Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-36/36)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - ŽENY kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 36 | Turnajů: 237

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Radová Karla CZE000873 B Oceloti Most 4 15 19 49 7 570
2. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov 4 17 21 38 5 830
3. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 4 16 20 75 5 720
4. Tůmová Petra CZE047361 B Arsenal Most 3 15 18 60 4 740
5. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 4 15 19 30 3 930
6. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice 4 11 15 17 3 610
7. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 4 17 21 38 3 510
8. Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov 4 7 11 11 3 230
9. Chalupná Kristýna CZE055695 B Black Cat Výškov 2 13 15 41 3 150
10. Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice 3 19 22 54 2 540
11. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 3 11 14 26 2 500
12. Mikešová Kristína CZE045736 B Piráti Louny 2 11 13 28 2 010
13. Solnařová Veronika CZE042809 B Acrus Litoměřice 2 5 7 8 1 690
14. Helclová Zuzana CZE058490 B Piráti Louny 2 10 12 31 1 540
15. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň 3 3 3 1 450
16. Pávová Blanka CZE003902 B Piráti Louny 2 9 11 37 1 310
17. Pernicová Martina CZE041578 B Nový Bor 18 18 27 1 220
18. Rychlíková Vladimíra CZE026982 B Pijonýři Litvínov 2 8 10 14 1 200
19. Blažková Eva CZE050457 B Tornádo Chomutov 2 12 14 21 1 080
20. Volková Petra CZE047270 B Arsenal Most 11 11 13 630
21. Pajičová Věra CZE043139 B Hrušky Litvínov 8 8 8 480
22. Zajíčková Hana CZE017272 B Profi Tytan Písty 11 11 14 470
23. Šikolová Šárka CZE055144 B Lucky Panthers Liberec 3 3 6 390
24. Bubáková Kamila CZE055574 B Podboráci Hořany 7 7 7 310
25. Grušpierová Monika CZE016121 B Žraloci Pokratice 4 4 11 300
26. Žebrowská Kateřina CZE057119 B 50 NA 50 Litvínov 6 6 8 240
27. Pfeiferová Libuše CZE031068 B Piráti Louny 5 5 6 230
28. Hedánková Kateřina CZE022210 B Mimo provoz Lovosice 1 1 1 150
28. Krásová Jana CZE055516 B DC BACARDI BAR K. VARY 1 1 1 150
30. Chmelíčková Gabriela CZE040985 B Nervotoči na Pekárně 3 3 3 130
31. Baštová Pavla CZE044839 B Piráti Louny 2 2 2 120
32. Kučerová Hana CZE017580 B Jablonec nad Nisou 1 1 1 90
33. Pirichová Michaela CZE036210 B Chomutov 1 1 1 50
33. Makišová Jana CZE058491 B Piráti Louny 1 1 1 50
35. Katuščáková Petra CZE049192 B Děčín 1 1 1 30
35. Schmidtová Jana CZE045443 B Peckaři Kokonín 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 13:20

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 13:20:27