Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2588)
  Náhled Tisk Nahoru
2014 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 2588 | Turnajů: 505

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 1 3 4 8 9 18 650
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
2. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 3 4 8 8 14 250
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
2. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 1 3 4 8 9 14 250
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
4. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 1 3 4 8 9 13 450
Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
5. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 1 3 4 3 11 12 13 220
Géring Pavel CZE001093 A Truhles Hradec Králové
6. Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 3 4 8 9 12 850
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
7. Hronek Stanislav CZE001494 B T.U.P.Á Vltava ČB 1 3 4 8 9 12 450
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
8. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 1 3 4 8 9 11 850
Šroubek Pavel CZE000047 A Kaspec Libina
9. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 1 3 4 2 10 13 11 530
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
10. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 1 3 4 4 12 21 11 350
Pospíchal Tomáš CZE000538 A RACEK B52 K.VARY
11. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 1 9 9 11 240
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
12. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 3 4 1 8 8 11 170
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
13. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 3 4 1 9 10 11 080
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
14. Pospíšil Pavel CZE009539 A Jablonec nad Nisou 1 3 4 8 9 10 850
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
15. Zahradník Michal CZE011627 A Scorpions Plzeň 1 3 3 7 7 10 600
Bárta Petr CZE001392 A Plzeň
16. Drobík Aleš CZE010545 A Supi Dolní Benešov 1 2 4 4 11 11 9 550
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
17. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor 1 3 4 8 8 9 350
Lányi Andrej CZE009008 B Mrška od Koníka Č. Budějovice
18. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 3 4 4 12 15 8 390
Hlavatý Tomáš CZE000782 A Sgt. Pepik's Band Praha
19. Vorsa Jiří CZE000002 A DC Mustang Bar 3 4 7 8 8 300
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
20. Stoklasa Jan CZE002140 A Formanský Dravci Jihlava 1 3 3 7 7 8 100
Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
21. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 1 3 1 5 5 7 800
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
22. Tomáš Marcel CZE031350 A SK Senátoři Ostrava 3 4 4 11 13 7 520
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
23. Voznica Vlastimil CZE003784 A Pumáci Jablonec n/N. 1 2 4 7 8 7 150
Kolínský Daniel CZE042514 A Démoni Chotyně
24. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 3 3 3 7 100
Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl
25. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 1 2 4 7 7 6 750
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
26. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 2 4 6 7 6 700
Klemera Petr CZE031296 A DC ŽÍLA CHODOV
27. Dudík Milan CZE034520 A DC Hurricane Adamov 1 3 4 8 8 6 550
Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
28. Zlatník Tomáš CZE033239 A Havana Club Hradec Králové 1 1 4 4 10 13 6 370
Svoboda Richard CZE028069 A Havana Club Hradec Králové
29. Andresík Radek CZE000382 A VOKURKY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 1 2 3 6 6 6 300
Kubále Jiří 1989 CZE032568 D PAPER Club Cheb
30. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 1 4 1 6 7 6 110
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
31. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava 3 4 4 11 11 6 000
Přeček Zdeněk CZE001356 A Devils´ Ostrava
31. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 3 4 7 8 6 000
Jeníček Petr CZE015787 A Jedlička Prostějov
33. Borski Zbyněk CZE034545 A Oštěpaři Liberec 1 1 4 1 7 8 5 720
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
34. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 2 5 5 5 550
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
35. Folta Jiří CZE016698 B DC Simpsons family Ostrava 3 3 1 7 7 5 540
Samec Pavel CZE045327 A Racek Dragons Ostrava
36. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 4 4 9 15 5 500
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
37. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha 1 3 4 8 8 5 350
Dvořák Jiří 1983 CZE004155 A AHV Strančice
38. Amler Vladimír CZE001999 B No Respect Praha 1 2 4 4 11 14 5 070
Hübner David CZE020124 B
39. Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov 1 2 1 4 4 4 940
Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec
40. Talavášek Jiří CZE004637 A Truhles Hradec Králové 1 1 4 2 8 9 4 870
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
41. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 2 3 1 6 6 4 840
Šulc Václav CZE000245 B Dustin Most
42. Volkmann Rudolf CZE006141 A Sport bar Mond Třinec 1 4 4 9 13 4 480
Mesiarik Josef CZE005959 A Munroof Brušperk
43. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 1 2 4 7 7 4 450
Hovorka Dušan CZE003818 A DC Easy Game
44. Novotný Jaroslav 1996 CZE042199 A Bystřice n P. 3 4 7 9 4 400
Novotný Jaroslav 1975 CZE000586 A Bystřice nad Pernštejnem
45. Lochman Václav CZE000291 Praha 5 2 3 4 9 21 4 390
Páša Jiří CZE013417 B Pohodáři Praha
46. Jermář Marek CZE000315 B DC Los Číčos Praha 1 4 2 7 7 4 380
Rozporka Jiří CZE034452 B Hell's Darters Praha
47. Zapletal Milan CZE004517 A Jedlička Prostějov 2 4 2 8 9 4 340
Lihotský Marek CZE034370 A Jedlička Prostějov
48. Jíša Martin CZE044743 C BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 4 7 21 4 200
Žáček Jan 1986 CZE036815 B
48. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 3 4 7 8 4 200
Navrátil Vladimír CZE018611 C Prckové z Pivního baru
48. Hrazdil Michal CZE000246 A ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 3 4 7 7 4 200
Sýkora Bohumil CZE002640 A Tygři Šternberk
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2018 02:48

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.11.2018 02:48:05