mikešová Kristína CZE045736 B Piráti Louny 2 14 16 31 2 200
39. Dlouhá Radka CZE002920 C Ložisková mafie Pšov 1 19 20 37 2 180
40. Véghová Miluše CZE051584 C Nervotoči na Pekárně 23 23 84 2 150
41. Ševčíková Libuše CZE045738 C ZB Karakal Ročov 2 19 21 54 2 130
42. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň 4 4 4 2 100
43. Valešová Lucie CZE058146 Nový Bor 20 20 33 2 080
44. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 4 12 16 22 2 040
45. Pokorná Markéta CZE054536 D Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 7 9 21 1 930
46. Řepíková Marcela CZE009098 1 24 25 80 1 910
47. Fišerová Štěpánka CZE048113 D ŠK Pokratická hospůdka 22 22 68 1 900
48. Ďurčová Martina CZE056116 D DC Kopeček Děčín 24 24 75 1 880
49. Pelcová Marie CZE058560 D Ložisková mafie Pšov 2 23 25 62 1 850
50. Kocánová Lucie CZE060456 Dream Bar 2 10 12 24 1 780
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2018 08:40

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.11.2018 08:40:55