Bull´s Turnaj mistrů 2017 - nominace 21.12.2016 08:57 (aktualizováno 18.12.2017 12:47) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 6245× | Příloh: 2 |
5. 1. 2017 - 12:30
Šestý BULL´S Turnaj Mistrů je již tradičně definitivní tečkou za sezónou jednotlivců. Vyniknout mohou nejen TOP hráči, ale i hráči všech výkonnostních kategorií, jelikož každá kategorie má svůj samostatný finálový trunaj.
V tabulce postupně naleznete aktuální seznamy hráčů a hráček s právem účasti v Bull´s Turnaji mistrů. Hráči, jejichž jména budou psána tučně, potvrdili již svoji účast v BTM 2017. Seznamy hráčů budou průběžně aktualizovány.
Sobota 7. 1. 2016 | kategorie A | kategorie D+ | ||
kraj | muži | ženy | muži | ženy |
Střední Čechy & Praha | Čech Milan | Nová Tereza | Kubec Josef | Matušíková Jana |
Tomáš Zdeněk | Vondra Otakar | Závorová Markéta | ||
Ústecký Kraj | Hájek Zdeněk | Rödlová Žaneta | Sládek Martin | Kučerová Veronika |
Bothe Evžen | Šašek Martin | |||
Královehradecký kraj | Svoboda Libor | Gregůrková Alena | Selinger Michal | Meixnerová Aneta |
Mašek Alexander | Mašková Magdaléna | Široký Oldřich | Šišková Kateřina | |
Jihomoravský kraj | Písek David | Liptáková Lenka | Kučera Jiří (87) | Pelíšková Tereza |
Staněk Otakar | Chudá Martina | Hron Ondřej | Roik Natália | |
Moravskoslezský kraj | Čujdík Štefan | Jakubec Jiří | Křístková Denisa | |
Tomáš Stříbný | Tomenga Jaroslav | Cichá Jana | ||
Olomoucký kraj | Malíšek Jiří | Sobotková Eva | Fitz Daniel | Čechová Ariana |
Dostál Jaromír | Turoňová Michaela | Kučera Lukáš | Králíková Šárka | |
Jihočeský kraj | Křepelka Čestmír | Bartošová Monika | Dembkovský Michal | Kokseder Michaela |
Svatoňová Jindra | ||||
Pardubický kraj | Šírek Michal | Eric Janisch | Kučerová Olga | |
Karlovarský kraj | Křivka Petr | Faic-Slouková Ivana | Nehasilová Diana | |
Plzeňský kraj | Šmrha Jan | Linková Ada | Meiner Daniel | Koberová Aneta |
Zlínský kraj | Běťák Ondřej | Koňaříková Daniela | Vlha Martin | Moudrá Markéta |
Kulíšková Jana | ||||
Liberecký kraj | Šlambor Jan | |||
Vysočina | Krejčí Bohumil | Rychecká Julie | Jonáš Jaroslav | Prášilová Tereza |
Neděle 8. 1. 2016 | kategorie B | kategorie C | ||
kraj | muži | ženy | muži | ženy |
Střední Čechy & Praha | Landa Vladimír | Nejedlá Hana | Nedó David | Hergetová Monika |
Hojsák Jan | Cihelková Martina | Procházka Jaroslav | Ryšavá Kateřina | |
Ústecký Kraj | Hradecký David | Fafláková Zdeňka | Kurek Jan | Strunzová Jitka |
Kalášek Jiří | Šinfeltová Andrea | Malár David | Michalíková Andrea | |
Královehradecký kraj | Štefl Dominik | Šlechtová Monika | Bašák Jiří | Goldmannová Anna |
Šmíd Jan | Čiháčková Martina | Hošek Josef | Vamberská Dagmar | |
Jihomoravský kraj | Wisman Ondřej | Ščudlová Šárka | Matuška Oswald | Sedláčková Jana |
Schwarzer Karel | Zukal Tomáš | Tomancová Michaela | ||
Moravskoslezský kraj | Bocko Petr | Andrlová Barbora | Slípek Petr | Stuchlíková Nikola |
Kulhánek Jiří | Lipská Martina | Rohoň Róbert | Oškerová Lucie | |
Olomoucký kraj | Satora David | Kuběnová Marcela | Vaca Jaromír | Klimšová Libuše |
Tůmová Petra | Řehák Jiří | |||
Jihočeský kraj | Pavlů David | Hospodářská Barbora | Javorková Petra | |
Pardubický kraj | Vašulín Miloš | Němcová Tereza | Matějičný Radek | Kovářová Lenka |
Karlovarský kraj | Fiala Petr | Gabrišková Bára | Lipš Adam | Polomová Veronika |
Plzeňský kraj | Sládek Petr | Koberová Vladimíra | Žák Lukáš | Troníčková Eva |
Zlínský kraj | Adamuška Martin | Koňaříková Jana | Buček Pavel | Jelínková Božena |
Liberecký kraj | Šlambor Zdeněk | Horáčková Irena | Vokřál Pavel | Samlerová Michaela |
Vysočina | Vala Jindřich | Došek Martin | Bedrníčková Gabriela | |