Bull´s Turnaj Mistrů 2016 4.1.2016 13:00 (aktualizováno 10.1.2016 22:13) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 9078× | Příloh: 1 |
Nominace k 6. 1 2016 - 18:00
BULL´S Turnaj Mistrů je již po páté definitivní tečkou za sezónou jednotlivců a dvojic. Vyniknout mohou tradičně nejen TOP hráči, ale i hráči všech výkonnostních kategorií, jelikož každá kategorie má svůj samostatný finálový trunaj.
V tabulce postupně naleznete aktuální seznamy hráčů a hráček s právem účasti v Bull´s Turnaji mistrů. Hráči, jejichž jména budou psána tučně, potvrdili již svoji účast v BTM 2016. Seznamy hráčů budou průběžně aktualizovány.
Sobota 9. 1. 2016 | kategorie A | kategorie D+ | ||
kraj | muži | ženy | muži | ženy |
Střední Čechy & Praha | Moravec Jiří | Nová Tereza | Dostálek Stanislav | Kučerová Šárka |
Prokýšková Eva | Nedó David | Coufalová Kateřina | ||
Královehradecký kraj | Klika Josef | Mašková Magdaléna | Havel Jan | Šišková Kateřina |
Svoboda Libor | Dvořáková Šárka | Bílek Jiří | Tomanová Dagmar | |
Ústecký Kraj | Lacina Zdeněk | Rödlová Žaneta | Pokorný Jaroslav | Michalíková Andrea |
Kováč Karel | Pilnáčková Kateřina | Malár David | Kovářová Jana | |
Jihomoravský kraj | Réda Martin | Vojtková Blanka | Písek David | Blažková Jarmila |
Kostelka Martin | Chudá Martina | Neubauer Ivo | Pekařová Alice | |
Jihočeský kraj | Bali Michal | Jakoubková Ivana | Valach Petr | Hegarová Ilona |
Křepelka Čestmír | Bartošová Monika | Komárek Zdeněk | Imrichová Šárka | |
Moravskoslezský kraj | Stříbný Tomáš | Michenková Eva | Rohoň Róbert | Stuchlíková Nikola |
Barbořák Daniel | ||||
Olomoucký kraj | Šroubek Pavel | Sobotková Eva | Zlámal Petr | Musilová Šárka |
Pardubický kraj | Hruša Jaromír | Rejlová Pavla | Konopáč Jaroslav | |
Kasl Václav | ||||
Karlovarský kraj | Andráško Milan | Slouková Ivana | Dvořák Michal | Polomová Veronika |
Plzeňský kraj | Brejcha Jiří | Kučerová Jaroslava | Sládek Petr | Mádrová Veronika |
Zlínský kraj | Kulíšková Jana | Vlha Martin | Jelínková Božena | |
Liberecký kraj | Voznica Vlastimil | Rajmanová Marcela | Horáček Lukáš | Riedlová Alena |
Vysočina | Prášil Vojtěch | Vítková Karla | Šimůnek Martin | Bedrníčková Gabriela |
Neděle 10. 1. 2016 | kategorie B | kategorie C | ||
kraj | muži | ženy | muži | ženy |
Střední Čechy & Praha | Veis Robert | Kozlová Michaela | Uthum Sampath | Jirkalová Milena |
Kousal Jan | Korčáková Renata | Veselý Milan | Marcela Uzlová | |
Královehradecký kraj | Melich Pavel | Slezáková Iva | Šmíd Jan | Goldmannová Anna |
Dvořáček Jan | Kordová Romana | Ulrich Michal | Šlechtová Monika | |
Ústecký Kraj | Zajíc Martin | Baťhová Helena | Hvolka David | Fafláková Zdeňka |
Holub Martin | Ilenčíková Jana | Mildorf Jiří | Solnařová Martina | |
Jihomoravský kraj | Schmidt Peter | Otrubová Eva | Buchlovský Marcel | Ščudlová Šárka |
Staněk Otakar | Chabina Miroslav | Nečasová Veronika | ||
Jihočeský kraj | Čábelka Jan | Hospodářská Jana | Pavlů David | Kosinová Milena |
Beneš Vladimír | Štěrbová Dana | Hes Pavel | Hospodářská Kristýna | |
Moravskoslezský kraj | Veselý Roman | Nagelová Eva | Kulhánek Jiří | Andrlová Barbora |
Olomoucký kraj | Dostál Jaromír | Spurná Vlasta | Ošťádal Michal | Stratilová Alena |
Klimšová Libuše | ||||
Pardubický kraj | Šírek Michal | Tomková Martina | Drdlík Martin | Ondrášková Iva |
Baliharová Jitka | ||||
Karlovarský kraj | Trnka Jiří | Peterková Petra | Pálko Jan | Pumrová Michaela |
Plzeňský kraj | Hamrozi Tomáš | Štruncová Michaela | Valachovič Tomáš | Linková Ada |
Zlínský kraj | Bazalka Michal | Smékal Roman | Kavková Michaela | |
Liberecký kraj | Šír Vlastimil | Hlavatá Eliška | Adam Marcel | Horáčková Irena |
Vysočina | Skála Jan | Mikešová Lenka | Pech Libor | Veleková Dagmar |