Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1569)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE MIXY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice mixy | Dvojic: 1569 | Turnajů: 856

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 2 3 5 5 17 000
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
2. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 2 3 5 5 13 600
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
3. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 2 3 5 5 12 800
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
4. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 2 3 5 5 12 200
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
5. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 2 3 5 5 11 000
Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
6. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 2 3 4 9 43 10 520
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
7. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 2 3 3 8 8 10 450
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
8. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 2 3 5 5 10 400
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
9. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 2 3 5 5 9 600
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
10. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 2 2 1 5 5 8 750
Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
11. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 2 3 4 9 49 8 080
Dvořák Jiří 1983 CZE004155 A AHV Strančice
12. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 2 2 4 4 7 900
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
13. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 2 1 3 3 7 800
Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
13. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 2 3 5 5 7 800
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
15. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 2 3 5 5 7 600
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
15. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 2 3 5 5 7 600
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
17. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 3 4 8 8 7 310
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
18. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 3 3 3 7 100
Vojtková Blanka CZE000027 A Brno
19. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov 1 3 4 4 6 850
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
20. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín 2 3 5 5 6 800
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
21. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 2 2 4 4 6 700
Nedó David CZE049959 B Sport club 1930 Praha
22. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 6 650
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
23. Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín 1 3 4 8 39 6 630
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
24. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové 2 1 3 3 6 600
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
25. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 2 3 5 5 5 800
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
26. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar 1 1 2 2 5 650
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
27. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 4 6 31 5 610
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
28. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany 1 3 2 6 6 5 530
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
29. Ptáčková Kateřina CZE043207 Šmoulové z PBL 1 3 4 4 5 450
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
30. Pospíšilová Radka CZE006779 B Black schody Sadská 2 3 5 5 5 400
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
31. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 2 3 1 6 6 5 270
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
32. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 2 3 3 5 150
Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
33. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 2 2 4 4 5 100
Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov
34. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 2 3 5 5 4 600
Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
35. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 3 1 5 5 4 460
Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov
36. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 1 3 4 4 4 450
Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
37. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 2 2 4 8 8 4 340
Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
38. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou 1 2 3 3 3 950
Stoklasa Jan CZE002140 A Formanský Dravci Jihlava
39. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 2 3 4 9 18 3 860
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
40. Vémola Dominik CZE048666 Hamerské kladivo 1 1 2 2 3 650
Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
41. Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk 2 2 4 4 3 500
Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
41. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 3 3 3 3 500
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
43. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 3 1 6 6 3 450
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
43. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 2 2 3 450
Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
43. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor 1 1 2 2 3 450
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
46. Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely 2 1 3 3 3 400
Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
47. Kulhánková Petra CZE048154 ŠK Roztoky 1 3 4 8 8 3 330
Kulhánek Jiří 1966 CZE044726 B ŠK Roztoky
48. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 2 2 5 5 3 310
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
49. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice 2 1 1 4 4 3 250
Řeháková Renata CZE053323 C Pomatenci Hranice
50. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek 1 1 1 3 150
Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2018 02:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.11.2018 02:47:57