Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice mixy | Dvojic: 2100 | Turnajů: 1020
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub | M | A | B | C | D | Z | O | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalášek Jiří | CZE045745 | A | Kanec Most | 1 | 2 | 3 | 3 | 9 150 | |||
Bláhová Monika | CZE054559 | A | Dream Bar Jirkov | |||||||||
2. | Rödlová Žaneta | CZE002947 | A | Kanec Most | 1 | 2 | 3 | 3 | 8 150 | |||
Davídek Antonín | CZE020062 | A | 40+ Trutnov | |||||||||
5. | Kraus Jan | CZE006700 | A | Olympia Tábor | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 550 | |||
Tvrdíková Miroslava | CZE000727 | A | Klub Ajeto z.s. Praha | |||||||||
11. | Ondová Andrea | CZE035383 | Vysoké Mýto | 1 | 2 | 3 | 3 | 5 550 | ||||
Ondo Michal | CZE001787 | A | Soliter Chrudim | |||||||||
12. | Uhříčková Lenka | CZE000282 | Trutnov | 1 | 2 | 3 | 3 | 5 350 | ||||
Holík Jiří | CZE001293 | A | (TJ Sparta Úpice) | |||||||||
14. | Grygarová Vendula | CZE057732 | A | DC PreDARTors Ostrava | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 050 | |||
Bašný David | CZE016236 | A | DC Mustang Brno | |||||||||
15. | Pelíšková Tereza | CZE051191 | A | DC Vandals Blansko | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 850 | |||
Maňák Filip | CZE039529 | A | DC Mustang Brno | |||||||||
18. | Strunzová Jitka | CZE046181 | A | Torzo Bílina | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 550 | |||
Šmejc Miroslav | CZE002866 | A | Kanec Most | |||||||||
18. | Jenšík Ondřej | CZE057906 | A | Darts Club Přibyslav | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 550 | |||
Čechová Kateřina | CZE064386 | A | Formanský Dravci Jihlava | |||||||||
21. | Fridrich Vladan | CZE015650 | A | Olympia Tábor | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 450 | |||
Benešová Marika | CZE006162 | A | Sport Bar Atláč Přerov | |||||||||
25. | Mairichová Barbora | CZE041094 | A | Torzo Bílina | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 050 | |||
Popelka Martin | CZE000373 | A | DEXTEROUS Krásný Les | |||||||||
28. | Poráň David | CZE051226 | A | PBL 45 Brno | 2 | 2 | 2 | 3 400 | ||||
Košařová Markéta | CZE023339 | A | DC Štiky Rosice | |||||||||
28. | Sienko Milan | CZE001656 | A | DC Žíla Chodov | 2 | 2 | 2 | 3 400 | ||||
Bauerová Jiřina | CZE025806 | Racek B52 Karlovy Vary | ||||||||||
30. | Hrubá Kateřina | CZE000063 | B | No Men Prostějov | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 350 | |||
Fiala Matěj | CZE060241 | A | Barracudy Olomouc | |||||||||
31. | Křivka Petr | CZE019417 | A | Olympia Tábor | 1 | 1 | 1 | 3 300 | ||||
Chalupová Petra | CZE033692 | A | DC Texas Cheb | |||||||||
33. | Makkaiová Šárka | CZE061375 | D | Darda Radim | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 250 | |||
Čavajda Dominik | CZE043803 | A | Avengers Dašice | |||||||||
40. | Hermanová Kateřina | CZE065746 | C | Těsně vedle Brno | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 950 | |||
Bičan Robert | CZE065745 | A | Těsně vedle Brno | |||||||||
43. | Pindiaková Zdeňka | CZE063636 | C | Rytíři Jirkov | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 650 | |||
Csáno Dušan | CZE058543 | C | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | |||||||||
43. | Pešek Tomáš | CZE049920 | A | Avengers Dašice | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 650 | |||
Pešková Iveta | CZE048526 | C | Mordorští Vrhači Pardubice | |||||||||
43. | Novotný Jaroslav | CZE042199 | Bystřice n P. | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 650 | ||||
Císařová Jitka | CZE002445 | A | Bystřice nad Pernštejnem | |||||||||
46. | Helis Petr | CZE006585 | B | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | 1 | 1 | 1 | 2 550 | ||||
Stratilová Alena | CZE047610 | Jarohněvice | ||||||||||
46. | Puršl Radek | CZE002916 | B | Barracuda Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 2 550 | ||||
Zajíčková Lucie | CZE047571 | A | Lipánci Přehvozdí | |||||||||
46. | Michálková Michaela | CZE052185 | Game of Thrones Praha | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 550 | ||||
Hájek Zdeněk | CZE000284 | A | Kališníci Litoměřice | |||||||||
46. | Domáčková Karolína | CZE054453 | Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 550 | ||||
Střeštík Lukáš | CZE013878 | C | SB Hostivař Praha | |||||||||
52. | Šoltys Zdeněk | CZE062628 | B | U Mě dobrý Česká Ves | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 450 | |||
Kuběnová Marcela | CZE029709 | A | Big Crash Velká Kraš | |||||||||
52. | Marksová Blanka | CZE003507 | D | Blatecký Rebelové Mělník | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 450 | |||
Šilar David | CZE001122 | A | Černý Sup Starý Rokytník | |||||||||
54. | Štočková Věra | CZE056731 | D | Šipkový klub Loučeň | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 350 | |||
Záruba Daniel | CZE000007 | A | Ložisková mafie Pšov | |||||||||
57. | Pilař Lukáš | CZE071750 | A | Avengers Dašice | 2 | 2 | 2 | 2 200 | ||||
Němcová Tereza | CZE028638 | C | Skarabeus Slatiňany | |||||||||
60. | Kadlecová Michaela 2001 | CZE072356 | C | SDH Florián Proskovice | 1 | 1 | 1 | 2 100 | ||||
Pszczolka Radek | CZE006168 | A | Supi Dolní Benešov | |||||||||
62. | Kučerová Ivana | CZE067412 | B | Korunky Kolín | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 050 | |||
Poklop Karel | CZE021006 | A | Sgt. Pepik's Band Praha | |||||||||
65. | Kovářová Jana | CZE046805 | B | WFS Evaň | 1 | 1 | 1 | 1 950 | ||||
Hájek Tomáš | CZE036305 | A | Kališníci Litoměřice | |||||||||
65. | Votavová Anna | CZE054375 | A | (Jen Tak Libín) | 1 | 1 | 1 | 1 950 | ||||
Houdek Tomáš 2003 | CZE058857 | A | ŠK Těmice | |||||||||
65. | Křivka Petr | CZE019417 | A | Olympia Tábor | 1 | 1 | 1 | 1 950 | ||||
Bělobrádková Hana | CZE021115 | A | Hradec Králové | |||||||||
70. | Bártl David | CZE001696 | A | Tajfun Darts Havlíčkův Brod | 2 | 2 | 2 | 1 800 | ||||
Kunčar Klára | CZE061224 | A | Cerberos Netín | |||||||||
73. | Smejkal František | CZE071305 | B | Trkaví Berani Velký Beranov | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 750 | |||
Tučková Dana | CZE051452 | A | Dragon Darts Jihlava | |||||||||
73. | Abrahámek Dušan | CZE002458 | B | Stavba Brno | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 750 | |||
Homolová Lenka | CZE020567 | A | Stavba Brno | |||||||||
75. | Křivka Petr | CZE019417 | A | Olympia Tábor | 1 | 1 | 1 | 1 700 | ||||
Horská Lenka | CZE015519 | A | Nikola Kraslice | |||||||||
75. | Křístková Denisa | CZE052833 | A | Řízci z Výškovic | 1 | 1 | 1 | 1 700 | ||||
Bašný David | CZE016236 | A | DC Mustang Brno | |||||||||
75. | Medová Marcela | CZE039792 | A | Ježkovy Voči Větrný Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1 700 | ||||
Strašil Pavel | CZE015487 | A | Darts Club Přibyslav | |||||||||
75. | Poklop Karel | CZE021006 | A | Sgt. Pepik's Band Praha | 1 | 1 | 1 | 1 700 | ||||
Šebková Petra | CZE000073 | B | DC Máchalové Kladno | |||||||||
84. | Teichnerová Kateřina | CZE045221 | C | Klub Ajeto z.s. Praha | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 450 | |||
Hübner David | CZE020124 | A | Zákeřňáci DC Praha | |||||||||
85. | Vybíral Matěj | CZE066944 | A | Machine Šumperk | 2 | 2 | 2 | 1 400 | ||||
Kyselá Zdena ml. | CZE039512 | C | Gold Řídeč | |||||||||
89. | Marvalová Dana | CZE060284 | DC Pinkies Praha | 1 | 1 | 1 | 1 350 | |||||
Gregar Pavel | CZE049227 | A | Zippo team Štít | |||||||||
89. | Vašulín Miloš | CZE045567 | A | 40+ Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1 350 | ||||
Němcová Tereza | CZE028638 | C | Skarabeus Slatiňany | |||||||||
89. | Vybíral Matěj | CZE066944 | A | Machine Šumperk | 1 | 1 | 1 | 1 350 | ||||
Vybíralová Irena | CZE066777 | C | The Snakes Šumperk | |||||||||
93. | Babuka Lukáš | CZE030381 | A | DEXTEROUS Krásný Les | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Doležalová Sandra | CZE052719 | A | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | |||||||||
93. | Kašparová Veronika | CZE054811 | A | Best of Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Trnka Jiří | CZE032649 | A | Fedor Sokolov | |||||||||
93. | Dvořáková Hana | CZE066966 | Přerov | 1 | 1 | 1 | 1 300 | |||||
Dvořák Tomáš | CZE066837 | B | The Rats Šumperk | |||||||||
99. | Kotůlek Lukáš | CZE056531 | A | Pomatenci Hranice | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 250 | |||
Tůmová Nikol | CZE052017 | C | Prodarts club Lipník nad Bečvou | |||||||||
100. | Roháč Jan | CZE066871 | A | Kaspec Libina | 2 | 2 | 2 | 1 200 | ||||
Rosíková Alena | CZE031703 | B | Prodarts club Lipník nad Bečvou |