Statistika hráčů
UŠO > Ústecký kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Buka Karel
Diesláci Proboštov
114,4 100,00 8 8 8 100,00 16 16 21 1,31 7 0,44 0 0,00 3 0 0 0
2. Hobza Karel
Vegas Kings Krupka
108,8 100,00 8 8 8 94,12 17 16 30 1,76 4 0,24 1 0,06 2 0 0 0
3. Hampl Petr
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
107,8 100,00 8 4 4 88,89 9 8 17 1,89 4 0,44 0 0,00 1 0 0 0
4. Zázvorka Bedřich
Mexiko Chomutov
106,7 100,00 8 4 4 88,89 9 8 10 1,11 5 0,56 0 0,00 2 0 0 0
5. Holý Michael
Přeborníci Hrob
101,3 100,00 8 4 4 100,00 8 8 7 0,88 3 0,38 0 0,00 0 0 0 0
6. Macháček Petr
Black Death Budyně n/O.
101,1 100,00 8 8 8 88,89 18 16 28 1,56 5 0,28 0 0,00 2 0 0 0
7. Doksanský Jan
Korf Dubí
100,0 100,00 8 7 7 100,00 14 14 12 0,86 3 0,21 1 0,07 0 0 0 0
8. Ledl Tomáš
Ložisková mafie A2 Pšov
100,0 87,50 8 8 7 73,68 19 14 22 1,16 13 0,68 1 0,05 3 1 0 0
9. Pecák Karel
Predators Chomutov
97,6 100,00 12 8 8 94,12 17 16 18 1,06 4 0,24 0 0,00 1 0 0 0
10. Šiler Milan
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
97,3 100,00 8 5 5 90,91 11 10 14 1,27 4 0,36 0 0,00 0 0 0 0
11. Krotil Karel
Torzo B Bílina
96,5 87,50 8 8 7 82,35 17 14 22 1,29 6 0,35 1 0,06 2 0 0 0
12. Knotek Petr
Phoenix A Ústí nad Labem
95,9 100,00 8 8 8 94,12 17 16 14 0,82 5 0,29 1 0,06 0 0 0 0
13. Hradecký David
Darts Club Žatec
95,8 87,50 8 8 7 73,68 19 14 24 1,26 12 0,63 1 0,05 1 1 0 0
14. Kozák Pavel
Denisa Bohušovice n/O.
95,6 87,50 8 8 7 83,33 18 15 19 1,06 9 0,50 1 0,06 2 0 0 0
15. Kopecký Václav
Hrozen B Ploskovice
94,7 100,00 8 8 8 94,12 17 16 19 1,12 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
16. Staško David
The Best Of Litoměřice
94,7 100,00 8 8 8 94,12 17 16 12 0,71 5 0,29 1 0,06 0 0 0 0
17. Růžička Petr
Black Bears Benešov n/P.
92,2 87,50 8 8 7 83,33 18 15 18 1,00 8 0,44 0 0,00 2 0 0 0
18. Novotný Zdeněk
Lvíčata Mimoň
90,7 100,00 8 7 7 93,33 15 14 11 0,73 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
19. Rajman Richard
Mexiko Chomutov
90,5 100,00 8 8 8 84,21 19 16 22 1,16 5 0,26 0 0,00 1 0 0 0
20. Hájek Petr
Oceloti Most
90,0 100,00 8 8 8 84,21 19 16 15 0,79 8 0,42 0 0,00 1 0 0 0
21. Beránek Miroslav 1961
Šipková růže Jirkov
90,0 87,50 8 8 7 77,78 18 14 18 1,00 7 0,39 1 0,06 2 0 0 0
22. Mairichová Barbora
Druhý dech Bílina
89,0 100,00 8 8 8 80,00 20 16 20 1,00 6 0,30 2 0,10 1 0 0 0
23. Pokorný Jaroslav
Tornádo Chomutov
89,0 87,50 8 8 7 70,00 20 14 26 1,30 9 0,45 1 0,05 1 1 0 0
24. Nikl Petr
Buldogs 06 Libochovice
88,8 100,00 8 7 7 87,50 16 14 19 1,19 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
25. Hrubý Miloš
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
88,6 100,00 8 8 8 76,19 21 16 26 1,24 8 0,38 0 0,00 2 0 0 0
26. Solnař Martin
Klikaři Litvínov
88,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 12 1,20 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
27. Hrubý Štěpán
Špuntíci 2011 B Most
87,8 100,00 8 4 4 88,89 9 8 11 1,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
28. Čížkovský Zdeněk
Gigant team Krásný Dvůr
87,3 100,00 8 4 4 72,73 11 8 16 1,45 6 0,55 0 0,00 0 0 0 0
29. Dostál Petr
Ložisková mafie A1 Pšov
87,3 100,00 4 4 4 72,73 11 8 16 1,45 6 0,55 0 0,00 0 0 0 0
30. Gasser Tomáš
Patrioti Ústí n/L.
87,2 62,50 8 8 5 61,11 18 11 31 1,72 7 0,39 2 0,11 4 0 0 0
31. Novák Petr
Bombarder Střelná
87,0 87,50 8 8 7 75,00 20 15 20 1,00 6 0,30 2 0,10 3 0 0 0
32. Hruška Petr
Na šrot Libořice
86,8 100,00 8 8 8 84,21 19 16 13 0,68 8 0,42 0 0,00 0 0 0 0
33. Beránek Josef
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
86,7 87,50 8 8 7 77,78 18 14 28 1,56 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
34. Zelmanovič Petr
Bohémové Most
86,3 87,50 8 8 7 78,95 19 15 16 0,84 7 0,37 2 0,11 1 0 0 0
35. Mikolanda Jaroslav
Seven point´s Teplice
86,2 100,00 8 6 6 92,31 13 12 6 0,46 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
36. Cink Jan
Draci Ohníč
85,6 100,00 8 4 4 88,89 9 8 9 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
37. Sanejstr Stanislav
Těžké Váhy Liběšice
85,6 100,00 8 4 4 88,89 9 8 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
38. Gunár Michal
Kameňáci Libořice
85,0 100,00 8 8 8 88,89 18 16 11 0,61 1 0,06 0 0,00 1 0 0 0
39. Nodes Oldřich
Mlamoj Darts B Most
85,0 100,00 8 8 8 88,89 18 16 15 0,83 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
40. Vogl Pavel
Podboráci Hořany
85,0 100,00 4 4 4 100,00 8 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
41. Markvart Václav
Klikaři Litvínov
85,0 87,50 8 8 7 75,00 20 15 28 1,40 6 0,30 2 0,10 0 0 0 0
42. Hájek Zdeněk
Red Hornets Písty
85,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 25 1,25 11 0,55 0 0,00 2 1 0 0
43. Gonzorczyk Václav
U Lípy Výškov
84,7 87,50 8 8 7 82,35 17 14 17 1,00 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
44. Záhora Jan
Black Bears Benešov n/P.
84,7 75,00 8 8 6 70,59 17 12 19 1,12 6 0,35 1 0,06 2 0 0 0
45. Makarius Tomáš
Piráti B Louny
83,7 87,50 8 8 7 73,68 19 14 24 1,26 8 0,42 0 0,00 0 0 0 0
46. Huml Jiří
Patrioti Ústí n/L.
83,7 62,50 8 8 5 57,89 19 11 17 0,89 11 0,58 2 0,11 4 1 0 0
47. Vitvar Jan 1979
Leopardi Libouchec
82,8 87,50 8 8 7 77,78 18 14 18 1,00 6 0,33 0 0,00 0 0 0 0
48. Strunz Otta
Torzo B Bílina
82,2 87,50 8 8 7 77,78 18 14 16 0,89 5 0,28 1 0,06 0 0 0 0
49. Suško Miroslav
Devils Žatec
81,9 85,71 8 7 6 81,25 16 13 8 0,50 8 0,50 0 0,00 0 0 0 0
50. Šulc Václav
Mlamoj Darts A Most
81,8 75,00 8 8 6 70,59 17 12 23 1,35 5 0,29 0 0,00 1 0 0 0
51. Karásek Tomáš
Diesláci Proboštov
81,6 87,50 8 8 7 78,95 19 15 15 0,79 6 0,32 0 0,00 1 0 0 0
52. Zábranský Simon
Red Hornets Písty
81,5 62,50 8 8 5 65,00 20 13 35 1,75 5 0,25 2 0,10 3 0 0 0
53. Salfický Marek
Torzo A Bílina
81,1 87,50 8 8 7 78,95 19 15 16 0,84 5 0,26 0 0,00 1 0 0 0
54. Svoboda Petr
Důchodci Synot Žatec
81,1 87,50 8 8 7 73,68 19 14 29 1,53 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
55. Goltsch Marek
Vegas Kings Krupka
80,6 87,50 8 8 7 77,78 18 14 20 1,11 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
56. Sičák Jiří
Bakaláři Snědovice
80,6 75,00 8 8 6 77,78 18 14 19 1,06 7 0,39 0 0,00 0 0 0 0
57. Balko Ladislav
Ložisková mafie A1 Pšov
80,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
58. Jánský Jiří
Black Wolves Benešov n/P.
80,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 6 0,60 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
59. Rys Petr
Sporťáci s.r.o. Jirkov
80,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 10 1,00 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
60. Záleský Martin
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
80,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 10 1,00 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
61. Rába Ladislav
Phoenix A Ústí nad Labem
80,0 87,50 8 8 7 83,33 18 15 16 0,89 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
62. Dlouhý Miroslav
Ložisková Mafie D1 Pšov
80,0 87,50 8 8 7 78,95 19 15 18 0,95 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
63. Jonica Martin
13. pramen Žatec
79,5 87,50 8 8 7 70,00 20 14 26 1,30 3 0,15 0 0,00 2 0 0 0
64. Kraus Karel 1993
DC Panoramix Klášterec nad Ohří
79,0 100,00 8 8 8 76,19 21 16 17 0,81 5 0,24 1 0,05 0 0 0 0
65. Pařízek Jaromír
Mizerové Lovosice
79,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
66. Marcin Jan
C-Team Česká Lípa
78,9 87,50 8 8 7 83,33 18 15 12 0,67 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
67. Kroček Martin
DC Kaplička Jirkov
78,9 87,50 8 8 7 77,78 18 14 19 1,06 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
68. David Karel
Klikaři Litvínov
78,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 24 1,20 3 0,15 1 0,05 0 0 0 0
69. Blasius Petr
Phoenix B Ústí nad Labem
78,3 87,50 8 8 7 83,33 18 15 11 0,61 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
70. Veselý Antonín
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
78,1 87,50 8 8 7 71,43 21 15 28 1,33 6 0,29 0 0,00 0 0 0 0
71. Oroski Pavel
Trojky vidle Měrunice
77,8 87,50 8 8 7 83,33 18 15 10 0,56 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
72. Gráfek Martin
1. DC Litoměřice
77,8 75,00 4 4 3 77,78 9 7 12 1,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
73. Pomahač Lukáš
50 NA 50 Litvínov
76,7 85,71 8 7 6 72,22 18 13 17 0,94 7 0,39 0 0,00 0 0 0 0
74. Loos Petr 1965
50 NA 50 Litvínov
76,4 80,00 8 5 4 81,82 11 9 8 0,73 0 0,00 1 0,09 0 0 0 0
75. Jäger Stanislav 1989
Black Wolves Benešov n/P.
76,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
76. Ďurčová Martina
Slepýši z Kopečku Děčín
76,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 2 0,40 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
77. Kubín Milan
Sršni Dobranov
75,8 87,50 8 8 7 78,95 19 15 16 0,84 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
78. Dlouhá Radka
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
75,6 100,00 4 4 4 88,89 9 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
79. Brzobohatý Zdeněk
Cihláři Žatec
75,6 75,00 8 4 3 77,78 9 7 7 0,78 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
80. Baron Marcel
Ložisková mafie C1 Pšov
75,6 75,00 8 4 3 66,67 9 6 7 0,78 5 0,56 0 0,00 0 0 0 0
81. Chadima Kamil
No Stress Dobranov
75,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 19 0,95 4 0,20 3 0,15 2 0 0 0
82. Kobrle Miroslav
Chachaři Bohušovice n/O.
75,0 87,50 8 8 7 77,78 18 14 12 0,67 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
83. Holý Petr
Na šrot Libořice
75,0 85,71 8 7 6 75,00 16 12 10 0,63 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
84. Novotný Jindřich
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
75,0 75,00 8 8 6 72,22 18 13 21 1,17 2 0,11 1 0,06 0 0 0 0
85. Bečán Ladislav 1988
Black Wolves Benešov n/P.
75,0 75,00 8 4 3 75,00 8 6 5 0,63 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
86. Ligas Miroslav
Marný Lovosice
75,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 15 1,50 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
87. Urban Jaroslav
Sršni Vědlice
74,7 87,50 8 8 7 78,95 19 15 13 0,68 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
88. Pavlát Tomáš
Mimo provoz Lovosice
74,4 75,00 8 4 3 66,67 9 6 8 0,89 4 0,44 0 0,00 0 0 0 0
89. Novotný Jiří
Bombardéři Děčany
74,3 83,33 8 6 5 78,57 14 11 12 0,86 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
90. Juris Jan
Bídné stroje Most
74,2 75,00 8 8 6 68,42 19 13 18 0,95 6 0,32 0 0,00 1 0 0 0
91. Brenner Marek
Charlieho Andílci Most
74,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
92. Čadek Bedřich
Sporťáci s.r.o. Jirkov
74,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 2 0,20 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
93. Iser Pavel
C-Team Česká Lípa
73,9 87,50 8 8 7 83,33 18 15 9 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Slanička Rudolf
Sršni Vědlice
73,9 87,50 8 8 7 77,78 18 14 12 0,67 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
95. Čepelák Zdeněk
Pijonýři B Litvínov
73,3 87,50 8 8 7 77,78 18 14 11 0,61 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
96. Kocourek Stanislav
Rokáč Most
73,3 87,50 8 8 7 77,78 18 14 7 0,39 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
97. Habr Lukáš
Vetřelci z Roudnice nad Labem
73,1 71,43 8 7 5 75,00 16 12 16 1,00 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
98. Franta Vladimír
No Stress Dobranov
73,1 66,67 8 6 4 69,23 13 9 12 0,92 3 0,23 0 0,00 1 0 0 0
99. Machytka Radek
Špuntíci 2011 A Most
73,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Pilař Jiří
Mlamoj Darts A Most
72,8 62,50 8 8 5 61,11 18 11 23 1,28 9 0,50 0 0,00 0 0 0 0
101. Belza Zdeněk
Vikingové B Litoměřice
72,7 100,00 4 4 4 72,73 11 8 10 0,91 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
102. Novák Václav
Sokolové Želenky
72,7 87,50 8 8 7 68,18 22 15 20 0,91 5 0,23 2 0,09 0 0 0 0
103. Vokoun Martin
Hrobaři Charvatce
72,6 87,50 8 8 7 73,68 19 14 15 0,79 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
104. Braum Jan
Danielli Most
72,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 17 0,85 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
105. Fryšný Daniel
Pivoni Čížkovice
72,5 75,00 8 4 3 75,00 8 6 5 0,63 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
106. Kody Patrik
Phoenix B Ústí nad Labem
72,4 75,00 8 8 6 76,47 17 13 16 0,94 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Pech Jaroslav
Formani B Vlčáci Duchcov
72,2 87,50 8 8 7 83,33 18 15 2 0,11 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
108. Fišer Marcel
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
72,2 75,00 8 4 3 66,67 9 6 7 0,78 2 0,22 1 0,11 0 0 0 0
109. Šinfelt Jiří
Red Hornets Písty
71,9 66,67 8 6 4 62,50 16 10 17 1,06 6 0,38 0 0,00 2 0 0 0
110. Bohata Petr
DC Kaplička Jirkov
71,7 85,71 8 7 6 72,22 18 13 14 0,78 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
111. Barták Stanislav
Na Rozcestí Podbořany A
71,7 75,00 8 8 6 72,22 18 13 5 0,28 3 0,17 1 0,06 0 1 0 0
112. Koutský Václav
Sršni Slavětín
71,6 75,00 8 8 6 68,42 19 13 18 0,95 4 0,21 1 0,05 0 0 0 0
113. Loos Petr 1992
50 NA 50 Litvínov
71,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 15 0,75 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
114. Slavík Filip
Mexiko Chomutov
71,1 75,00 8 8 6 66,67 18 12 22 1,22 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
115. Bláhová Monika
Dream Team A Jirkov
71,1 75,00 8 4 3 77,78 9 7 4 0,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
116. Bozó András
Splašený koně Most
71,1 75,00 8 4 3 66,67 9 6 7 0,78 1 0,11 0 0,00 1 0 0 0
117. Roháč David
Tigers Lenešice
71,0 75,00 8 8 6 60,00 20 12 26 1,30 5 0,25 0 0,00 1 0 0 0
118. Svěrák Václav
Ložisková mafie A1 Pšov
71,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 9 0,90 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
119. Dolejší Dana
EKS - Neuděláš nic Most
70,6 85,71 8 7 6 81,25 16 13 6 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
120. Blahník Roman
Diesláci Proboštov
70,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 13 0,65 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
121. Adamička Lukáš
Buldogs 06 Libochovice
70,5 87,50 8 8 7 73,68 19 14 13 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
122. Jelínek Vítězslav
Leopardi Libouchec
70,5 87,50 8 8 7 71,43 21 15 16 0,76 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
123. Kováč Miroslav 1965
Noční můry Most
70,5 75,00 8 8 6 73,68 19 14 13 0,68 3 0,16 1 0,05 0 0 0 0
124. Zýka Dušan
Darts Club Žatec
70,5 62,50 8 8 5 57,14 21 12 25 1,19 10 0,48 0 0,00 2 0 0 0
125. Horák František
Maséři Luna Litoměřice
70,0 87,50 8 8 7 82,35 17 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
126. Beneš Martin
Kameňáci Libořice
70,0 83,33 8 6 5 73,33 15 11 13 0,87 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
127. Boor Jan
U Havlů A Třebenice
70,0 75,00 4 4 3 66,67 9 6 2 0,22 3 0,33 0 0,00 1 0 0 0
128. Trousil Marek
Nervotoči na Pekárně Most
70,0 66,67 8 6 4 64,29 14 9 18 1,29 2 0,14 1 0,07 0 0 0 0
129. Kvoch Tomáš
Bombarder Střelná
70,0 62,50 8 8 5 63,16 19 12 17 0,89 2 0,11 3 0,16 2 0 0 0
130. Zenko Jaroslav 1965
Vydle Jirkov
69,5 75,00 8 8 6 73,68 19 14 13 0,68 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
131. Gvizd Tomáš
Bláža Team Kravaře
69,4 62,50 8 8 5 66,67 18 12 22 1,22 2 0,11 0 0,00 1 0 0 0
132. Kadlec Zdeněk
Phoenix A Ústí nad Labem
69,3 83,33 8 6 5 73,33 15 11 10 0,67 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
133. Kitzberger Tomáš
50 NA 50 Litvínov
69,1 100,00 8 4 4 72,73 11 8 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
134. Vlach Jan
Noční můry Most
69,1 100,00 8 4 4 72,73 11 8 4 0,36 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
135. Slezák Antonín
Torzo A Bílina
69,0 87,50 8 8 7 66,67 21 14 12 0,57 7 0,33 0 0,00 0 0 0 0
136. Pešout Jiří
Ložisková mafie A2 Pšov
69,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 11 1,10 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
137. Kolář Libor
Slepýši z Kopečku Děčín
68,9 75,00 4 4 3 77,78 9 7 2 0,22 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
138. Plášil Jiří
Václavák A Černčice
68,9 75,00 8 4 3 66,67 9 6 9 1,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
139. Roušar Pavel
R.O.S. Jirkov
68,8 85,71 8 7 6 70,59 17 12 13 0,76 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
140. Kočić Roman
Dream Team Krušnohorci Jirkov
68,5 75,00 8 8 6 70,00 20 14 20 1,00 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
141. Trojovský Petr
Špuntíci 2011 A Most
68,5 75,00 8 8 6 70,00 20 14 25 1,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
142. Slába Milan
Vegas Kings Krupka
68,4 75,00 8 8 6 73,68 19 14 14 0,74 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
143. Blahník Zdeněk
Kapitán Duchcov
68,2 75,00 8 8 6 76,47 17 13 9 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
144. Krejza Drahoslav
Kingsman Písty
68,2 75,00 8 4 3 54,55 11 6 11 1,00 5 0,45 1 0,09 0 0 0 0
145. Frno Roland
Lihoví piráti Podbořany
68,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
146. Hrušovský Pavel
Formani B Liběchov
68,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
147. Pavlík Michal
Maséři Luna Litoměřice
68,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
148. Baszó Radomír
Piráti C Louny
67,8 72,73 12 11 8 69,57 23 16 8 0,35 6 0,26 0 0,00 0 0 0 0
149. Novotný Daniel
Mizerové Lovosice
67,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 5 0,25 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
150. Páv Karel
Piráti A Louny
67,5 75,00 8 8 6 70,00 20 14 19 0,95 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
151. Beránek Miroslav 1989
Mizerové Lovosice
67,2 75,00 8 8 6 72,22 18 13 10 0,56 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
152. Melichar Petr
Dream Team A Jirkov
67,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 21 1,05 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
153. Hotový Miroslav
Václavák A Černčice
67,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 7 0,70 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
154. Vavřík Lukáš
C-Team Česká Lípa
67,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
155. Stýblo Vladimír
R.O.S. Jirkov
66,9 83,33 8 6 5 62,50 16 10 16 1,00 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
156. Jičínský Milan
Tornádo Chomutov
66,8 62,50 8 8 5 63,16 19 12 26 1,37 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
157. Grünza Antonín
Korf Dubí
66,7 75,00 8 8 6 72,22 18 13 9 0,50 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
158. Svítek Radek
Black Cat Výškov
66,7 75,00 8 4 3 66,67 9 6 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
159. Csáno Dušan
DC Kaplička Jirkov
66,5 75,00 8 8 6 70,00 20 14 17 0,85 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
160. Rauch Jan
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
66,4 75,00 8 4 3 54,55 11 6 9 0,82 5 0,45 1 0,09 0 0 0 0
161. Kaňuk Marek
Dream Team A Jirkov
66,4 71,43 8 7 5 71,43 14 10 6 0,43 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
162. Soor Werner
Vegas Kings Krupka
66,3 75,00 8 8 6 68,42 19 13 11 0,58 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
163. Holub Miroslav
Piráti B Louny
66,3 71,43 8 7 5 62,50 16 10 15 0,94 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
164. Kollerová Petra
ŠK Zlomená šipka Osek
66,1 87,50 8 8 7 77,78 18 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
165. Moučka Daniel
Těžké Váhy Liběšice
66,1 62,50 8 8 5 61,11 18 11 23 1,28 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
166. Koukal Petr
Bohémové Most
66,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 25 1,25 5 0,25 1 0,05 1 0 0 0
167. Jaroš Václav
Red Hornets Písty
65,9 66,67 8 6 4 58,82 17 10 18 1,06 6 0,35 0 0,00 1 0 0 0
168. Belanský Josef
Zbouraní garážníci Nový Bor
65,7 66,67 4 3 2 57,14 7 4 7 1,00 1 0,14 1 0,14 0 0 0 0
169. Chuchel Jiří
Fešáci Opárno
65,7 62,50 8 8 5 61,90 21 13 22 1,05 5 0,24 2 0,10 0 0 0 0
170. Hapiák Patrik
Nemesis Dobranov
65,6 75,00 8 4 3 66,67 9 6 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
171. John Martin
Leopardi Libouchec
65,6 75,00 8 4 3 66,67 9 6 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
172. Řepa Michael
ÚPM Schooters Sukorady
65,6 75,00 8 4 3 66,67 9 6 8 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
173. Kozák Martin
Fešáci Opárno
65,5 75,00 8 8 6 63,64 22 14 28 1,27 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
174. Mohaupt Tomáš
Sokolíci Synot Žatec
65,3 87,50 8 8 7 78,95 19 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
175. Kapras Pavel
Rebel Star Česká Lípa
65,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
176. Souček Michal
Čeští lvi Mimoň
65,0 62,50 8 8 5 66,67 18 12 18 1,00 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
177. Turok Andrej
Václavák A Černčice
64,7 62,50 8 8 5 63,16 19 12 21 1,11 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
178. Bočkaj Stanislav
Pod tribunou Most
64,4 75,00 8 8 6 72,22 18 13 7 0,39 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
179. Vinický Roman
Tep Darts s.r.o. Dubí
64,4 75,00 8 8 6 72,22 18 13 7 0,39 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
180. Laštovka Václav
Na Ex Lom
64,4 75,00 8 4 3 66,67 9 6 2 0,22 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
181. Beránek Roman
Rokáč Most
64,4 71,43 8 7 5 68,75 16 11 5 0,31 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
182. Dvořák Tomáš
Ložisková mafie C1 Pšov
64,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
183. Majerhofer Petr
A je to Chomutov
64,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
184. Vorlíček Petr
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
64,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
185. Šerých Jindřich
Ježek Chomutov
64,0 62,50 8 8 5 65,00 20 13 24 1,20 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
186. Kokeš Václav
Black Death Budyně n/O.
64,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 16 0,80 5 0,25 1 0,05 1 0 0 0
187. Vican Daniel
Danielli Most
63,9 62,50 8 8 5 61,11 18 11 15 0,83 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
188. Kuda Tomáš
Pod tribunou Most
63,8 75,00 8 4 3 75,00 8 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
189. Uldrich Josef
Václavák B Černčice
63,8 75,00 4 4 3 75,00 8 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
190. Vojtěch Jakub
Křováci Jílové
63,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 16 0,80 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
191. Vondráček Petr
Tigers Lenešice
63,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 18 0,90 6 0,30 1 0,05 1 0 0 0
192. Jelínek Jan
EKS - Neuděláš nic Most
63,3 85,71 8 7 6 72,22 18 13 5 0,28 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
193. Fraňo Roman
Magistři Duo Most
63,3 75,00 8 8 6 66,67 18 12 10 0,56 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
194. Ilenčíková Jana
Devils Žatec
63,3 75,00 8 4 3 66,67 9 6 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
195. Záhora Martin
Phoenix B Ústí nad Labem
63,3 75,00 8 4 3 66,67 9 6 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
196. Trojovský Martin
Špuntíci 2011 A Most
63,2 85,71 8 7 6 68,42 19 13 9 0,47 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
197. Kůs Jan
Drink Teplice
63,2 75,00 8 8 6 73,68 19 14 8 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
198. Kutzler Ludvík
Vikingové A Litoměřice
63,2 62,50 8 8 5 63,16 19 12 14 0,74 4 0,21 1 0,05 0 0 0 0
199. Titko Josef
Sršni Vědlice
62,8 62,50 8 8 5 61,11 18 11 21 1,17 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
200. Lifka Kamil
Ústředna Bílina
62,7 87,50 8 8 7 68,18 22 15 12 0,55 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
201. Stoklasa Jiří
Litoměřičtí Šamani
62,7 87,50 8 8 7 68,18 22 15 8 0,36 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
202. Smolka Miroslav
U Havlů A Třebenice
62,7 75,00 4 4 3 63,64 11 7 7 0,64 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
203. Fajkus Jiří
Black Death Budyně n/O.
62,7 50,00 8 6 3 53,33 15 8 9 0,60 6 0,40 0 0,00 1 1 0 0
204. Svoboda Miroslav
Sokolíci Synot Žatec
62,6 87,50 8 8 7 73,68 19 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
205. Kolář Václav
Sokolíci Synot Žatec
62,2 75,00 8 4 3 77,78 9 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
206. Salač Petr
Predátoři Heřmanice
62,2 75,00 4 4 3 77,78 9 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
207. Ruman Michal
ÚPM Schooters Sukorady
62,2 75,00 8 4 3 66,67 9 6 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
208. Sloup Václav
ÚPM Schooters Sukorady
62,1 75,00 8 8 6 68,42 19 13 9 0,47 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
209. Vágner Richard
Vyprahlo B Čáslavka
62,1 75,00 8 8 6 68,42 19 13 9 0,47 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
210. Bešta Ladislav
Tep Darts s.r.o. Dubí
62,1 62,50 8 8 5 57,89 19 11 15 0,79 5 0,26 1 0,05 0 0 0 0
211. Fojta František
Vikingové A Litoměřice
62,1 62,50 8 8 5 57,89 19 11 17 0,89 4 0,21 1 0,05 0 0 0 0
212. Franta Roman
Pijonýři B Litvínov
61,9 75,00 8 8 6 66,67 21 14 11 0,52 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
213. Lipš Petr
Lihoví piráti Podbořany
61,8 100,00 8 4 4 72,73 11 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
214. Přibyl Lukáš
Flyers Duo Most
61,8 75,00 8 4 3 63,64 11 7 10 0,91 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
215. Vaja Martin
Těžké Váhy Liběšice
61,8 75,00 8 4 3 63,64 11 7 9 0,82 0 0,00 1 0,09 0 0 0 0
216. Pálková Iveta
Marný Lovosice
61,7 100,00 4 2 2 66,67 6 4 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
217. Adamus David
Hrobaři Charvatce
61,7 80,00 8 5 4 66,67 12 8 6 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
218. Turan Michal
WFS Evaň
61,7 75,00 8 8 6 60,87 23 14 24 1,04 1 0,04 0 0,00 1 0 0 0
219. Topš Milan
Fešáci Opárno
61,7 62,50 8 8 5 61,11 18 11 19 1,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
220. Václavík Radek
Druhý dech Bílina
61,5 66,67 8 6 4 61,54 13 8 10 0,77 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
221. Kříž Miroslav
Bombarder Střelná
61,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 16 0,80 6 0,30 0 0,00 0 0 0 0
222. Bohatý Pavel
Black Cat Výškov
61,1 62,50 8 8 5 55,56 18 10 19 1,06 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
223. Čepeláková Lenka
Pijonýři B Litvínov
61,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 2 0,20 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
224. Lípa Martin
1. DC Litoměřice
61,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
225. Sehnal Jiří
Přeborníci Hrob
61,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 10 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
226. Jahoda Michal
Norci z Astry Česká Lípa
60,9 75,00 4 4 3 63,64 11 7 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
227. Lupač Pavel 1970
Bakaláři Snědovice
60,6 57,14 8 7 4 58,82 17 10 18 1,06 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
228. Hlous Tomáš
Katapult Hvězda A Krupka
60,6 50,00 8 8 4 52,94 17 9 24 1,41 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
229. Bayer Rudolf
Ústředna Bílina
60,0 75,00 8 8 6 68,42 19 13 3 0,16 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
230. Opočenský Michal
Prezidenti Horní Řepčice
60,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
231. Konopásek Tomáš
Predators Chomutov
60,0 66,67 12 6 4 53,33 15 8 16 1,07 1 0,07 0 0,00 1 0 0 0
232. Bém Petr
U Lípy Výškov
60,0 62,50 8 8 5 63,16 19 12 16 0,84 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
233. Hájek Jiří
The Best Of Litoměřice
60,0 50,00 8 4 2 55,56 9 5 9 1,00 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
234. Kubík Václav
Nervotoči B. Most
59,5 75,00 8 8 6 63,16 19 12 7 0,37 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
235. Kurek Jan
Ztraceni Nový Bor
59,5 62,50 8 8 5 65,00 20 13 10 0,50 3 0,15 1 0,05 0 0 0 0
236. Smutný František
U Lípy Výškov
59,5 62,50 8 8 5 57,89 19 11 17 0,89 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
237. Hvolka David
Predátoři Krupka
59,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 27 1,35 7 0,35 0 0,00 0 0 0 0
238. Tichý Josef
Darts Club Žatec
59,5 37,50 8 8 3 42,11 19 8 23 1,21 5 0,26 1 0,05 2 1 0 0
239. Čížek Zdeněk 1956
Devils Žatec
59,4 83,33 8 6 5 64,71 17 11 9 0,53 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
240. Černý Miroslav 1976
C-Team Česká Lípa
59,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
241. Pfeiferová Andrea
Piráti C Louny
59,0 66,67 12 12 8 62,07 29 18 19 0,66 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
242. Kasík Martin
Arsenal C Most
59,0 62,50 8 8 5 57,14 21 12 21 1,00 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
243. Neumann Marek
Zbouraní garážníci Nový Bor
58,9 75,00 4 4 3 66,67 9 6 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
244. Reichl František
ŠK Duha Jirkov
58,9 50,00 4 4 2 55,56 9 5 6 0,67 4 0,44 0 0,00 0 0 0 0
245. Schieferdecker Václav
Ložisková Mafie D1 Pšov
58,8 71,43 8 7 5 62,50 16 10 5 0,31 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
246. Hála Jan
Jahůdky Žatec
58,6 87,50 8 8 7 63,64 22 14 8 0,36 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
247. Kovářová Jana
WFS Evaň
58,6 62,50 8 8 5 61,90 21 13 16 0,76 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
248. Šabouk Jindřich
Satani Lom
58,4 62,50 8 8 5 63,16 19 12 10 0,53 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
249. Bilský Martin
Křováci Jílové
58,3 62,50 8 8 5 61,11 18 11 11 0,61 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
250. Kysilka František
Sršni Vědlice
58,2 75,00 8 4 3 63,64 11 7 5 0,45 0 0,00 1 0,09 0 0 0 0
251. Vlček Petr
Formani B Vlčáci Duchcov
58,2 75,00 8 4 3 63,64 11 7 4 0,36 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
252. Horčík Vojtěch
Hrozen B Ploskovice
58,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 15 0,75 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
253. Pavlík Jiří
No Stress Dobranov
58,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 22 1,10 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
254. Koutný Jan
Bláža Team Kravaře
58,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 7 0,70 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
255. Vondráček Martin
Nervotoči B. Most
57,9 66,67 8 6 4 64,29 14 9 6 0,43 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
256. Maliňák Roman
Věčná žízeň Lipno
57,9 62,50 8 8 5 63,16 19 12 9 0,47 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
257. Slába Jiří
Katapult Hvězda A Krupka
57,9 62,50 8 8 5 57,89 19 11 16 0,84 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
258. Čarneg Karel
Bohémové Most
57,9 50,00 8 8 4 52,63 19 10 22 1,16 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
259. Roháč Marek
Tigers Lenešice
57,9 42,86 8 7 3 42,86 14 6 18 1,29 4 0,29 0 0,00 1 0 0 0
260. Onodi Stanislav
Litoměřičtí Šamani
57,8 75,00 8 4 3 66,67 9 6 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
261. Soukup Marek
Na Rozcestí Podbořany A
57,6 71,43 8 7 5 64,71 17 11 8 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
262. Krejčí Jan
Druhý dech Bílina
57,5 71,43 8 7 5 60,00 20 12 14 0,70 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
263. Srp Karel
Nervotoči B. Most
57,5 50,00 8 4 2 50,00 8 4 7 0,88 1 0,13 1 0,13 0 0 0 0
264. Procházka Pavel
Vyprahlo B Čáslavka
57,4 75,00 8 8 6 68,42 19 13 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
265. Vojtěch Vladimír
Sporťáci s.r.o. Jirkov
57,1 62,50 8 8 5 58,82 17 10 8 0,47 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
266. Vítr Jiří
Kotelníci 700 B Most
57,1 50,00 8 8 4 57,14 21 12 23 1,10 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
267. Audy Augustin
Čeští lvi Mimoň
57,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 14 0,70 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
268. Černý Jan
Nervotoči B. Most
56,9 66,67 8 6 4 56,25 16 9 11 0,69 2 0,13 1 0,06 0 0 0 0
269. Hedánková Kateřina
Mimo provoz Lovosice
56,8 62,50 8 8 5 57,89 19 11 14 0,74 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
270. Chludil Petr
ŠK Zlomená šipka Osek
56,7 85,71 8 7 6 66,67 18 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
271. Hlavatá Zdena
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
56,7 75,00 4 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
272. Hrbek Lukáš
Podboráci Hořany
56,7 75,00 4 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
273. Pořízek Jan
Predátoři Heřmanice
56,7 75,00 4 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
274. Puchrik Rudolf
Na Rozcestí Podbořany B
56,7 75,00 8 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
275. Vašíček Marek
Vyprahlo A Čáslavka
56,7 75,00 8 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
276. Růžička Martin
Zbouraní garážníci Nový Bor
56,7 66,67 4 3 2 66,67 6 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
277. Keprta Martin
Piráti A Louny
56,7 50,00 8 4 2 55,56 9 5 8 0,89 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
278. Fiala Josef
Lihoví piráti Podbořany
56,4 87,50 8 8 7 68,18 22 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
279. Aulík Petr
Torzo A Bílina
56,4 75,00 8 4 3 54,55 11 6 5 0,45 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
280. Reiner Miroslav
Kobyláci Újezdeček
56,4 66,67 8 6 4 64,29 14 9 6 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
281. Smolík Petr
Lions Darts Třeboutice
56,4 62,50 8 8 5 59,09 22 13 15 0,68 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
282. Pekař Zdeněk
Lvíčata Mimoň
56,2 60,00 8 5 3 61,54 13 8 12 0,92 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
283. Brand David
Dream Team Krušnohorci Jirkov
56,1 62,50 8 8 5 61,11 18 11 7 0,39 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
284. Valter Kamil
Vyprahlo B Čáslavka
56,1 62,50 8 8 5 61,11 18 11 7 0,39 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
285. Ibler Petr
Black Bears Benešov n/P.
56,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
286. Pavelka Jaroslav
Čeští lvi Mimoň
56,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
287. Albrecht Jiří
Sršni Slavětín
56,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 13 0,65 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
288. Lekeš Lubomil
U Lípy Výškov
56,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 13 0,65 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
289. Skramušský Josef
Diesláci Proboštov
56,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 18 0,90 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
290. Círus David
Prezidenti Horní Řepčice
56,0 50,00 8 8 4 55,00 20 11 21 1,05 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
291. Sochor Miloš
ZB Karakal A Ročov
56,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
292. Fidler František
Bombardéři Děčany
55,8 71,43 8 7 5 63,16 19 12 11 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
293. Kasl Mojmír
Kotelníci 700 B Most
55,8 62,50 8 8 5 57,89 19 11 12 0,63 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
294. Ptáček Stanislav
Pod tribunou Most
55,8 62,50 8 8 5 57,89 19 11 8 0,42 2 0,11 0 0,00 1 0 0 0
295. Vašek Pavel
Vetřelci z Roudnice nad Labem
55,8 62,50 8 8 5 57,89 19 11 12 0,63 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
296. Šulc Martin
Piráti na Růžku Bystřany
55,7 66,67 8 6 4 71,43 14 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
297. Blecha Antonín
Viktoria Lom
55,5 75,00 8 8 6 60,00 20 12 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
298. Jandoš Jiří
Templáři pod věží Osek
55,5 75,00 8 4 3 63,64 11 7 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
299. Novák Rastislav
Piráti A Podbořany
55,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 13 0,65 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
300. Bareš Pavel
Čeští lvi Mimoň
55,4 66,67 8 6 4 61,54 13 8 4 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
301. Korol Luboš
Vydle Jirkov
55,3 62,50 8 8 5 63,16 19 12 5 0,26 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
302. Wiesinger Tomáš
13. pramen Žatec
55,2 62,50 8 8 5 52,38 21 11 20 0,95 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
303. Arvai Tibor
Vydle Jirkov
55,0 83,33 8 6 5 62,50 16 10 1 0,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
304. Merunka Jan
Slavoj Kopeček Děčín
55,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
305. Anderle Václav
U Havlů A Třebenice
55,0 66,67 4 3 2 50,00 8 4 10 1,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
306. Mžourek Oldřich
Vikingové A Litoměřice
55,0 57,14 8 7 4 50,00 16 8 12 0,75 2 0,13 0 0,00 1 0 0 0
307. Vrzák Miroslav
Pijonýři A Litvínov
54,8 75,00 8 8 6 61,90 21 13 6 0,29 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
308. Podhola Karel
Bombarder Střelná
54,8 62,50 8 8 5 57,14 21 12 16 0,76 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
309. Bláha Zbyněk
Kotelníci 700 B Most
54,7 57,14 8 7 4 58,82 17 10 15 0,88 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
310. Tomášek Karel
Phoenix B Ústí nad Labem
54,4 66,67 8 6 4 56,25 16 9 12 0,75 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
311. Malár David
Sokolové Želenky
54,3 50,00 8 8 4 52,38 21 11 15 0,71 6 0,29 0 0,00 1 0 0 0
312. Kindl Martin
Flyers Duo Most
54,2 62,50 8 8 5 52,63 19 10 14 0,74 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
313. Weinhauer Zdeněk
Mexiko Chomutov
54,2 50,00 8 8 4 57,89 19 11 13 0,68 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
314. Novák Miroslav
Hrobaři Béčko Charvatce
54,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
315. Pátek Miroslav 1987
Charlieho Andílci Most
54,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
316. Hojka Jiří
Drink Teplice
54,0 60,00 8 5 3 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
317. Radová Karla
Splašený koně Most
53,9 50,00 8 8 4 55,56 18 10 17 0,94 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
318. Fára Kamil
Bláža Team Kravaře
53,8 50,00 8 4 2 50,00 8 4 9 1,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
319. Horváth Filip
Sporťáci Most
53,8 50,00 4 4 2 50,00 8 4 5 0,63 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
320. Baláž Jaromír
Black Bears Benešov n/P.
53,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
321. Kalášek Jiří
Kanec Most
53,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
322. Heřman Tomáš
ÚPM Schooters Sukorady
53,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 12 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
323. Hron Tomáš
ŠK Zlomená šipka Osek
53,3 75,00 8 8 6 66,67 21 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
324. Stach Jaroslav
Viktoria Synot Žatec
53,3 75,00 8 8 6 66,67 21 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
325. Vályi František
Arrows Litoměřice
53,3 75,00 8 8 6 66,67 21 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
326. Bělohoubek Petr
Grinhorn Úštek 2015
53,3 75,00 8 8 6 61,90 21 13 5 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
327. Kudláček Bohuslav
Oceloti Most
53,2 50,00 8 8 4 52,63 19 10 15 0,79 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
328. Kellner Ladislav
Slavoj Kopeček Děčín
53,1 57,14 8 7 4 62,50 16 10 5 0,31 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
329. Kříž Josef
Predators Chomutov
53,1 50,00 12 6 3 53,85 13 7 9 0,69 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
330. Bartoš Miroslav
Dream Team Krušnohorci Jirkov
53,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Hojka Radek
Seven point´s Teplice
52,9 57,14 8 7 4 58,82 17 10 8 0,47 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
332. Makula Bartoloměj
Torzo A Bílina
52,9 50,00 8 8 4 47,62 21 10 18 0,86 6 0,29 1 0,05 0 0 0 0
333. Jindrová Kateřina
Hrozen B Ploskovice
52,8 50,00 8 8 4 55,56 18 10 11 0,61 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
334. Sunkovský Ivan
Pivoni Čížkovice
52,7 75,00 8 4 3 54,55 11 6 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
335. Šteflík Václav
Odyssea Litvínov
52,6 75,00 8 8 6 60,87 23 14 7 0,30 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
336. Valach Jindřich
Vyprahlo A Čáslavka
52,6 62,50 8 8 5 52,63 19 10 6 0,32 3 0,16 1 0,05 0 0 0 0
337. Jeremiáš Jiří
Piráti C Louny
52,6 50,00 12 10 5 56,52 23 13 15 0,65 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
338. Čapek Jan
Darts Club Žatec
52,6 42,86 8 7 3 47,37 19 9 28 1,47 1 0,05 0 0,00 1 0 0 0
339. Tauchman Miroslav
Norci z Astry Česká Lípa
52,5 75,00 4 4 3 58,33 12 7 5 0,42 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
340. Pomeje Daniel
The Best Of Litoměřice
52,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 10 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
341. Pavlo Michal
Denisa Bohušovice n/O.
52,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 21 1,05 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
342. Bizoň Martin
Sympaťáci Podbořany
52,5 50,00 8 4 2 50,00 8 4 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
343. Novák Lukáš
Predátoři Krupka
52,4 50,00 8 8 4 47,06 17 8 17 1,00 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
344. Tibitanzl Lukáš
The Best Of Litoměřice
52,1 50,00 8 8 4 52,63 19 10 15 0,79 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
345. Hubínek Karel
ŠK Duha Jirkov
52,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 11 1,10 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
346. Pokorný Vlastimil
U Havlů A Třebenice
52,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 7 1,40 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
347. Stejskal Petr
Torzo B Bílina
51,9 57,14 8 7 4 50,00 16 8 13 0,81 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
348. Šašek Petr
Důchodci Synot Žatec
51,8 57,14 8 7 4 52,94 17 9 9 0,53 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
349. Fidler David
Bombardéři Děčany
51,7 57,14 8 7 4 55,56 18 10 13 0,72 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
350. Vöröš František
Trojky vidle Měrunice
51,6 62,50 8 8 5 57,89 19 11 6 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
351. Kuzár Petr
Katapult Hvězda A Krupka
51,6 50,00 8 8 4 47,37 19 9 19 1,00 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
352. Srb Petr
A je to Chomutov
51,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 16 0,80 3 0,15 1 0,05 0 0 0 0
353. Svítil Ondřej
Fešáci Opárno
51,5 50,00 8 6 3 53,85 13 7 7 0,54 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
354. Budjač Jan
13. pramen Žatec
51,5 50,00 8 6 3 46,15 13 6 10 0,77 3 0,23 0 0,00 0 0 0 0
355. Čepela Roman
Pekelní Jezdci Most
51,4 50,00 8 6 3 50,00 14 7 6 0,43 5 0,36 0 0,00 0 0 0 0
356. Piller Václav
Pod tribunou Most
51,3 57,14 8 7 4 50,00 16 8 10 0,63 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
357. Vencelová Jiřina
Viktoria Lom
51,1 50,00 8 8 4 57,89 19 11 10 0,53 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
358. Švejda František
Bombardéři Děčany
51,1 50,00 8 8 4 52,63 19 10 13 0,68 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
359. Foltán Slavomír
Šipková růže Jirkov
51,1 50,00 8 8 4 47,37 19 9 13 0,68 2 0,11 1 0,05 1 0 0 0
360. Bartušek Josef
Lions Darts Třeboutice
51,1 50,00 8 4 2 44,44 9 4 10 1,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
361. Stejskal Jiří
Hrozen A Ploskovice
51,0 75,00 8 8 6 61,90 21 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
362. Jašík Josef
9 Darts Krupka
51,0 75,00 8 8 6 60,00 20 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
363. Tůma Jan
Nervotoči na Pekárně Most
51,0 62,50 8 8 5 52,38 21 11 11 0,52 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
364. Rychlý Luboš
Katapult Hvězda A Krupka
51,0 50,00 8 8 4 52,38 21 11 20 0,95 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
365. Poljanský Ivo
Oceloti Most
51,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 18 0,90 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
366. Farkaš Dalibor
1. DC Litoměřice
51,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 5 0,50 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
367. Řepík Roman
Cowhand Dušníky
50,9 75,00 8 4 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
368. Vereš Ferdinand
Maséři Luna Litoměřice
50,9 75,00 8 4 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
369. Molnár Josef
Piráti na Růžku Bystřany
50,9 75,00 8 4 3 54,55 11 6 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
370. Mostecký Petr
Slepýši z Kopečku Děčín
50,9 50,00 4 4 2 54,55 11 6 10 0,91 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
371. Vondráček Stanislav
ZB Karakal A Ročov
50,9 50,00 4 4 2 54,55 11 6 10 0,91 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
372. Šindelář František
C-Team Česká Lípa
50,6 57,14 8 7 4 56,25 16 9 6 0,38 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
373. Košík Milan
Gambrinus žraloci Pokratice
50,6 42,86 8 7 3 52,94 17 9 14 0,82 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
374. Opat Jan
P.P. Petrom Kadaň
50,5 50,00 8 8 4 50,00 22 11 17 0,77 4 0,18 1 0,05 0 0 0 0
375. Vencl David
Ztraceni Nový Bor
50,5 50,00 8 8 4 47,62 21 10 18 0,86 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
376. Lukáč František
Viktoria Synot Žatec
50,0 83,33 8 6 5 58,82 17 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
377. Korba Jan
Kapitán Duchcov
50,0 66,67 8 6 4 60,00 15 9 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Markuliak Pavel
Vydle Jirkov
50,0 66,67 8 6 4 50,00 16 8 12 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
379. Zajíc Martin
Arsenal A Most
50,0 62,50 8 8 5 65,00 20 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
380. Quasniczka Jiří
Acrus Litoměřice
50,0 62,50 8 8 5 61,11 18 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
381. Šmejc Miroslav
Kanec Most
50,0 62,50 8 8 5 58,82 17 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
382. Kozel Miroslav
Kobyláci Újezdeček
50,0 62,50 8 8 5 55,56 18 10 5 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
383. Minařík Jiří
Pijonýři A Litvínov
50,0 50,00 8 8 4 55,56 18 10 12 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
384. Beständig Jan
Bláža Team Kravaře
50,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 16 0,80 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
385. Fulín Tomáš
Litoměřičtí Šamani
50,0 50,00 8 6 3 46,15 13 6 8 0,62 3 0,23 0 0,00 0 0 0 0
386. Rom Jaroslav
Sokolové Želenky
50,0 50,00 8 6 3 46,15 13 6 12 0,92 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
387. Slávik Pavel
Sršni Dobranov
50,0 50,00 8 4 2 55,56 9 5 3 0,33 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
388. Žák Petr
Torzo A Bílina
50,0 50,00 8 4 2 50,00 8 4 6 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
389. Zajíc Tomáš
Ložisková mafie A1 Pšov
50,0 50,00 4 4 2 44,44 9 4 6 0,67 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
390. Kubík Petr
Sporťáci Most
50,0 50,00 4 2 1 50,00 6 3 4 0,67 2 0,33 0 0,00 0 0 0 0
391. Fuka Jan
Marný Lovosice
50,0 50,00 4 2 1 50,00 4 2 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
392. Tomov Ladislav
Ložisková mafie C1 Pšov
50,0 37,50 8 8 3 52,38 21 11 23 1,10 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
393. Paur Milan
Bohémové Most
49,4 42,86 8 7 3 50,00 18 9 19 1,06 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
394. Přenosil Jiří
Klikaři Litvínov
49,2 40,00 8 5 2 41,67 12 5 16 1,33 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
395. Sálus Václav
Na Ex Lom
49,0 62,50 8 8 5 57,14 21 12 8 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
396. Šefl Martin
Dobrodruzi Litvínov
49,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 18 0,90 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
397. Fišerová Štěpánka
Vikingové B Litoměřice
49,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
398. Pálek Josef 1967
Marný Lovosice
49,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
399. Kolář Petr
Křováci Jílové
48,9 50,00 8 8 4 52,63 19 10 11 0,58 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
400. Kammel Petr
Mimo provoz Lovosice
48,9 50,00 8 4 2 55,56 9 5 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
401. Pejchal Filip
Pivaři Mandl Žatec
48,9 50,00 4 4 2 55,56 9 5 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
402. Mrázek Martin
Sokolové Želenky
48,9 50,00 8 4 2 44,44 9 4 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
403. Sukdolák Pavel
Zelenáči Prosetice
48,9 50,00 8 4 2 44,44 9 4 10 1,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
404. Večeře Miroslav
Sympaťáci Podbořany
48,8 50,00 8 8 4 47,06 17 8 8 0,47 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
405. Michalak Jolanta
Špuntíci 2011 B Most
48,8 50,00 8 4 2 50,00 8 4 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
406. Mühle Kamil
Kapitán Duchcov
48,8 50,00 8 4 2 50,00 8 4 3 0,38 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
407. Adam David
Piráti B Podbořany
48,6 66,67 8 6 4 57,14 14 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
408. Kopel Martin
Black Wolves Benešov n/P.
48,6 50,00 8 8 4 57,14 21 12 10 0,48 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
409. Rážek Miroslav
Kingsman Písty
48,5 62,50 8 8 5 50,00 20 10 8 0,40 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
410. Ungr Václav
Šutráci B Oldřichov
48,5 60,00 8 5 3 61,54 13 8 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
411. Šinfeltová Andrea
Kingsman Písty
48,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 17 0,85 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
412. Havrila Miroslav
Druhý dech Bílina
48,4 57,14 8 7 4 52,63 19 10 9 0,47 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
413. Sosna Ondřej
Kameňáci Libořice
48,3 60,00 8 5 3 58,33 12 7 0 0,00 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
414. Čambal Petr
Slepýši z Kopečku Děčín
48,3 50,00 4 2 1 50,00 6 3 5 0,83 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
415. Janoušek Zdeněk
Jahůdky Žatec
48,2 50,00 8 8 4 54,55 22 12 18 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
416. Němec Zdeněk
Devils Žatec
48,1 50,00 8 6 3 50,00 16 8 11 0,69 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
417. Hornych Vladimír
Arsenal B Most
48,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
418. Václavek Miloš
Sporťáci s.r.o. Jirkov
48,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 2 0,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
419. Švamberg Pavel
Draci Ohníč
47,9 50,00 8 8 4 57,89 19 11 8 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
420. Vitoň Pavel
Špuntíci 2011 A Most
47,9 50,00 8 8 4 52,63 19 10 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
421. Krejčík Martin
Vetřelci z Roudnice nad Labem
47,8 57,14 8 7 4 55,56 18 10 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
422. Dundr Martin
Odyssea Litvínov
47,8 50,00 8 4 2 55,56 9 5 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
423. Šembera Kamil
Křováci Jílové
47,8 50,00 8 4 2 55,56 9 5 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
424. Malát Martin
ZB Karakal A Ročov
47,8 50,00 4 4 2 44,44 9 4 5 0,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
425. Véghová Miluše
Nervotoči B. Most
47,8 50,00 8 4 2 44,44 9 4 9 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Brudna Oldřich
Draci Ohníč
47,7 62,50 8 8 5 59,09 22 13 5 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
427. Malý Vladimír
Těžké Váhy Liběšice
47,6 50,00 8 8 4 52,38 21 11 11 0,52 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
428. Singer Jan
Sokolíci Synot Žatec
47,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
429. Stránský Václav
Piráti B Podbořany
47,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
430. Barok Imrich
Rumové pralinky Krauska Dubí
47,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 12 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Krumpolec Petr
Black Wolves Benešov n/P.
47,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 11 0,55 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
432. Bárta Zbyněk
Věčná žízeň Lipno
47,5 50,00 8 4 2 50,00 8 4 2 0,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
433. Sedláček Martin
Hrozen A Ploskovice
47,4 62,50 8 8 5 57,89 19 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
434. Rendl Jiří
Danielli Most
47,4 57,14 8 7 4 52,63 19 10 6 0,32 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
435. Kocánová Lucie
Dream Team A Jirkov
47,4 50,00 8 8 4 52,63 19 10 8 0,42 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
436. Fanta Miroslav
Vikingové A Litoměřice
47,4 42,86 8 7 3 47,37 19 9 14 0,74 3 0,16 0 0,00 1 0 0 0
437. Holý Miloš
Václavák A Černčice
47,3 50,00 8 6 3 46,67 15 7 13 0,87 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
438. Špatenka Radek
Lišáci Vroutek
47,2 62,50 8 8 5 55,56 18 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
439. Vejmola Vladimír
ZOO Lahošť
47,2 62,50 8 8 5 55,56 18 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
440. Weiss Lukáš
Trojky vidle Měrunice
47,1 50,00 8 8 4 52,38 21 11 10 0,48 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
441. Vejmolová Jana
ZOO Lahošť
46,9 60,00 8 5 3 61,54 13 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
442. Kočí Antonín
Kobyláci Újezdeček
46,8 50,00 8 8 4 57,89 19 11 4 0,21 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
443. Procházka Robert
Sporťáci Most
46,7 50,00 4 2 1 50,00 6 3 1 0,17 1 0,17 1 0,17 0 0 0 0
444. Kačina David
Patrioti Ústí n/L.
46,7 40,00 8 5 2 41,67 12 5 13 1,08 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
445. Berg Martin
Dobrodruzi Litvínov
46,7 37,50 8 8 3 47,62 21 10 15 0,71 3 0,14 2 0,10 0 0 0 0
446. Krajča Petr
DC Kaplička Jirkov
46,5 66,67 8 6 4 52,94 17 9 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Vajgl Petr
Grinhorn Úštek 2015
46,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 6 0,30 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
448. Srp Josef
ŠK Křims Velká Černoc
46,4 75,00 4 4 3 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
449. Solnař Jakub
Acrus Litoměřice
46,4 62,50 8 8 5 54,55 22 12 0 0,00 0 0,00 1 0,05 1 0 0 0
450. Mlejnek Martin
Lišáci Vroutek
46,4 60,00 8 5 3 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Vorlíčková Dagmar
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
46,4 50,00 8 4 2 54,55 11 6 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
452. Bachár Miloslav
Šipková růže Jirkov
46,4 40,00 8 5 2 36,36 11 4 5 0,45 6 0,55 0 0,00 0 0 0 0
453. Chára Hynek
Predátoři Krupka
46,4 33,33 8 6 2 42,86 14 6 17 1,21 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
454. Bláha Jan
Gambrinus žraloci Pokratice
46,3 50,00 8 4 2 50,00 8 4 1 0,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
455. Zábranský Antonín
Jahůdky Žatec
46,2 50,00 8 8 4 52,38 21 11 8 0,38 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
456. Šponiar Jiří
Sportklub Ohníč A
46,1 50,00 8 8 4 50,00 18 9 8 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
457. Kousek Slavomír
Na šrot Libořice
46,1 50,00 8 8 4 44,44 18 8 11 0,61 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
458. Semencová Jana
Pijonýři A Litvínov
46,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 10 0,50 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
459. Szitai František
Satani Lom
46,0 50,00 8 8 4 45,00 20 9 14 0,70 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
460. Vrbová Lenka
Rokáč Most
46,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 0 0,00 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
461. Reichl Vít
Vikingové B Litoměřice
46,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
462. Krepčík František
Viktoria Lom
45,9 62,50 8 8 5 54,55 22 12 6 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Tomi Martin
Gambrinus žraloci Pokratice
45,7 60,00 8 5 3 50,00 14 7 4 0,29 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
464. Dubický Josef
Sportklub Ohníč A
45,7 50,00 8 8 4 52,38 21 11 8 0,38 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
465. Janda Vladimír
Kameňáci Libořice
45,7 50,00 8 6 3 50,00 14 7 6 0,43 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
466. Brůžek Josef
Drink Teplice
45,6 50,00 8 4 2 44,44 9 4 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
467. Schlögel Jiří
Arsenal C Most
45,6 50,00 8 4 2 44,44 9 4 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
468. Smolík Jaroslav
Dream Team B Jirkov
45,6 50,00 8 4 2 44,44 9 4 3 0,33 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
469. Šatný Jan
Klikaři Litvínov
45,6 42,86 8 7 3 44,44 18 8 15 0,83 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
470. Kopřiva Lubomír
Phoenix A Ústí nad Labem
45,4 50,00 8 6 3 46,15 13 6 8 0,62 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Žoha Martin
Phoenix B Ústí nad Labem
45,3 50,00 8 6 3 46,67 15 7 8 0,53 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
472. Petrlíková Andrea
Mlamoj Darts B Most
45,3 42,86 8 7 3 46,67 15 7 8 0,53 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
473. Strapák Petr
Arrows Litoměřice
45,2 62,50 8 8 5 57,14 21 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Vašut Zdeněk
Arrows Litoměřice
45,2 62,50 8 8 5 57,14 21 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
475. Lafata Jakub
Piráti B Podbořany
45,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Ondrejčík Milan
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
45,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
477. Sklenář Lukáš
Nervotoči B. Most
45,0 50,00 8 4 2 50,00 8 4 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
478. Veselý Jiří
Mlamoj Darts B Most
45,0 50,00 8 4 2 50,00 8 4 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
479. Soukup Martin
ŠK Duha Jirkov
45,0 50,00 4 2 1 50,00 6 3 5 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Václavík Marek
U Havlů A Třebenice
45,0 50,00 4 2 1 50,00 6 3 3 0,50 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
481. Mayer Zbyněk
Piráti na Růžku Bystřany
44,7 50,00 8 8 4 52,94 17 9 3 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
482. Kout Jiří
Prezidenti Horní Řepčice
44,7 50,00 8 8 4 42,11 19 8 10 0,53 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
483. Pfeifer Stanislav
Piráti C Louny
44,7 50,00 12 6 3 52,94 17 9 8 0,47 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
484. Weinert Zdeněk
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
44,7 33,33 8 6 2 40,00 15 6 15 1,00 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
485. Tureček Miroslav
Hrušky Litvínov
44,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 9 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
486. Rohrbach Jan
Rumové pralinky Krauska Dubí
44,4 50,00 8 4 2 55,56 9 5 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
487. Maleček Ivan
Vetřelci z Roudnice nad Labem
44,4 42,86 8 7 3 50,00 18 9 8 0,44 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
488. Hošic Jaroslav
No Stress Dobranov
44,4 42,86 8 7 3 44,44 18 8 13 0,72 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
489. Najbert Pavel
Dream Team B Jirkov
44,3 50,00 8 6 3 50,00 14 7 6 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
490. Belušiak Emil
Na Rozcestí Podbořany A
44,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
491. Sálus Luboš
Na Ex Lom
44,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 10 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
492. Kraus Karel 1987
Pijonýři A Litvínov
44,0 50,00 8 6 3 53,33 15 8 3 0,20 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
493. Král Josef
Flames Litoměřice
44,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
494. Tomečka Jiří
Maséři Luna Litoměřice
44,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Šídlo Martin
50 NA 50 Litvínov
44,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
496. Dokoupilová Barbora
Pivaři Mandl Žatec
44,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
497. Nováková Vendula
R.O.S. Jirkov
43,8 50,00 8 4 2 50,00 8 4 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Veleba Květoslav
Formani B Vlčáci Duchcov
43,6 50,00 8 6 3 57,14 14 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
499. Loskot Jiří
Charlieho Andílci Most
43,6 50,00 8 6 3 50,00 14 7 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
500. Fidler Ladislav
Black Death Budyně n/O.
43,6 40,00 8 5 2 42,86 14 6 10 0,71 2 0,14 1 0,07 0 0 0 0
501. Kondler Jan
Piráti na Růžku Bystřany
43,5 66,67 8 6 4 52,94 17 9 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
502. Juhász Gábor
Formani B Liběchov
43,5 62,50 8 8 5 56,52 23 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
503. Vlk František
Kozí Dech A Most
43,5 62,50 8 8 5 56,52 23 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
504. Čedík Jakub
Šenk Team Ludvíkovice
43,5 50,00 8 8 4 52,94 17 9 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
505. Müller Petr
Šutráci B Oldřichov
43,5 50,00 8 8 4 45,00 20 9 8 0,40 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
506. Balín Roman
Arsenal B Most
43,5 37,50 8 8 3 45,00 20 9 15 0,75 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
507. Franěk Jaroslav
Formani B Liběchov
43,3 57,14 8 7 4 55,56 18 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Hruša Jaroslav
Václavák B Černčice
43,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
509. Rada Aleš
Flames Litoměřice
43,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
510. Bžochová Vladislava
Šutráci B Oldřichov
43,3 50,00 8 4 2 44,44 9 4 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
511. Kotner Karel
Nervotoči na Pekárně Most
43,3 37,50 8 8 3 47,62 21 10 14 0,67 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
512. Vlček Michal
Dobrodruzi Litvínov
43,3 33,33 8 6 2 44,44 18 8 14 0,78 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
513. Bírovka Adam
Slavoj Kopeček Děčín
43,0 50,00 8 8 4 52,17 23 12 9 0,39 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
514. Šulc Robert
Sporťáci s.r.o. Jirkov
43,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
515. Till Radek
Norci z Astry Česká Lípa
43,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 2 0,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
516. Malát Jan
Sršni Slavětín
43,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 16 0,80 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
517. Pačes Josef
Rokáč Most
42,8 50,00 8 8 4 50,00 18 9 4 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
518. Mikolášek Jiří
Špuntíci 2011 B Most
42,8 37,50 8 8 3 44,44 18 8 9 0,50 2 0,11 1 0,06 0 0 0 0
519. Srnka Pavel
Arsenal C Most
42,7 50,00 8 4 2 45,45 11 5 8 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
520. Hampejs Vladimír
Podboráci Hořany
42,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
521. Novák Daniel
Flames Litoměřice
42,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
522. Švenda Petr
Piráti B Podbořany
42,5 50,00 8 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Kohutka Jiří
Grinhorn Úštek 2015
42,4 50,00 8 8 4 52,38 21 11 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Mezenský Václav
Gigant team Krásný Dvůr
42,4 50,00 8 8 4 47,62 21 10 7 0,33 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
525. Turan Václav 2002
VP Evaň
42,4 28,57 8 7 2 41,18 17 7 15 0,88 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
526. Ferenc Marian
Mlamoj Darts A Most
42,4 25,00 8 8 2 38,10 21 8 15 0,71 8 0,38 0 0,00 1 0 0 0
527. Šefčík Martin
Nervotoči na Pekárně Most
42,3 50,00 8 6 3 46,15 13 6 4 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
528. Ševčík Radek
Věčná žízeň Lipno
42,3 50,00 8 6 3 46,15 13 6 4 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
529. Bláha Pavel
Vyprahlo B Čáslavka
42,2 50,00 8 8 4 50,00 18 9 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
530. Pospíšil Oldřich
Korf Dubí
42,1 50,00 8 8 4 42,11 19 8 8 0,42 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
531. Bartoš Radek
1. DC Litoměřice
42,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
532. Tarnóczi Jan
Rumové pralinky Krauska Dubí
42,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
533. Švarha Antonín
VP Evaň
42,0 42,86 8 7 3 45,00 20 9 11 0,55 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
534. Odvárka Martin
Piráti A Louny
42,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 12 0,60 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
535. Klíma Tomáš
Drink Teplice
41,9 50,00 8 8 4 47,62 21 10 8 0,38 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
536. Vondrák Zdeněk
Templáři pod věží Osek
41,8 50,00 8 4 2 54,55 11 6 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
537. Krupa Ondřej
Magistři Duo Most
41,7 50,00 8 8 4 44,44 18 8 7 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
538. Blažek Lukáš
Blue Sharks Libočany
41,6 50,00 8 8 4 47,37 19 9 4 0,21 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
539. Žourová Iva
ZB Karakal B Ročov
41,6 42,86 8 7 3 47,37 19 9 9 0,47 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
540. Dang Duc
9 Darts Krupka
41,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
541. Hájek Pavel
Motorest Liběšice
41,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 3 0,15 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
542. Holý Jindřich
EKS - Neuděláš nic Most
41,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
543. Jakabová Gabriela
Ústředna Bílina
41,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
544. Vlach Václav
Predators Chomutov
41,4 41,67 12 12 5 42,86 28 12 15 0,54 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
545. Marek Miroslav 1976
Věčná žízeň Lipno
41,3 50,00 8 6 3 50,00 16 8 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
546. Pokorný Radek
Václavák A Černčice
41,3 42,86 8 7 3 43,75 16 7 10 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
547. Chobot Jaroslav
Na Rozcestí Podbořany B
41,1 50,00 8 8 4 52,63 19 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
548. Neradová Karolína
ZB Karakal B Ročov
41,1 50,00 8 8 4 47,37 19 9 3 0,16 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
549. Přibík Jiří
R.O.S. Jirkov
41,1 50,00 8 4 2 44,44 9 4 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
550. Strecker Libor
Hrobaři Charvatce
41,1 50,00 8 4 2 44,44 9 4 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
551. Grégr Pavel
Mimo provoz Lovosice
41,1 25,00 8 8 2 36,84 19 7 20 1,05 1 0,05 1 0,05 1 0 0 0
552. Hanzlík Walter
Denisa Bohušovice n/O.
41,0 50,00 8 8 4 40,00 20 8 10 0,50 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
553. Nádvorník Miroslav
Hrozen B Ploskovice
41,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
554. Paul Jiří
Templáři pod věží Osek
41,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 0 0,00 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
555. Rückl Roman
Pekelní Jezdci Most
41,0 37,50 8 8 3 40,00 20 8 18 0,90 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
556. Mokrý Roman
Katapult Hvězda B Krupka
40,9 50,00 8 4 2 45,45 11 5 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
557. Pokorná Sára
DC Panoramix Klášterec nad Ohří
40,8 50,00 8 4 2 50,00 12 6 5 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
558. Chmelík Jaroslav
Black Eagles Benešov n/Pl.
40,7 50,00 8 6 3 53,33 15 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
559. Gasch Josef
Na Rozcestí Podbořany B
40,7 50,00 8 6 3 53,33 15 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
560. Dušek Jiří
Kozí Dech A Most
40,6 50,00 8 8 4 50,00 18 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Kmoch Jiří
Acrus Litoměřice
40,6 50,00 8 8 4 50,00 18 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
562. Kout Petr
Blue Sharks Libočany
40,6 50,00 8 8 4 44,44 18 8 3 0,17 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
563. Hlavsa Roman
Korf Dubí
40,6 42,86 8 7 3 44,44 18 8 6 0,33 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
564. Černý Milan
Buldogs 06 Libochovice
40,6 42,86 8 7 3 43,75 16 7 9 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
565. Grušpier Ladislav
Gambrinus žraloci Pokratice
40,6 42,86 8 7 3 41,18 17 7 13 0,76 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
566. Hlavnička Jaroslav
Lions Darts Třeboutice
40,6 33,33 8 6 2 37,50 16 6 15 0,94 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
567. Eminger Vladimír
Odyssea Litvínov
40,0 50,00 8 8 4 47,37 19 9 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
568. Hošek Jaroslav
Odyssea Litvínov
40,0 50,00 8 6 3 50,00 14 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
569. Boumová Kateřina
Na Ex Lom
40,0 50,00 8 6 3 46,67 15 7 2 0,13 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
570. Klása David
ŠK Křims Velká Černoc
40,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
571. Volková Petra
Arsenal C Most
40,0 50,00 8 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
572. Zímová Petra
Rebel Star Česká Lípa
40,0 50,00 4 4 2 50,00 12 6 4 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
573. Birovka Petr
Slavoj Kopeček Děčín
40,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
574. Faltín Jaroslav
Charlieho Andílci Most
40,0 50,00 8 4 2 45,45 11 5 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
575. Novotná Kateřina
Šenk Team Ludvíkovice
40,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
576. Kilárský Petr
Satani Lom
40,0 42,86 8 7 3 41,18 17 7 6 0,35 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
577. Mašát Jiří 1992
Satani Lom
40,0 37,50 8 8 3 40,00 20 8 13 0,65 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
578. Jež Petr
Ježek Chomutov
40,0 28,57 8 7 2 37,50 16 6 15 0,94 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
579. Kuriljak Marek
Šutráci A Oldřichov
40,0 25,00 8 4 1 45,45 11 5 8 0,73 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
580. Janota Petr
Katapult Hvězda B Krupka
39,5 37,50 8 8 3 45,00 20 9 9 0,45 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
581. Poprovský Lukáš
Přeborníci Hrob
39,5 37,50 8 8 3 42,11 19 8 10 0,53 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
582. Strunzová Jitka
Torzo B Bílina
39,5 37,50 8 8 3 42,11 19 8 14 0,74 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
583. Novák Jan
Tornádo Chomutov
39,5 25,00 8 8 2 31,58 19 6 19 1,00 4 0,21 0 0,00 1 0 0 0
584. Matějka Pavel
Důchodci Synot Žatec
39,4 50,00 8 6 3 43,75 16 7 7 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
585. Prekop David
Ložisková mafie C1 Pšov
39,4 37,50 8 8 3 44,44 18 8 6 0,33 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
586. Osuško David
Lions Darts Třeboutice
39,4 37,50 8 8 3 35,29 17 6 9 0,53 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
587. Vecko Ondřej
13. pramen Žatec
39,4 28,57 8 7 2 44,44 18 8 15 0,83 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
588. Tájek Pavel
Litoměřičtí Šamani
39,3 33,33 8 6 2 42,86 14 6 9 0,64 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
589. Mašát Jiří 1963
Viktoria Lom
39,2 40,00 8 5 2 50,00 12 6 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
590. Hieke Petr
Patrioti Ústí n/L.
39,2 20,00 8 5 1 33,33 12 4 12 1,00 4 0,33 0 0,00 0 0 0 0
591. Beránek Michal
Seven point´s Teplice
39,1 50,00 8 4 2 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
592. Baláž Kamil
Arsenal A Most
39,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
593. Balážová Juliána
Mamlas Team Heřmanov
39,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
594. Hajný Milan
Dřeváci Budyně n/O.
39,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
595. Krotík Boleslav
Cowhand Dušníky
39,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
596. Pavliš Pavel
ZOO Lahošť
39,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Dressler Martin
Lihoví piráti Podbořany
39,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
598. Kaplan Petr
Václavák B Černčice
39,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Kastlová Květa
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
39,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
600. Štěpánová Ivana
Black Sheep Benešov n/P.
39,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
601. Vančura Tomáš
Kotelníci 700 A Most
39,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Virág Tibor
Kozí Dech B Most
39,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
603. Asman Marek
Black Wolves Benešov n/P.
39,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
604. Dvořák Martin
P.P. Petrom Kadaň
39,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
605. Kovářová Nikola
WFS Evaň
39,0 37,50 8 8 3 47,62 21 10 9 0,43 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
606. Dvořák Milan
Predátoři Krupka
39,0 37,50 8 8 3 40,00 20 8 13 0,65 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
607. Hampl Martin
Bakaláři Snědovice
39,0 37,50 8 8 3 38,10 21 8 17 0,81 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
608. Koutný Marek
Bláža Team Kravaře
38,9 25,00 8 4 1 33,33 9 3 9 1,00 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
609. Skřipský Stanislav
Ložisková mafie A2 Pšov
38,6 25,00 8 8 2 33,33 21 7 20 0,95 6 0,29 0 0,00 0 0 0 0
610. Hrušovský Jan
Formani B Liběchov
38,4 50,00 8 8 4 47,37 19 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
611. Sůra Jiří
Black Eagles Benešov n/Pl.
38,4 50,00 8 8 4 47,37 19 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Joukl Ladislav
WFS Evaň
38,4 37,50 8 8 3 42,11 19 8 7 0,37 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
613. Čížek Zdeněk 1982
Black Cat Výškov
38,3 25,00 8 8 2 27,78 18 5 24 1,33 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
614. Motejlová Martina
Lvíčata Mimoň
38,2 50,00 8 4 2 45,45 11 5 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
615. Jindra David
Ložisková mafie A2 Pšov
38,2 25,00 8 4 1 36,36 11 4 6 0,55 3 0,27 1 0,09 0 0 0 0
616. Jeřábek Jiří
Bídné stroje Most
38,0 42,86 8 7 3 50,00 20 10 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
617. Baša Michal
Sympaťáci Podbořany
38,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 6 0,30 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
618. Marušík Jan
Arsenal B Most
38,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
619. Franc Jan
Zelenáči Prosetice
38,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
620. Fridrich Daniel
Black Cat Výškov
38,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 9 0,90 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
621. Horych Martin
Václavák B Černčice
37,8 50,00 4 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
622. Ogrocký Vladimír
Na Rozcestí Podbořany A
37,8 50,00 8 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
623. Rosenkranc David
Cowhand Dušníky
37,8 50,00 8 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
624. Šnídl Vlastimil
Sympaťáci Podbořany
37,8 50,00 8 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Bergerová Irena
Sršni Dobranov
37,8 28,57 8 7 2 44,44 18 8 14 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
626. Ševčík Dušan
ZB Karakal B Ročov
37,7 37,50 8 8 3 45,45 22 10 10 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
627. Vedej Roman
Danielli Most
37,6 33,33 8 6 2 47,06 17 8 8 0,47 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
628. Masopustová Jana
Seven point´s Teplice
37,5 50,00 8 6 3 43,75 16 7 2 0,13 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
629. Strolený Jan
A je to Chomutov
37,5 37,50 8 8 3 45,00 20 9 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
630. Hrušová Ludmila
Hrobaři Béčko Charvatce
37,4 37,50 8 8 3 42,11 19 8 10 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
631. Kadlec Jakub
DC Panoramix Klášterec nad Ohří
37,3 50,00 8 4 2 45,45 11 5 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
632. Krupa Milan
Magistři Duo Most
37,3 50,00 8 4 2 45,45 11 5 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
633. Linhartová Alena
Rebel Star Česká Lípa
37,3 50,00 4 4 2 45,45 11 5 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
634. Písek Marek
Arsenal B Most
37,2 37,50 8 8 3 44,44 18 8 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Kouba Antonín
Vikingové B Litoměřice
37,1 33,33 4 3 1 42,86 7 3 2 0,29 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
636. Fišer Tomáš
Nemesis Dobranov
37,0 37,50 8 8 3 40,00 20 8 13 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
637. Kopřiva Petr
Vydle Jirkov
37,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 10 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
638. Vostrý Jiří 1959
Šipková růže Jirkov
36,9 33,33 8 6 2 38,46 13 5 3 0,23 3 0,23 0 0,00 0 0 0 0
639. Ondřejec Lukáš
A je to Chomutov
36,9 33,33 8 6 2 37,50 16 6 8 0,50 2 0,13 1 0,06 0 0 0 0
640. Zouna Zdeněk
Mimo provoz Lovosice
36,8 37,50 8 8 3 40,91 22 9 11 0,50 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
641. Čermák Vratislav
Pekelní Jezdci Most
36,8 37,50 8 8 3 36,84 19 7 14 0,74 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
642. Hejnal Lukáš
Kotelníci 700 B Most
36,7 40,00 8 5 2 41,67 12 5 5 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
643. Kunst Roman
Ztraceni Nový Bor
36,7 37,50 8 8 3 38,10 21 8 14 0,67 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
644. Čechlovský Josef 1976
Cihláři Žatec
36,5 37,50 8 8 3 40,00 20 8 8 0,40 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
645. Poliak Ľubomír
Hrušky Litvínov
36,3 37,50 8 8 3 36,84 19 7 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
646. Šanda Zdeněk
Noční můry Most
36,3 37,50 8 8 3 36,84 19 7 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
647. Kurucz Martin
Black Cat Výškov
36,3 25,00 8 8 2 36,84 19 7 14 0,74 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
648. Audyová Iva
Lvíčata Mimoň
36,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
649. Vaníška Michal
Arsenal C Most
35,9 28,57 8 7 2 35,29 17 6 11 0,65 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
650. Jaremčuk Jiří
Sympaťáci Podbořany
35,8 37,50 8 8 3 42,11 19 8 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
651. Klíma Petr 1986
Mlamoj Darts A Most
35,8 37,50 8 8 3 36,84 19 7 6 0,32 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
652. Čiháček Jan
P.P. Petrom Kadaň
35,7 33,33 8 6 2 35,71 14 5 9 0,64 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
653. Bayer Roman
Ústředna Bílina
35,6 42,86 8 7 3 44,44 18 8 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
654. Paulová Soňa
Templáři pod věží Osek
35,5 50,00 8 4 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
655. Žák Jan
Motorest Liběšice
35,5 25,00 8 4 1 45,45 11 5 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
656. Rychlý Pavel
Šutráci A Oldřichov
35,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 2 0,10 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
657. Šerešová Lenka
Katapult Hvězda B Krupka
35,0 33,33 8 6 2 33,33 12 4 3 0,25 1 0,08 1 0,08 0 0 0 0
658. Zetek Jiří
ZB Karakal A Ročov
35,0 33,33 4 3 1 37,50 8 3 2 0,25 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
659. Adamec Jiří
Phoenix A Ústí nad Labem
35,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 4 0,40 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
660. Ježek Jan
Těžké Váhy Liběšice
35,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
661. Bučková Kateřina
Hrušky Litvínov
34,7 33,33 8 6 2 40,00 15 6 4 0,27 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
662. Gabriel František
Kingsman Písty
34,5 37,50 8 8 3 35,00 20 7 7 0,35 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
663. Funk David
Cowhand Dušníky
34,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
664. Gaži Martin
Black Sheep Benešov n/P.
34,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
665. Kučera Miroslav
Snajpři Bílina
34,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
666. Pátek Vladimír
Kotelníci 700 B Most
34,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
667. Janda Bohumil
Kozí Dech A Most
33,8 40,00 8 5 2 46,15 13 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
668. Pour Bohumil
Skrblíci Bítozeves
33,8 37,50 8 8 3 47,62 21 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Skopař Petr
Kozí Dech A Most
33,8 37,50 8 8 3 47,62 21 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
670. Schieferdecker Vít
Ložisková Mafie D1 Pšov
33,8 28,57 8 7 2 37,50 16 6 8 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
671. Černá Šárka
Flyers Duo Most
33,8 25,00 8 4 1 25,00 8 2 5 0,63 1 0,13 1 0,13 0 0 0 0
672. Klempár Miroslav
Kapitán Duchcov
33,7 37,50 8 8 3 42,11 19 8 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
673. Žák Otakar
Mlamoj Darts B Most
33,3 28,57 8 7 2 38,89 18 7 7 0,39 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
674. Andraško Jan
Dřeváci Budyně n/O.
33,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
675. Cupal Stanislav
9 Darts Krupka
33,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
676. Fořt Jiří
Pijonýři B Litvínov
33,0 37,50 8 8 3 40,00 20 8 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
677. Tichý Václav
Oceloti Most
33,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
678. Matúšová Irena
Viktoria Synot Žatec
32,9 37,50 8 8 3 41,18 17 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
679. Motejlová Alena
Lvíčata Mimoň
32,7 40,00 8 5 2 36,36 11 4 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
680. Svoboda Jaroslav
Piráti B Louny
32,6 28,57 8 7 2 36,84 19 7 9 0,47 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
681. Sivák Tomáš
Špuntíci 2011 B Most
32,5 37,50 8 8 3 40,00 20 8 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
682. Čáp Bedřich
Tep Darts s.r.o. Dubí
32,5 25,00 8 8 2 40,00 20 8 11 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
683. Procházka Gerhard
Katapult Hvězda B Krupka
32,5 25,00 8 8 2 40,00 20 8 9 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
684. Smetana Martin
Kotelníci 700 A Most
32,3 37,50 8 8 3 45,45 22 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
685. Korený Martin
Nemesis Dobranov
32,3 33,33 8 6 2 30,77 13 4 6 0,46 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
686. Ševčík Martin
Tigers Lenešice
32,2 25,00 8 4 1 33,33 9 3 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
687. Heřt Milan
Skrblíci Bítozeves
32,1 37,50 8 8 3 42,11 19 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
688. Kováč Karel
Kanec Most
32,1 37,50 8 8 3 42,11 19 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
689. Driák Zdeněk
Hrušky Litvínov
32,1 28,57 8 7 2 36,84 19 7 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
690. Šnajberk Václav
Cihláři Žatec
32,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
691. Doksanský Jiří
Oceloti Most
32,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
692. Seifert Roman
Těžké Váhy Liběšice
32,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 10 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
693. Menda Petr
Snajpři Bílina
31,9 37,50 8 8 3 37,50 16 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
694. Papežík Karel
Ložisková mafie A2 Pšov
31,9 14,29 8 7 1 18,75 16 3 22 1,38 2 0,13 1 0,06 0 0 0 0
695. Vágnerová Jana
Lihoví piráti Podbořany
31,8 33,33 8 6 2 47,06 17 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
696. Karlovský Josef
Blue Sharks Libočany
31,6 25,00 8 8 2 31,58 19 6 10 0,53 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
697. Vichr Zdeněk
Piráti B Louny
31,6 25,00 8 8 2 31,58 19 6 11 0,58 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
698. Syrový Lukáš
Sršni Dobranov
31,5 33,33 8 6 2 30,77 13 4 5 0,38 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
699. Gluckseligová Zuzana
Grinhorn Úštek 2015
31,4 33,33 8 6 2 35,71 14 5 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
700. Sobotka Drahoslav
Dream Team B Jirkov
31,4 33,33 8 6 2 35,71 14 5 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
701. Tichý Michal 1970
Dream Team Krušnohorci Jirkov
31,2 42,86 8 7 3 35,29 17 6 0 0,00 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
702. Janoušek Petr
Predators Chomutov
31,2 28,57 12 7 2 29,41 17 5 10 0,59 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
703. Jäger Stanislav 1961
Black Eagles Benešov n/Pl.
31,1 37,50 8 8 3 38,89 18 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
704. Glogovský František 1957
Splašený koně Most
31,1 25,00 8 4 1 33,33 9 3 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
705. Kuda Jan
Pod tribunou Most
31,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
706. Loubková Martina
Zbouraní garážníci Nový Bor
31,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 2 0,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
707. Mengr Jiří
Ztraceni Nový Bor
31,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
708. Šrédl Jan
Patrioti Ústí n/L.
31,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 5 0,50 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
709. Kolář Jan
Formani B Liběchov
30,9 40,00 8 5 2 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
710. Hanuš Tomáš
Špuntíci 2011 A Most
30,9 25,00 8 4 1 45,45 11 5 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
711. Kolman Karel
Zelenáči Prosetice
30,9 25,00 8 4 1 36,36 11 4 3 0,27 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
712. Klíma Petr 1968
Dream Team B Jirkov
30,7 33,33 8 6 2 35,71 14 5 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
713. Rulf Václav
VP Evaň
30,6 25,00 8 8 2 29,41 17 5 11 0,65 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
714. Hájek Luboš
Špuntíci 2011 B Most
30,0 37,50 8 8 3 36,84 19 7 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
715. Pečený Livin
Hrozen A Ploskovice
30,0 37,50 8 8 3 35,29 17 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
716. Svoboda Antonín
Šutráci A Oldřichov
30,0 33,33 8 6 2 35,71 14 5 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
717. Šteflíková Zdenka
Odyssea Litvínov
30,0 33,33 8 6 2 33,33 12 4 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
718. Brokeš Martin
Nemesis Dobranov
30,0 25,00 8 8 2 33,33 21 7 12 0,57 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
719. Přibyl Marek
Pivoni Čížkovice
30,0 25,00 8 8 2 33,33 18 6 10 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
720. Hlaváček Petr
Piráti A Louny
30,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
721. Buzek Pavel
Pivoni Čížkovice
30,0 25,00 8 4 1 36,36 11 4 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
722. Petrovič Ivan
Motorest Liběšice
30,0 25,00 8 4 1 33,33 9 3 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
723. Rajniš Roman
Piráti A Louny
30,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
724. Šafařík Tomáš
ŠK Duha Jirkov
30,0 25,00 4 4 1 25,00 8 2 5 0,63 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
725. Engel Jan
Sporťáci Most
30,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 12 1,20 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
726. Buvalič Václav
Maséři Luna Litoměřice
29,5 37,50 8 8 3 36,84 19 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
727. Tesař Jaroslav
Snajpři Bílina
29,5 37,50 8 8 3 36,84 19 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
728. Vass Tibor
Piráti A Podbořany
29,4 25,00 8 8 2 27,78 18 5 12 0,67 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
729. Andraško Karel
Dřeváci Budyně n/O.
29,3 33,33 8 6 2 40,00 15 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
730. Hlavsa Jiří
ZB Karakal B Ročov
29,2 25,00 8 4 1 41,67 12 5 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
731. Chmelíček Blahoslav
Nervotoči na Pekárně Most
29,1 25,00 8 4 1 36,36 11 4 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
732. Androvič Josef
Jahůdky Žatec
29,0 25,00 8 8 2 38,10 21 8 7 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
733. Tůma Tomáš
Bídné stroje Most
28,9 25,00 8 4 1 33,33 9 3 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
734. Vejvoda Jindřich
Na Rozcestí Podbořany B
28,8 33,33 8 6 2 41,18 17 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
735. Vinická Alexandra
Seven point´s Teplice
28,8 33,33 8 6 2 37,50 16 6 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
736. Jurčák Petr
Acrus Litoměřice
28,7 33,33 8 6 2 33,33 15 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
737. Horváth Roman
Cihláři Žatec
28,6 25,00 8 8 2 38,10 21 8 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
738. Steiner Pavel
Pekelní Jezdci Most
28,5 25,00 8 8 2 35,00 20 7 8 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
739. Schlögl Petr
Tornádo Chomutov
28,5 12,50 8 8 1 30,00 20 6 12 0,60 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
740. Novotný Ondřej
Mizerové Lovosice
28,4 25,00 8 8 2 31,58 19 6 8 0,42 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
741. Ruška Drahoslav
Denisa Bohušovice n/O.
28,4 25,00 8 8 2 26,32 19 5 13 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
742. Dufek Michal
Piráti C Louny
28,4 14,29 12 7 1 36,84 19 7 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
743. Salač Jan
ŠK Zlomená šipka Osek
28,3 33,33 8 6 2 33,33 12 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
744. Kriedl Petr 1993
Šenk Team Ludvíkovice
28,2 25,00 8 8 2 36,36 22 8 6 0,27 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
745. Jahoda Jiří
Bakaláři Snědovice
28,2 16,67 8 6 1 35,29 17 6 7 0,41 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
746. Murgaš Milan
Arsenal A Most
27,9 33,33 8 6 2 35,71 14 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
747. Manojlín Ondřej
DC Panoramix Klášterec nad Ohří
27,8 25,00 8 4 1 33,33 9 3 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
748. Böhm Petr
Sršni Vědlice
27,5 25,00 8 4 1 25,00 8 2 3 0,38 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
749. Rozínek Michael
Litoměřičtí Šamani
27,5 16,67 8 6 1 31,25 16 5 12 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
750. Bartošová Iveta
Rebel Star Česká Lípa
27,3 25,00 4 4 1 36,36 11 4 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
751. Moravec Petr
Hrobaři Béčko Charvatce
27,3 25,00 8 4 1 36,36 11 4 1 0,09 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
752. Kříž Marcel
Predators Chomutov
27,3 22,22 12 9 2 31,82 22 7 9 0,41 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
753. Bruha Pavel
Kozí Dech B Most
27,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
754. Kučera Milan
Na Rozcestí Podbořany B
27,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
755. Kudláček Vladimír
Sokolíci Synot Žatec
27,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
756. Revenko Oleksander
Šutráci A Oldřichov
27,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
757. Rödlová Žaneta
Kanec Most
27,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
758. Toth Roman
ZOO Lahošť
27,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
759. Zöld Ladislav
Piráti B Podbořany
27,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
760. Kopčo Jan
Zelenáči Prosetice
26,8 25,00 8 8 2 31,58 19 6 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
761. Kriedl Petr 1968
Šenk Team Ludvíkovice
26,8 25,00 8 8 2 31,58 19 6 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
762. Tkáč Petr
Motorest Liběšice
26,8 25,00 8 8 2 31,58 19 6 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
763. Waldhauserová Naděžda
Šutráci B Oldřichov
26,8 25,00 8 8 2 31,58 19 6 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
764. Musialová Iveta
Na Ex Lom
26,7 33,33 8 6 2 33,33 15 5 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
765. Mladý Vladimír
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
26,7 16,67 8 6 1 33,33 15 5 4 0,27 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
766. Marič Jiří
Gambrinus žraloci Pokratice
26,7 14,29 8 7 1 33,33 18 6 7 0,39 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
767. Rulf Tomáš
VP Evaň
26,4 25,00 8 4 1 36,36 11 4 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
768. Vaníček Jaroslav
Šutráci B Oldřichov
26,3 28,57 8 7 2 31,25 16 5 3 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
769. Margetin Jan
Dřeváci Budyně n/O.
26,0 33,33 8 6 2 33,33 15 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
770. Malhaus Ladislav
Mamlas Team Heřmanov
25,8 25,00 8 8 2 36,84 19 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
771. Urban Petr
Drink Teplice
25,8 20,00 8 5 1 25,00 12 3 7 0,58 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
772. Palička Tomáš
Arsenal C Most
25,6 25,00 8 4 1 22,22 9 2 6