Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/55)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - ŽENY kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 55 | Turnajů: 407

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most 4 19 23 56 6 210
2. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov 4 13 17 54 4 090
3. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov 4 22 26 74 3 300
4. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 4 18 22 93 3 200
5. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 3 23 26 51 3 040
6. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 4 10 14 15 2 980
7. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 4 16 20 49 2 880
8. Dlouhá Radka CZE002920 C Ložisková mafie Pšov 1 19 20 37 2 180
9. Véghová Miluše CZE051584 C Nervotoči na Pekárně 23 23 84 2 150
10. Ševčíková Libuše CZE045738 C ZB Karakal Ročov 2 19 21 54 2 130
11. Třísková Aneta CZE057191 C Asterix Nový Bor 2 17 19 66 1 770
12. Kašparová Veronika CZE054811 C Best of Litoměřice 3 15 18 32 1 700
13. Schneiderová Marie CZE048419 C Sportklub Ohníč 17 17 42 1 530
14. Gabrielová Lenka CZE003876 C Asterix Nový Bor 2 9 11 13 1 470
15. Popovičová Kateřina CZE052308 C Magistři Duo Most 20 20 62 1 360
16. Černá Šárka CZE052512 C Magistři Duo Most 14 14 22 1 180
17. Štěrbanová Ivana CZE017334 C Most 15 15 34 1 070
18. Kargerová Michala CZE051901 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 11 11 16 1 050
19. Hrodková Kristýna CZE056093 C Magistři Duo Most 16 16 22 1 020
20. Kohutková Dana CZE022015 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 15 15 27 990
21. Šlencová Jana CZE027120 C U Šlenců 16 16 49 980
22. Michalak Jolanta CZE037917 C Špuntíci Most 9 9 19 910
23. Tichá Blanka CZE054513 C Přeborníci Hrob 15 15 22 890
24. Kutzlerová Ludmila CZE000614 C Marný Lovosice 10 10 10 680
25. Kobrová Vrbová Karolína CZE022014 C Piráti z Ruprechtic 7 7 11 650
26. Hercingerová Romana CZE055422 C Duha Jirkov 11 11 13 590
27. Žourová Iva CZE048776 C ZB Karakal Ročov 5 5 7 530
28. Pálková Iveta CZE036566 C Marný Lovosice 10 10 10 500
29. Kolářová Jana CZE006422 C Ryky Česká Lípa 6 6 9 440
30. Šandová Jitka CZE020402 C Noční Můry Most 7 7 7 350
31. Poláková Lucie CZE032455 C Teplice 5 5 6 290
32. Vitvarová Štěpánka CZE038899 C Leopardi od lípy Malšovice 7 7 8 270
33. Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 3 3 5 210
33. Václavíková Dita CZE048487 C Těžké váhy Liběšice 5 5 5 210
35. Klikarová Kateřina CZE030987 C Piráti z Ruprechtic 2 2 4 200
35. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 4 4 4 200
37. Knotková Jana CZE025679 C Huťaři Hýskov 5 5 5 190
38. Handlová Klára CZE053800 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 3 3 4 170
39. Dubická Miluše CZE014528 C Litvínov 3 3 3 130
39. Jelenová Monika CZE054221 C Huťaři Hýskov 3 3 3 130
41. Schejbalová Margarita CZE057469 C Dvůr Králové n. L. 2 2 2 120
42. Svobodová Pavlína CZE006190 C Marný Lovosice 2 2 2 100
42. Šourková Veronika CZE055592 C Liberec 2 2 2 100
44. Takáčová Věra CZE034760 C Marný Lovosice 3 3 3 90
45. Valnohová Nikola CZE058499 C Bakaláři Liberec 2 2 2 80
45. Hájková Jana CZE053019 C Bakaláři Liberec 2 2 2 80
45. Bartošová Markéta CZE052187 C Motorest Liběšice 2 2 2 80
45. Čápová Lucie CZE048430 C ZB Karakal Ročov 2 2 2 80
49. Gabrielová Lucie CZE003484 C Synot bar Žatec 1 1 1 70
50. Čepeláková Zděnka CZE043136 C Litvínov 6 1 1 1 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2018 08:39

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.11.2018 08:39:26