Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-45/45)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovské tituly UŠO (od roku 2004) - dv. mužů, žen a mixů

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 45 | Turnajů: 42

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 6 6 6 6
1. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 6 6 6 6
3. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 5 5 5 5
3. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 5 5 5 5
3. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 5 5 5 5
6. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 4 4 4 4
6. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov 4 4 4 4
8. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 3 3 3 3
8. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 3 3 3 3
8. Vojtková Blanka CZE000027 A Brno 3 3 3 3
11. Kapucián Martin CZE000048 Týniště nad Orlicí 2 2 2 2
11. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 2 2 2 2
11. Štěpánová Zuzana CZE000049 Milevsko 2 2 2 2
11. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 2
11. Navrátil Miloslav CZE000103 Sepekov 2 2 2 2
16. Kristin Luděk CZE000128 B Olympia Tábor 1 1 1 1
16. Kačenová Alžběta CZE020831 B ŠK Panapr Praha 1 1 1 1
16. Zmelík Oto SVK019707 A Bratislava 1 1 1 1
16. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 1
16. Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 1
16. Kocourek Aleš CZE000038 A Beroun 1 1 1 1
16. Pospíšil Pavel CZE009539 A Jablonec nad Nisou 1 1 1 1
16. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha 1 1 1 1
16. Bali Ondřej CZE000454 A ŠK Páni z Růže J.Hradec 1 1 1 1
16. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 1 1 1 1
16. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 1 1
16. Pastrňák Michal CZE000324 A Havířov 1 1 1 1
16. Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 1 1 1
16. Touš Petr CZE000061 Čimelice 1 1 1 1
16. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor 1 1 1 1
16. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš 1 1 1 1
16. Staníková Edita CZE002952 Ostrava 1 1 1 1
16. Holická-Antonová Martina CZE000652 B Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 1
16. Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard bar Ostrava 1 1 1 1
16. Turinský Petr CZE000050 C České Budějovice 1 1 1 1
16. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 1 1
16. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 1 1 1 1
16. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 1 1 1 1
16. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec 1 1 1 1
16. Schneider Petr CZE006860 B Dream team Ostrava 1 1 1 1
16. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 1 1 1 1
16. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 1 1 1 1
16. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 1
16. Vinárek René CZE009173 A Supi Dolní Benešov 1 1 1 1
16. Miklas David CZE000032 A DC Dřeváci Strakonice 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 07:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 07:59:12