|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 10.3.2024 | Fešáci Lovosice | 7 | : | 11 | Torzo B Bílina | TIP SPORT Bar, Lovosice | |
14:00 | Kozák Jaroslav | 22 | : | 25 | Strunzová Jitka |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Kališníci Litoměřice | 6 | : | 12 | Strawberry Devils Žatec | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | Šinfelt Jiří | 16 | : | 26 | Mrázek Vladimír |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Black Cat Výškov | 9 | : | 9 | Ložisková mafie A2 Pšov | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Čížek Zdeněk | 20 | : | 23 | Holub Martin |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Vegas Kings Krupka | 8 | : | 10 | No Stress Skalice | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Hobza Karel | 18 | : | 24 | Černák Ondřej |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Pijonýři A Litvínov | 5 | : | 13 | The Best Of Litoměřice | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
17:00 | Minařík Jiří | 17 | : | 29 | Tibitanzl Lukáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Vikingové B Litoměřice | 7 | : | 11 | Lions Darts A Třeboutice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Bureš Karel | 19 | : | 23 | Hlavnička Jaroslav |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 13 | : | 5 | VP Evaň | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | Polák Lubomír | 28 | : | 18 | Turan Václav |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Bakaláři Snědovice | 5 | : | 13 | Denisa Bohušovice nad Ohří | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | Jahoda Jiří | 17 | : | 29 | Kozák Pavel |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Pivoni Čížkovice | 14 | : | 4 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Club, Čížkovice | |
16:00 | Anderle Václav | 29 | : | 13 | Žižková Petra |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Cowhand A Dušníky | 10 | : | 8 | WFS "A" Evaň | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Kutzler Martin | 25 | : | 24 | Kovářová Jana |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Phoenix A Ústí nad Labem | 10 | : | 8 | Trojky vidle Měrunice | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | Sůra Milan | 26 | : | 19 | Oroski Pavel |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Torzo A Bílina | 8 | : | 10 | Predátoři Ústí nad Labem | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | Aulík Petr | 18 | : | 23 | Lukeš Josef |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Diesel Proboštov | 9 | : | 9 | Bombarder Střelná | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | Skramušský Josef | 22 | : | 22 | Novák Petr |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Korf Dubí | 12 | : | 6 | Sportklub Ohníč | U Korfů, Dubí | |
16:00 | Doksanský Jan | 27 | : | 19 | Šponiar Jiří |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Nervotoči na Pekárně Most | 6 | : | 12 | Formani Dux Duchcov | Na Pekárně, Most | |
17:00 | Směja Radek | 15 | : | 25 | Pusch Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Tulipán 13. pramen Žatec | 11 | : | 7 | Piráti A Louny | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Vecko Ondřej | 25 | : | 20 | Pávová Blanka |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Václavák A Černčice | 9 | : | 9 | Strawberry Cihláři Žatec | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | Holý Miloš | 24 | : | 23 | Farkota Jiří |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | ZB Karakal A Ročov | 9 | : | 9 | Podboráci Hořany | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | Zetek Jiří | 20 | : | 24 | Bařtipán Michal |
Zadal: | Zetek Jiří | 7.1.2024 22:36 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | U Lípy Výškov | 5 | : | 13 | Tigers Lenešice | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Smutný František | 20 | : | 29 | Sihlovec Marek |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 7 | : | 11 | Václavák B Černčice | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Kvarda Pavel | 20 | : | 24 | Kaplan Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 9 | : | 9 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Pekař Zdeněk | 24 | : | 24 | Janský Jiří |
Zadal: | Pekař Zdeněk | 7.1.2024 18:42 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 11 | : | 7 | Prezidenti Horní Řepčice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Mengr Jiří | 24 | : | 19 | Kout Jiří |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Masarrows Litoměřice | 12 | : | 6 | Čeští Lvi Mimoň | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Horák František | 26 | : | 19 | Souček Michal |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 8 | : | 10 | Vikingové A Litoměřice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | Gaži Martin | 22 | : | 23 | Fojta František |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Vikingové Acrus Litoměřice | 7 | : | 11 | Bláža Team Kravaře | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Solnař Jakub | 16 | : | 24 | Fára Kamil |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Korbel Most | 9 | : | 9 | Metro Darts Pub Most | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | Ferencová Zdeňka | 22 | : | 25 | Šáro Michal |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Přátelé Litvínov | 17 | : | 1 | Hoka Danielli Most | Nudle, Litvínov | |
16:00 | Hoffmann David | 35 | : | 5 | Vican Daniel |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 6 | : | 12 | Arsenal A Most | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | Martínek Petr | 17 | : | 27 | Rubáš Pavel |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Hrušky Klikaři Litvínov | 3 | : | 15 | H&H Project A Most | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | Přenosil Jiří | 11 | : | 31 | Rychtář Jiří |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Mostecký Sporťáci Most | 13 | : | 5 | Pod Tribunou Most | Fénix, Most | |
17:00 | Engel Jan | 27 | : | 16 | Ptáček Stanislav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Dream Team A Jirkov | 13 | : | 5 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Kocánová Lucie | 30 | : | 15 | Michalíková Andrea |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Supíci Slovan A Kadaň | 18 | : | 0 | Club U Ramba Žatec | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Dvořák Jakub | 36 | : | 0 | Kudláček Vladimír |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Mexiko Chomutov | 12 | : | 6 | Ježek Ervěnice | Tykev, Chomutov | |
16:00 | Rajman Richard | 27 | : | 18 | Cerman Michal |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 10 | : | 8 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Kraus Karel | 24 | : | 19 | Bláhová Monika |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Sršni Vědlice | 8 | : | 10 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | Böhm Petr | 21 | : | 25 | Bartošová Markéta |
Zadal: | Böhm Petr | 8.1.2024 14:47 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 8 | : | 10 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | Novotný Daniel | 22 | : | 23 | Kobrle Miroslav |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Profi Tytan Písty | 13 | : | 5 | ÚPM Schooters Sukorady | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | Průcha Petr | 29 | : | 17 | Lisec Václav |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Predátoři Heřmanice | 8 | : | 10 | Hrobaři Áčko Charvatce | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | Pořízek Jan | 22 | : | 23 | Vokoun Martin |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Bombardéři A Děčany | 7 | : | 11 | Cowhand B Dušníky | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Svítil Ondřej | 21 | : | 25 | Stuchlý Milan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Kapitán B Duchcov | 5 | : | 13 | Katapult Hvězda Krupka | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | Blahníková Lenka | 15 | : | 28 | Mokrý Roman |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | 9 Darts Krupka | 8 | : | 10 | Kosmos Darts Most | Herna 999, Krupka | |
16:00 | Chárová Zdenka | 20 | : | 21 | Rous Jaroslav |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Draci Ohníč | 9 | : | 9 | Sokolovna Viktoria Lom | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Švambergová Lenka | 20 | : | 21 | Coupé René |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Vyprahlo A Čáslavka | 9 | : | 9 | Kapitán A Duchcov | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Šalát Marek | 22 | : | 25 | Korba Jan |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Legenda Teplice | 14 | : | 4 | Vyprahlo B Čáslavka | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | Divíšek Josef | 31 | : | 11 | Procházka Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Jahoda A Žatec | 5 | : | 13 | Supíci Slovan B Kadaň | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Androvič Josef | 19 | : | 28 | Pražák Radek |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 9 | : | 9 | Piráti C Louny | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Čechlovský Josef | 21 | : | 21 | Baštová Pavla |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Ložisková mafie C1 Pšov | 10 | : | 8 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Vrbata Martin | 24 | : | 24 | Kopecká Markéta |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Piráti B Louny | 9 | : | 9 | Věčná Žízeň Lipno | Slávie, Louny | |
16:00 | Holub Miroslav | 25 | : | 22 | Kocek Petr |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Kameňáci Libořice | 6 | : | 12 | Štamgasti A Žerotín | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Beneš Martin | 18 | : | 29 | Konejl Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | SbH Nemesis Česká Lípa | 12 | : | 6 | Kopeček Slepýši Děčín | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | Fišer Tomáš | 28 | : | 20 | Kolář Libor |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Křováci Jílové | 15 | : | 3 | Mamlas Team Heřmanov | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | Vojtěch Jakub | 33 | : | 14 | Malhausová Pavla |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 2 | : | 16 | Hrozen Ploskovice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Bašič Lenka | 6 | : | 33 | Stejskal Jiří |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Leopardi Srbská Kamenice | 5 | : | 13 | SbH Norci Česká Lípa | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | Vitvar Jan | 16 | : | 28 | Till Radek |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Z.S. Sršni Dobranov | 11 | : | 7 | Šenk Team A Ludvíkovice | Penzion na konci, Dobranov | |
17:00 | Kubín Milan | 26 | : | 19 | Novotná Kateřina |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Hrušky Litvínov | 7 | : | 11 | Pijonýři B Litvínov | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Bučková Kateřina | 17 | : | 27 | Čepelák Zdeněk |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Korbel II Litvínov | 14 | : | 4 | Odyssea Litvínov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Boumová Kateřina | 30 | : | 13 | Šteflíková Zdenka |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Kotelníci 700 Most | 8 | : | 10 | Kozí Dech A Most | Ty Bláho, Most | |
16:00 | Pátek Vladimír | 22 | : | 24 | Jílek Petr |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Magistři Duo B Most | 15 | : | 3 | Karma Darts Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Vymetal Radek | 32 | : | 11 | Jedinák David |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Noční můry Most | 12 | : | 6 | Magistři Duo A Most | U Kance, Most | |
17:00 | Chlupáč Jiří | 26 | : | 17 | Zajíc Roman |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Sympaťáci Podbořany | 12 | : | 6 | Markéta Vydle Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | Večeře Miroslav | 27 | : | 16 | Chrapovič Vít |
Zadal: | Kukla Jan | 7.1.2024 15:32 | Změnil: | Kukla Jan | 7.1.2024 15:32 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | P.P. Poláky | 11 | : | 7 | Duha Jirkov | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | Dvořák Martin | 26 | : | 19 | Šafařík Tomáš |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Silver Fox Vrbice | 8 | : | 10 | A je to Predators Chomutov | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 20 | : | 23 | Schneider Pavel |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Rytíři Jirkov | 8 | : | 10 | Lišáci Vroutek | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Pletichová Marie | 23 | : | 21 | Kudláček Slavomír |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Rozcestí A Podbořany | 11 | : | 7 | Rozcestí B Podbořany | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Lassman Viktor | 24 | : | 21 | Puchrik Rudolf |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Cowhand C Dušníky | 6 | : | 12 | Formani Tupadly | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Funk David | 17 | : | 28 | Juhász Gábor |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 9 | : | 9 | Traktor Litoměřice | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | Husák Martin | 20 | : | 24 | Kohutka Jiří |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Bulldogs 06 A Libochovice | 4 | : | 14 | Rock Klub Marný Lovosice | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Kropáček Josef | 12 | : | 31 | Kutzlerová Ludmila |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | WFS "B" Evaň | 13 | : | 5 | Bombardéři B Děčany | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Zelinka Štěpán | 27 | : | 18 | Zemek Lukáš |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Flames Litoměřice | 8 | : | 10 | Bulldogs 06 B Libochovice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Král Josef | 18 | : | 25 | Werner Oldřich |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | 50+ Litvínov | 5 | : | 13 | Bohémové z Fénixu Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Fojtík Kamil | 16 | : | 30 | Pokorný Michal |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Podvěžáci Osek | 10 | : | 8 | Šutráci Oldřichov | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Pěknice Ondřej | 25 | : | 20 | Nápravník Oldřich |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Hvjezda Teplice | 11 | : | 7 | Možná Zavřeme Bílina | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | Vágner Richard | 26 | : | 19 | Černíková Michaela |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 8 | : | 10 | U Šlenců Drink Teplice | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Král Martin | 21 | : | 26 | Keller Tomáš |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 12 | : | 6 | Templáři pod Věží A Osek | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | Tarnóczi Jan | 25 | : | 13 | Jandoš Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Štamgasti B Žerotín | 15 | : | 3 | Skrblice Bítozeves | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | Konejlová Zdenka | 32 | : | 15 | Synková Monika |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Na Šrot Železná | 11 | : | 7 | Club U Ramba Viktoria Žatec | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | Řeháková Hana | 24 | : | 19 | Matúšová Irena |
Zadal: | Řeháková Hana | 7.1.2024 20:56 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Bull´s Deštnice | 8 | : | 10 | Blue Sharks Libočany | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | Filipovič Josef | 25 | : | 23 | Karlovský Josef |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Tulipán Chmelaři Žatec | 9 | : | 9 | ZB Karakal B Ročov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Koucký Václav | 21 | : | 24 | Ševčík Dušan |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Skrblíci Bítozeves | 10 | : | 8 | Tulipán 13. pramen B Žatec | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | Synek Pavel | 24 | : | 21 | Pejchal Filip |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Kopeček Slavoj Děčín | 8 | : | 10 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Merunka Jan | 20 | : | 23 | Audyová Iva |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Šenk Team B Ludvíkovice | 8 | : | 10 | Ryky Centrál Česká Lípa | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Hladíková Helena | 19 | : | 23 | Kolářová Jana |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 4 | : | 14 | Corso Exitus A Děčín | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Borovský Jakub | 16 | : | 30 | Koreš Jiří |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Corso Exitus B Děčín | 9 | : | 9 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Novák Antonín | 22 | : | 24 | Beznoska Miloš |
|
| 15. | So | 20.1.2024 | Best of Úštěk | 7 | : | 11 | Asterix Rebelové Nový bor | Pod Podloubím, Úštěk | |
14:00 | Círusová Zuzana | 19 | : | 27 | Paříková Eliška |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 3.12.2023 | Radnice Střelci Meziboří | 12 | : | 6 | H&H Project B Most | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | Hoško Jakub | 26 | : | 17 | Šulhová Zuzana |
|
| 15. | Ne | 3.12.2023 | Rokáč Most | 5 | : | 13 | Darts Vaders Litvínov | U Páji, Most | |
16:00 | Kocourek Stanislav | 17 | : | 29 | Dostál Václav |
|
| 15. | Ne | 3.12.2023 | Arsenal B Most | 7 | : | 11 | U Páji Odpadlíci Most | Česká pivnice, Most | |
17:00 | Stádník Miloslav | 20 | : | 26 | Přibyl Lukáš |
Zadal: | Přibyl Lukáš | 3.12.2023 20:17 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 3.12.2023 | Kozí Dech B Most | 2 | : | 16 | Metro Renegades Most | Kozí dech, Most | |
17:00 | Štorkup Jaroslav | 10 | : | 33 | Tůma Tomáš |
Zadal: | Jordán Otto | 3.12.2023 20:47 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 3.12.2023 | Náměstíčko Machy Team Most | 12 | : | 6 | Bukáč Litvínoff | Na Náměstíčku, Most | |
17:00 | Mach Jakub | 27 | : | 17 | Šefrhans Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Liháti Krásný Dvůr | 5 | : | 13 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | U Mirky, Krásný Dvůr | |
13:00 | Dressler Martin | 17 | : | 29 | Hanzlík Matěj |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Strawberry Angels Žatec | 14 | : | 4 | Kameňáci Míchanice Libořice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Dokoupil Milan | 29 | : | 14 | Holá Ivana |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Dream Team B Jirkov | 10 | : | 8 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | Dunovský Michal | 22 | : | 18 | Kotek Jan |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 15 | : | 3 | Jahoda B Žatec | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Bohata Petr | 32 | : | 12 | Hudcová Oldřiška |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Z.S. Mohykáni Dobranov | 13 | : | 5 | Daliborka Cobretti Děčín | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | Kalva Martin | 28 | : | 17 | Keplová Marta |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 14 | : | 4 | Bejci Býčkovice | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Allermann Petr | 29 | : | 18 | Horčík Vojtěch |
|