|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | The Best Of Litoměřice | | | | Vegas Kings Krupka | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Ložisková mafie A2 Pšov | | | | Fešáci Lovosice | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | No Stress Skalice | | | | Black Cat Výškov | Šipkový klub na Huti, Skalice u České Lípy | |
16:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Torzo B Bílina | | | | Kališníci Litoměřice | U Vraha, Bílina | |
17:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 14.4.2024 | Strawberry Devils Žatec | | | | Pijonýři A Litvínov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 5 | : | 13 | Cowhand A Dušníky | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Žižková Petra | 10 | : | 28 | Kutzler Martin |
Zadal: | Žižková Petra | 14.1.2024 15:16 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | VP Evaň | 14 | : | 4 | Vikingové B Litoměřice | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | Turan Václav | 31 | : | 13 | Bureš Karel |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | WFS "A" Evaň | 11 | : | 7 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Kovářová Jana | 23 | : | 21 | Polák Lubomír |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 15 | : | 3 | Pivoni Čížkovice | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kozák Pavel | 31 | : | 12 | Anderle Václav |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Lions Darts A Třeboutice | 7 | : | 11 | Bakaláři Snědovice | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | Smolík Petr | 24 | : | 26 | Jahoda Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Torzo A Bílina | 10 | : | 8 | Sportklub Ohníč | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | Aulík Petr | 28 | : | 21 | Šponiar Jiří |
Zadal: | Aulík Petr | 14.1.2024 21:21 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Predátoři Ústí nad Labem | 8 | : | 10 | Phoenix A Ústí nad Labem | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | Myška Martin | 21 | : | 25 | Sůra Milan |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Trojky vidle Měrunice | 13 | : | 5 | Nervotoči na Pekárně Most | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | Vöröš František | 27 | : | 14 | Směja Radek |
Zadal: | Směja Radek | 14.1.2024 20:10 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Formani Dux Duchcov | 10 | : | 8 | Diesel Proboštov | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | Pusch Petr | 25 | : | 22 | Skramušský Josef |
Zadal: | Pech Jaroslav | 15.1.2024 05:10 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Bombarder Střelná | 12 | : | 6 | Korf Dubí | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | Novák Petr | 28 | : | 19 | Doksanský Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Strawberry Cihláři Žatec | 12 | : | 6 | ZB Karakal A Ročov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Farkota Jiří | 28 | : | 16 | Zetek Jiří |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Piráti A Louny | 4 | : | 14 | Václavák A Černčice | Slávie, Louny | |
13:00 | Pávová Blanka | 10 | : | 30 | Holý Miloš |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Václavák B Černčice | 8 | : | 10 | Tulipán 13. pramen Žatec | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | Forejt Ladislav | 22 | : | 24 | Vecko Ondřej |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Tigers Lenešice | 15 | : | 3 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | Sihlovec Marek | 31 | : | 8 | Hanták Daniel |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Podboráci Hořany | 6 | : | 12 | U Lípy Výškov | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | Bařtipán Michal | 16 | : | 27 | Smutný František |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Čeští Lvi Mimoň | 8 | : | 10 | Asterix Ztraceni Nový Bor | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Souček Michal | 23 | : | 25 | Mengr Jiří |
Zadal: | Souček Michal | 14.1.2024 17:40 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Bláža Team Kravaře | 4 | : | 14 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | Fára Kamil | 13 | : | 29 | Gaži Martin |
Zadal: | Fára Kamil | 14.1.2024 18:16 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Vikingové A Litoměřice | 12 | : | 6 | Masarrows Litoměřice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | Fojta František | 28 | : | 18 | Horák František |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Prezidenti Horní Řepčice | 8 | : | 10 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | Kout Jiří | 21 | : | 23 | Syrový Lukáš |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 8 | : | 10 | Vikingové Acrus Litoměřice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | Janský Jiří | 22 | : | 21 | Solnař Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Hoka Danielli Most | 10 | : | 8 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | Vican Daniel | 26 | : | 21 | Martínek Petr |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Arsenal A Most | 7 | : | 11 | Mostecký Sporťáci Most | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Zajíc Martin | 19 | : | 25 | Engel Jan |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Pod Tribunou Most | 14 | : | 4 | Hrušky Klikaři Litvínov | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | Ptáček Stanislav | 30 | : | 15 | Přenosil Jiří |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | H&H Project A Most | 13 | : | 5 | Korbel Most | U Kance, Most | |
17:00 | Kosma Tomáš | 29 | : | 14 | Ferencová Zdeňka |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Metro Darts Pub Most | 10 | : | 8 | Přátelé Litvínov | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | Šáro Michal | 24 | : | 21 | Hoffmann David |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | So | 13.1.2024 | Dream Team A Jirkov | 10 | : | 8 | Ježek Ervěnice | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | Kocánová Lucie | 25 | : | 23 | Cerman Michal |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Club U Ramba Žatec | 6 | : | 12 | Ložisková mafie A1 Pšov | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Kudláček Vladimír | 16 | : | 28 | Tomov Ladislav |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Supíci Slovan A Kadaň | 9 | : | 9 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Dvořák Jakub | 21 | : | 25 | Bachár Miloslav |
Zadal: | Dvořák Jakub | 14.1.2024 15:51 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 3 | : | 15 | Panoramix Klášterec nad Ohří | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | Michalíková Andrea | 8 | : | 30 | Pokorná Markéta |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 8 | : | 10 | Sršni Vědlice | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | Kobrle Miroslav | 20 | : | 22 | Böhm Petr |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Cowhand B Dušníky | 11 | : | 7 | Rock Klub Mizerové Lovosice | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Stuchlý Milan | 26 | : | 19 | Novotný Daniel |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | ÚPM Schooters Sukorady | 6 | : | 12 | Predátoři Heřmanice | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | Lisec Václav | 16 | : | 27 | Linhart Jiří |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | 5 | : | 13 | Profi Tytan Písty | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Bartošová Markéta | 13 | : | 29 | Průcha Petr |
Zadal: | Průcha Petr | 14.1.2024 19:38 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Hrobaři Áčko Charvatce | 9 | : | 9 | Bombardéři A Děčany | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | Vokoun Martin | 18 | : | 22 | Svítil Ondřej |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Kosmos Darts Most | 9 | : | 9 | Legenda Teplice | Kosmos, Most | |
13:00 | Rous Jaroslav | 20 | : | 23 | Divíšek Josef |
Zadal: | Rous Jaroslav | 15.1.2024 04:48 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Katapult Hvězda Krupka | 11 | : | 7 | Vyprahlo A Čáslavka | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Mokrý Roman | 25 | : | 21 | Šalát Marek |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Kapitán A Duchcov | 11 | : | 7 | Draci Ohníč | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | Novák Milan | 27 | : | 16 | Švambergová Lenka |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Sokolovna Viktoria Lom | 7 | : | 11 | 9 Darts Krupka | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | Krepčík František | 18 | : | 26 | Chárová Zdenka |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Vyprahlo B Čáslavka | 8 | : | 10 | Kapitán B Duchcov | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Procházka Pavel | 22 | : | 25 | Blahníková Lenka |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Štamgasti A Žerotín | 9 | : | 9 | Ložisková mafie C1 Pšov | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | Konejl Josef | 21 | : | 21 | Vrbata Martin |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 12 | : | 6 | Club U Ramba Důchodci Žatec | Pohostinství Pšov, Pšov | |
16:00 | Kopecká Markéta | 28 | : | 14 | Čechlovský Josef |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Věčná Žízeň Lipno | 5 | : | 13 | Kameňáci Libořice | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | Kocek Petr | 14 | : | 28 | Beneš Martin |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Piráti C Louny | 11 | : | 7 | Jahoda A Žatec | Slávie, Louny | |
17:00 | Baštová Pavla | 24 | : | 18 | Androvič Josef |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Supíci Slovan B Kadaň | 11 | : | 7 | Piráti B Louny | Slovan, Kadaň | |
17:00 | Pražák Radek | 25 | : | 19 | Vostatek Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Kopeček Slepýši Děčín | 11 | : | 7 | Leopardi Srbská Kamenice | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Chroustová Michaela | 23 | : | 16 | Vitvar Jan |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Hrozen Ploskovice | 11 | : | 7 | SbH Nemesis Česká Lípa | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | Jindra Josef | 28 | : | 16 | Fišer Tomáš |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Mamlas Team Heřmanov | 13 | : | 5 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | Malhausová Pavla | 29 | : | 16 | Bašič Lenka |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Šenk Team A Ludvíkovice | 9 | : | 9 | Křováci Jílové | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Novotná Kateřina | 23 | : | 23 | Vojtěch Jakub |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | SbH Norci Česká Lípa | 9 | : | 9 | Z.S. Sršni Dobranov | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
17:00 | Till Radek | 21 | : | 20 | Kubín Milan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Karma Darts Litvínov | 13 | : | 5 | Hrušky Litvínov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Jedinák David | 30 | : | 14 | Bučková Kateřina |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Kozí Dech A Most | 13 | : | 5 | Noční můry Most | Kozí dech, Most | |
13:00 | Virág Tibor | 29 | : | 15 | Šanda Zdeněk |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Odyssea Litvínov | 5 | : | 13 | Magistři Duo B Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Šteflíková Zdenka | 16 | : | 28 | Dočekal David |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Pijonýři B Litvínov | 8 | : | 10 | Kotelníci 700 Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
16:00 | Čepelák Zdeněk | 21 | : | 24 | Vítr Jiří |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Magistři Duo A Most | 5 | : | 13 | Korbel II Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Zajíc Roman | 11 | : | 30 | Boumová Kateřina |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | A je to Predators Chomutov | 13 | : | 5 | Rozcestí A Podbořany | Tykev, Chomutov | |
13:00 | Schneider Pavel | 29 | : | 17 | Lassman Viktor |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Duha Jirkov | 4 | : | 14 | Rytíři Jirkov | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | Soukup Martin | 11 | : | 30 | Pletichová Marie |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Silver Fox Vrbice | 8 | : | 10 | Markéta Vydle Jirkov | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 22 | : | 22 | Zenko Jaroslav |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Lišáci Vroutek | 7 | : | 11 | Sympaťáci Podbořany | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | Kudláček Slavomír | 19 | : | 25 | Jaremčuk Jiří |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Rozcestí B Podbořany | 12 | : | 6 | P.P. Poláky | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Čech Martin | 27 | : | 19 | Dvořák Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Bulldogs 06 B Libochovice | 7 | : | 11 | Cowhand C Dušníky | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Werner Oldřich | 19 | : | 25 | Funk David |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Formani Tupadly | 8 | : | 10 | WFS "B" Evaň | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | Kranzová Šárka | 18 | : | 22 | Zelinka Štěpán |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Bombardéři B Děčany | 7 | : | 11 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Zemek Lukáš | 15 | : | 28 | Mleziva Marek |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Traktor Litoměřice | 14 | : | 4 | Bulldogs 06 A Libochovice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Kohutka Jiří | 30 | : | 14 | Kropáček Josef |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Rock Klub Marný Lovosice | 10 | : | 8 | Flames Litoměřice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | Kutzlerová Ludmila | 21 | : | 19 | Král Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | So | 13.1.2024 | Možná Zavřeme Bílina | 12 | : | 6 | 50+ Litvínov | U Vraha, Bílina | |
15:00 | Havrila Miroslav | 27 | : | 19 | Paulová Soňa |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Templáři pod Věží A Osek | 9 | : | 9 | U Šlenců Drink Teplice | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Jandoš Jiří | 20 | : | 22 | Brůžek Josef |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Šutráci Oldřichov | 10 | : | 8 | Rumové pralinky Krauska Dubí | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | Müller Petr | 23 | : | 17 | Novotná Leona |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 6 | : | 12 | Hvjezda Teplice | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Král Martin | 14 | : | 28 | Vágner Luboš |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Bohémové z Fénixu Most | 13 | : | 5 | Podvěžáci Osek | Fénix, Most | |
17:00 | Pokorný Michal | 28 | : | 15 | Pěknice Ondřej |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 9 | : | 9 | Na Šrot Železná | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Pejchal Filip | 23 | : | 19 | Řeháková Hana |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | ZB Karakal B Ročov | 10 | : | 8 | Skrblíci Bítozeves | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | Ševčík Dušan | 24 | : | 21 | Synek Pavel |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Skrblice Bítozeves | 3 | : | 15 | Tulipán Chmelaři Žatec | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
16:00 | Synková Monika | 10 | : | 32 | Jarolímek David |
Zadal: | Synek Pavel | 15.1.2024 07:59 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Blue Sharks Libočany | 11 | : | 7 | Štamgasti B Žerotín | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | Karlovský Josef | 26 | : | 18 | Konejlová Zdenka |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 5 | : | 13 | Bull´s Deštnice | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Stach Jaroslav | 16 | : | 26 | Filipovič Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Asterix Rebelové Nový bor | 17 | : | 1 | Šenk Team B Ludvíkovice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Kurková Jiřina | 34 | : | 6 | Vítková Marie |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 4 | : | 14 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | Beznoska Miloš | 14 | : | 32 | Schlenkerová Nikola |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Ryky Centrál Česká Lípa | 4 | : | 14 | Corso Exitus B Děčín | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
14:00 | Kolářová Jana | 13 | : | 31 | Novák Antonín |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 14 | : | 4 | Best of Úštěk | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Audyová Iva | 31 | : | 17 | Círusová Zuzana |
Zadal: | Souček Michal | 14.1.2024 19:31 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Corso Exitus A Děčín | 16 | : | 2 | Kopeček Slavoj Děčín | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Koreš Jiří | 33 | : | 7 | Merunka Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 10.12.2023 | Metro Renegades Most | 15 | : | 3 | Náměstíčko Machy Team Most | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | Tůma Tomáš | 32 | : | 11 | Mach Jakub |
Zadal: | Tůma Tomáš | 10.12.2023 15:38 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 16. | Ne | 10.12.2023 | H&H Project B Most | 4 | : | 14 | Špuntíci 2011 B Most | U Kance, Most | |
13:00 | Cina Michael | 14 | : | 29 | Abu Nasra Roman |
|
| 16. | Ne | 10.12.2023 | U Páji Odpadlíci Most | 15 | : | 3 | Kozí Dech B Most | U Páji, Most | |
16:00 | Korous Tomáš | 32 | : | 7 | Štorkup Jaroslav |
|
| 16. | Ne | 10.12.2023 | Darts Vaders Litvínov | 17 | : | 1 | Arsenal B Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Dostál Václav | 35 | : | 6 | Písek Marek |
Zadal: | Dostál Václav | 10.12.2023 18:24 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 16. | Ne | 10.12.2023 | Bukáč Litvínoff | 11 | : | 7 | Radnice Střelci Meziboří | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | Novák Michal | 25 | : | 17 | Hoško Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 1 | : | 17 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | Kotek Jan | 12 | : | 35 | Bohata Petr |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 12 | : | 6 | Strawberry Angels Žatec | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Hanzlík Matěj | 26 | : | 15 | Dokoupil Milan |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Strawberry Vampíři Žatec | 4 | : | 14 | Dream Team B Jirkov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Steppan Miroslav | 11 | : | 31 | Stoikov Denys |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Jahoda B Žatec | 11 | : | 7 | Liháti Krásný Dvůr | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Hudcová Oldřiška | 24 | : | 18 | Dressler Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Bejci Býčkovice | 15 | : | 3 | Florida Pivaři Děčín | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
13:00 | Horčík Vojtěch | 32 | : | 12 | Štěpánová Ivana |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Florida Team Děčín | 15 | : | 3 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Hrnčíř Zbyněk | 32 | : | 13 | Černá Lucie |
|