|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 28.4.2024 | Kališníci Litoměřice | | | | Ložisková mafie A2 Pšov | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 28.4.2024 | Fešáci Lovosice | | | | No Stress Skalice | TIP SPORT Bar, Lovosice | |
16:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 28.4.2024 | Black Cat Výškov | | | | The Best Of Litoměřice | U Lípy, Výškov | |
16:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 28.4.2024 | Vegas Kings Krupka | | | | Pijonýři A Litvínov | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 28.4.2024 | Torzo B Bílina | | | | Strawberry Devils Žatec | U Vraha, Bílina | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Vikingové B Litoměřice | 8 | : | 10 | WFS "A" Evaň | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Bureš Karel | 20 | : | 22 | Kovářová Jana |
Zadal: | Reichl Vít | 21.1.2024 18:03 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | VP Evaň | 15 | : | 3 | Lions Darts A Třeboutice | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | Turan Václav | 32 | : | 10 | Smolík Petr |
Zadal: | Turan Václav | 21.1.2024 22:08 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Pivoni Čížkovice | 11 | : | 7 | Bakaláři Snědovice | Club, Čížkovice | |
16:00 | Anderle Václav | 25 | : | 18 | Jahoda Jiří |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 17 | : | 1 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | Polák Lubomír | 34 | : | 4 | Žižková Petra |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Cowhand A Dušníky | 10 | : | 8 | Denisa Bohušovice nad Ohří | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Kutzler Martin | 25 | : | 21 | Kozák Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Korf Dubí | 8 | : | 10 | Formani Dux Duchcov | U Korfů, Dubí | |
16:00 | Doksanský Jan | 20 | : | 25 | Pech Jaroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Diesel Proboštov | 13 | : | 5 | Trojky vidle Měrunice | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | Skramušský Josef | 28 | : | 15 | Vöröš František |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Torzo A Bílina | 8 | : | 10 | Phoenix A Ústí nad Labem | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | Aulík Petr | 21 | : | 24 | Sůra Milan |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Bombarder Střelná | 11 | : | 7 | Sportklub Ohníč | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | Novák Petr | 25 | : | 20 | Šponiar Jiří |
Zadal: | Novák Petr | 21.1.2024 20:48 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Nervotoči na Pekárně Most | 6 | : | 12 | Predátoři Ústí nad Labem | Na Pekárně, Most | |
17:00 | Směja Radek | 15 | : | 27 | Myška Lukáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Tulipán 13. pramen Žatec | 4 | : | 14 | Tigers Lenešice | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Vecko Ondřej | 13 | : | 31 | Sihlovec Marek |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Václavák B Černčice | 11 | : | 7 | Piráti A Louny | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | Kaplan Petr | 25 | : | 19 | Pávová Blanka |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | ZB Karakal A Ročov | 10 | : | 8 | Václavák A Černčice | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | Zetek Jiří | 25 | : | 23 | Holý Miloš |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | U Lípy Výškov | 9 | : | 9 | Strawberry Cihláři Žatec | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Smutný František | 21 | : | 25 | Farkota Jiří |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 5 | : | 13 | Podboráci Hořany | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Kvarda Pavel | 15 | : | 27 | Bařtipán Michal |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 7 | : | 11 | Čeští Lvi Mimoň | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Pekař Zdeněk | 19 | : | 25 | Souček Michal |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 12 | : | 6 | Vikingové A Litoměřice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Mengr Jiří | 27 | : | 18 | Šmíd Vítězslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Masarrows Litoměřice | 4 | : | 14 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Horák František | 14 | : | 29 | Gaži Martin |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 7 | : | 11 | Bláža Team Kravaře | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | Janský Jiří | 19 | : | 25 | Fára Kamil |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Vikingové Acrus Litoměřice | 8 | : | 10 | Prezidenti Horní Řepčice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Kučera Ondřej | 22 | : | 22 | Kout Jiří |
Zadal: | Kout Jiří | 21.1.2024 23:58 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Hoka Danielli Most | 6 | : | 12 | Arsenal A Most | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | Horváth Michal | 16 | : | 28 | Rubáš Pavel |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Přátelé Litvínov | 11 | : | 7 | H&H Project A Most | Nudle, Litvínov | |
16:00 | Hoffmann David | 26 | : | 20 | Hájek Luboš |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Korbel Most | 13 | : | 5 | Pod Tribunou Most | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | Houba Jan | 30 | : | 14 | Ptáček Stanislav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 3 | : | 15 | Metro Darts Pub Most | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | Martínek Petr | 11 | : | 30 | Slusarčík Miroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Hrušky Klikaři Litvínov | 3 | : | 15 | Mostecký Sporťáci Most | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | Přenosil Jiří | 12 | : | 31 | Engel Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Supíci Slovan A Kadaň | 7 | : | 11 | Panoramix Klášterec nad Ohří | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Dvořák Jakub | 19 | : | 23 | Pokorná Markéta |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Ježek Ervěnice | 13 | : | 5 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Cerman Michal | 28 | : | 14 | Michalíková Andrea |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Mexiko Chomutov | 17 | : | 1 | Club U Ramba Žatec | Tykev, Chomutov | |
16:00 | Rajman Richard | 35 | : | 6 | Kudláček Vladimír |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Ložisková mafie A1 Pšov | 14 | : | 4 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Tomov Ladislav | 30 | : | 13 | Bláhová Monika |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 9 | : | 9 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | Kobrle Miroslav | 22 | : | 26 | Bartošová Markéta |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Predátoři Heřmanice | 6 | : | 12 | Profi Tytan Písty | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | Pořízek Jan | 16 | : | 26 | Průcha Petr |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Bombardéři A Děčany | 9 | : | 9 | ÚPM Schooters Sukorady | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Svítil Ondřej | 25 | : | 23 | Minárik Petr |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 7 | : | 11 | Hrobaři Áčko Charvatce | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | Novotný Daniel | 18 | : | 26 | Vokoun Martin |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Sršni Vědlice | 3 | : | 15 | Cowhand B Dušníky | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | Böhm Petr | 11 | : | 32 | Stuchlý Milan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Kapitán B Duchcov | 11 | : | 7 | Kosmos Darts Most | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | Blahníková Lenka | 25 | : | 17 | Rous Jaroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Legenda Teplice | 13 | : | 5 | Sokolovna Viktoria Lom | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | Divíšek Josef | 29 | : | 17 | Coupé René |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | 9 Darts Krupka | 9 | : | 9 | Kapitán A Duchcov | Herna 999, Krupka | |
16:00 | Chárová Zdenka | 22 | : | 20 | Korba Jan |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Draci Ohníč | 2 | : | 16 | Vyprahlo A Čáslavka | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Švambergová Lenka | 13 | : | 33 | Šalát Marek |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Vyprahlo B Čáslavka | 8 | : | 10 | Katapult Hvězda Krupka | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Procházka Pavel | 18 | : | 24 | Mokrý Roman |
Zadal: | Tesař Luboš | 22.1.2024 08:16 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Ložisková mafie C1 Pšov | 16 | : | 2 | Věčná Žízeň Lipno | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Vrbata Martin | 34 | : | 8 | Kocek Petr |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 12 | : | 6 | Štamgasti A Žerotín | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Čechlovský Josef | 27 | : | 19 | Konejl Josef |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Piráti C Louny | 13 | : | 5 | Supíci Slovan B Kadaň | Slávie, Louny | |
16:00 | Baštová Pavla | 27 | : | 18 | Přívratský Daniel |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Kameňáci Libořice | 12 | : | 6 | Piráti B Louny | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Beneš Martin | 27 | : | 17 | Holub Miroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Jahoda A Žatec | 3 | : | 15 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Androvič Josef | 14 | : | 31 | Kopecká Markéta |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | SbH Nemesis Česká Lípa | 8 | : | 10 | Mamlas Team Heřmanov | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | Fišer Tomáš | 21 | : | 25 | Malhausová Pavla |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Křováci Jílové | 12 | : | 6 | SbH Norci Česká Lípa | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | Vojtěch Jakub | 26 | : | 18 | Till Radek |
Zadal: | Vojtěch Jakub | 21.1.2024 17:49 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Hrozen Ploskovice | 16 | : | 2 | Kopeček Slepýši Děčín | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | Jindra Josef | 33 | : | 12 | Chroustová Michaela |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 6 | : | 12 | Šenk Team A Ludvíkovice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Bašič Lenka | 17 | : | 29 | Novotná Kateřina |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Z.S. Sršni Dobranov | 13 | : | 5 | Leopardi Srbská Kamenice | Penzion na konci, Dobranov | |
17:00 | Kubín Milan | 31 | : | 17 | Vitvar Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Korbel II Litvínov | 15 | : | 3 | Kozí Dech A Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Boumová Kateřina | 33 | : | 7 | Jílek Petr |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Hrušky Litvínov | 5 | : | 13 | Magistři Duo B Most | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Bučková Kateřina | 15 | : | 30 | Verner Jakub |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Kotelníci 700 Most | 9 | : | 9 | Karma Darts Litvínov | Ty Bláho, Most | |
16:00 | Vítr Jiří | 25 | : | 22 | Jedinák David |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Magistři Duo A Most | 11 | : | 7 | Odyssea Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Zajíc Roman | 25 | : | 22 | Šteflíková Zdenka |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Noční můry Most | 12 | : | 6 | Pijonýři B Litvínov | U Kance, Most | |
17:00 | Chlupáč Jiří | 27 | : | 21 | Čepelák Zdeněk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Duha Jirkov | 8 | : | 10 | Lišáci Vroutek | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | Soukup Martin | 18 | : | 23 | Kudláček Slavomír |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Silver Fox Vrbice | 2 | : | 16 | Sympaťáci Podbořany | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 8 | : | 32 | Večeře Miroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Rozcestí A Podbořany | 14 | : | 4 | Markéta Vydle Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
16:00 | Lassman Viktor | 30 | : | 17 | Zenko Jaroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | P.P. Poláky | 8 | : | 10 | A je to Predators Chomutov | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | Dvořák Martin | 24 | : | 25 | Schneider Pavel |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Rytíři Jirkov | 7 | : | 11 | Rozcestí B Podbořany | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Pletichová Marie | 16 | : | 26 | Puchrik Rudolf |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Bulldogs 06 A Libochovice | 0 | : | 18 | Bombardéři B Děčany | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Kropáček Josef | 0 | : | 36 | Zemek Lukáš |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 12 | : | 6 | Formani Tupadly | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | Husák Martin | 26 | : | 18 | Kranz Michal |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Cowhand C Dušníky | 12 | : | 6 | Flames Litoměřice | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Funk David | 24 | : | 15 | Král Josef |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | WFS "B" Evaň | 11 | : | 7 | Bulldogs 06 B Libochovice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Zelinka Štěpán | 27 | : | 17 | Werner Oldřich |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Traktor Litoměřice | 10 | : | 8 | Rock Klub Marný Lovosice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Kohutka Jiří | 27 | : | 20 | Ligas Miroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Podvěžáci Osek | 15 | : | 3 | Možná Zavřeme Bílina | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Pěknice Ondřej | 31 | : | 11 | Havrila Miroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | 50+ Litvínov | 14 | : | 4 | Náměstíčko Mosquito Team Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Fojtík Kamil | 30 | : | 12 | Král Martin |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Hvjezda Teplice | 16 | : | 2 | Templáři pod Věží A Osek | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | Vágner Richard | 34 | : | 8 | Bittner Tomáš |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | U Šlenců Drink Teplice | 11 | : | 7 | Rumové pralinky Krauska Dubí | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | Brůžek Josef | 24 | : | 18 | Novotná Leona |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Bohémové z Fénixu Most | 14 | : | 4 | Šutráci Oldřichov | Fénix, Most | |
17:00 | Pokorný Michal | 30 | : | 16 | Müller Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Skrblice Bítozeves | 2 | : | 16 | ZB Karakal B Ročov | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
16:00 | Synková Monika | 9 | : | 34 | Ševčík Dušan |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Na Šrot Železná | 9 | : | 9 | Skrblíci Bítozeves | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | Řeháková Hana | 21 | : | 24 | Heřt Milan |
Zadal: | Řeháková Hana | 21.1.2024 21:04 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Bull´s Deštnice | 8 | : | 10 | Tulipán 13. pramen B Žatec | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | Filipovič Josef | 24 | : | 22 | Pejchal Filip |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Štamgasti B Žerotín | 12 | : | 6 | Club U Ramba Viktoria Žatec | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | Konejlová Zdenka | 28 | : | 19 | Ciling Michal |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Tulipán Chmelaři Žatec | 3 | : | 15 | Blue Sharks Libočany | Tulipán, Žatec | |
17:00 | Jarolímek David | 10 | : | 32 | Karlovský Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Ryky Centrál Česká Lípa | 9 | : | 9 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
13:00 | Kolářová Jana | 20 | : | 24 | Beznoska Miloš |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Corso Exitus B Děčín | 9 | : | 9 | Asterix Rebelové Nový bor | Corso Restaurace, Děčín | |
13:00 | Novák Antonín | 22 | : | 23 | Paříková Eliška |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Kopeček Slavoj Děčín | 5 | : | 13 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Merunka Jan | 16 | : | 27 | Schlenkerová Nikola |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Best of Úštěk | 1 | : | 17 | Corso Exitus A Děčín | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | Círusová Zuzana | 8 | : | 35 | Krátký Martin |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Šenk Team B Ludvíkovice | 7 | : | 11 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Hladíková Helena | 20 | : | 25 | Audyová Iva |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 17.12.2023 | U Páji Odpadlíci Most | 7 | : | 11 | Náměstíčko Machy Team Most | U Páji, Most | |
16:00 | Korous Tomáš | 17 | : | 28 | Mach Jakub |
Zadal: | Přibyl Lukáš | 17.12.2023 18:53 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 17. | Ne | 17.12.2023 | Radnice Střelci Meziboří | 6 | : | 12 | Metro Renegades Most | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | Hoško Jakub | 16 | : | 28 | Tůma Tomáš |
Zadal: | Hoško Jakub | 17.12.2023 18:58 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 17. | Ne | 17.12.2023 | Špuntíci 2011 B Most | 9 | : | 9 | Rokáč Most | Špunt bar, Most | |
16:00 | Abu Nasra Roman | 24 | : | 24 | Kocourek Stanislav |
|
| 17. | Ne | 17.12.2023 | Bukáč Litvínoff | 13 | : | 5 | H&H Project B Most | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | Novák Michal | 27 | : | 13 | Cina Michael |
|
| 17. | Ne | 17.12.2023 | Kozí Dech B Most | 2 | : | 16 | Darts Vaders Litvínov | Kozí dech, Most | |
17:00 | Štorkup Jaroslav | 8 | : | 33 | Dostál Václav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Liháti Krásný Dvůr | 13 | : | 5 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | U Mirky, Krásný Dvůr | |
13:00 | Dressler Martin | 28 | : | 16 | Hurych Pavel |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 14 | : | 4 | Kameňáci Míchanice Libořice | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Hanzlík Matěj | 30 | : | 15 | Holá Ivana |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 15 | : | 3 | Strawberry Vampíři Žatec | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Bohata Petr | 32 | : | 11 | Steppan Miroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Strawberry Angels Žatec | 5 | : | 13 | Jahoda B Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Dokoupil Milan | 14 | : | 26 | Hudcová Oldřiška |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Z.S. Mohykáni Dobranov | 14 | : | 4 | Florida Pivaři Děčín | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | Kalva Martin | 29 | : | 11 | Štěpánová Ivana |
Zadal: | Kalva Martin | 22.1.2024 12:55 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Florida Team Děčín | 10 | : | 8 | Bejci Býčkovice | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Hrnčíř Zbyněk | 22 | : | 19 | Horčík Vojtěch |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 5 | : | 13 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Allermann Petr | 16 | : | 27 | Kocmanová Lucie |
|