Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/53)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - ŽENY kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 53 | Turnajů: 321

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most 4 15 19 43 5 790
2. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov 4 13 17 54 4 090
3. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov 4 18 22 56 2 880
4. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 3 20 23 41 2 770
5. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 3 15 18 77 2 460
6. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 3 14 17 45 2 350
7. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 3 8 11 12 2 210
8. Dlouhá Radka CZE002920 C Ložisková mafie Pšov 1 16 17 34 1 930
9. Véghová Miluše CZE051584 C Nervotoči na Pekárně 20 20 69 1 840
10. Ševčíková Libuše CZE045738 C ZB Karakal Ročov 2 15 17 39 1 730
11. Třísková Aneta CZE057191 C Asterix Nový Bor 2 15 17 59 1 710
12. Gabrielová Lenka CZE003876 C Asterix Nový Bor 2 8 10 12 1 440
13. Kašparová Veronika CZE054811 C Best of Litoměřice 2 13 15 28 1 250
14. Fraňová Kateřina CZE052308 C Magistři Duo Most 15 15 51 1 090
15. Černá Šárka CZE052512 C Magistři Duo Most 12 12 18 1 060
16. Schneiderová Marie CZE048419 C Sportklub Ohníč 12 12 30 1 040
17. Kargerová Michala CZE051901 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 10 10 15 940
18. Hrodková Kristýna CZE056093 C Magistři Duo Most 13 13 19 930
19. Šlencová Jana CZE027120 C U Šlenců 12 12 42 780
20. Štěrbanová Ivana CZE017334 C Most 11 11 24 730
21. Tichá Blanka CZE054513 C Přeborníci Hrob 11 11 14 690
22. Kohutková Dana CZE022015 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 10 10 20 680
23. Michalak Jolanta CZE037917 C Špuntíci Most 6 6 16 620
24. Kutzlerová Ludmila CZE000614 C Marný Lovosice 8 8 8 520
25. Pálková Iveta CZE036566 C Marný Lovosice 8 8 8 420
26. Hercingerová Romana CZE055422 C Duha Jirkov 8 8 9 360
27. Šandová Jitka CZE020402 C Noční Můry Most 7 7 7 350
28. Kobrová Vrbová CZE022014 C Piráti z Ruprechtic 4 4 5 340
29. Kolářová Jana CZE006422 C Ryky Česká Lípa 3 3 4 230
30. Václavíková Dita CZE048487 C Těžké váhy Liběšice 5 5 5 210
30. Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 3 3 5 210
32. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 4 4 4 200
32. Klikarová Kateřina CZE030987 C Piráti z Ruprechtic 2 2 4 200
34. Vitvarová Štěpánka CZE038899 C Leopardi od lípy Malšovice 5 5 5 170
34. Handlová Klára CZE053800 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 3 3 4 170
36. Knotková Jana CZE025679 C Huťaři Hýskov 3 3 3 130
36. Dubická Miluše CZE014528 C Litvínov 3 3 3 130
38. Žourová Iva CZE048776 C ZB Karakal Ročov 2 2 2 120
38. Schejbalová Margarita CZE057469 C Dvůr Králové n. L. 2 2 2 120
40. Svobodová Pavlína CZE006190 C Marný Lovosice 2 2 2 100
41. Takáčová Věra CZE034760 C Marný Lovosice 3 3 3 90
42. Hájková Jana CZE053019 C Bakaláři Liberec 2 2 2 80
42. Valnohová Nikola CZE058499 C Bakaláři Liberec 2 2 2 80
42. Bartošová Markéta CZE052187 C Motorest Liběšice 2 2 2 80
42. Poláková Lucie CZE032455 C Teplice 2 2 2 80
46. Gabrielová Lucie CZE003484 C Synot bar Žatec 1 1 1 70
47. Čepeláková Zděnka CZE043136 C Litvínov 6 1 1 1 50
47. Balášová Bohdana CZE046508 C Synot bar Žatec 1 1 1 50
47. Čápová Lucie CZE048430 C ZB Karakal Ročov 1 1 1 50
47. Šourková Veronika CZE055592 C Liberec 1 1 1 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 13:21

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 13:21:25