Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice mixy | Dvojic: 2100 | Turnajů: 1020
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub | M | A | B | C | D | Z | O | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. | Poráň David | CZE051226 | A | PBL 45 Brno | 2 | 2 | 2 | 3 400 | ||||
Košařová Markéta | CZE023339 | A | DC Štiky Rosice | |||||||||
28. | Sienko Milan | CZE001656 | A | DC Žíla Chodov | 2 | 2 | 2 | 3 400 | ||||
Bauerová Jiřina | CZE025806 | Racek B52 Karlovy Vary | ||||||||||
31. | Křivka Petr | CZE019417 | A | Olympia Tábor | 1 | 1 | 1 | 3 300 | ||||
Chalupová Petra | CZE033692 | A | DC Texas Cheb | |||||||||
35. | Andrášková Klára | CZE036437 | A | Racek B52 Karlovy Vary | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 170 | |||
Andráško Milan | CZE032103 | A | DC Žíla Chodov | |||||||||
38. | Loudová Kristýna | CZE073048 | C | ŠK Posterguys OKO Plzeň | 2 | 4 | 6 | 6 | 3 040 | |||
Hamrozi Tomáš | CZE023441 | A | ŠK OKO Plzeň | |||||||||
57. | Pilař Lukáš | CZE071750 | A | Avengers Dašice | 2 | 2 | 2 | 2 200 | ||||
Němcová Tereza | CZE028638 | C | Skarabeus Slatiňany | |||||||||
60. | Kadlecová Michaela 2001 | CZE072356 | C | SDH Florián Proskovice | 1 | 1 | 1 | 2 100 | ||||
Pszczolka Radek | CZE006168 | A | Supi Dolní Benešov | |||||||||
64. | Šnejdarová Jitka | CZE060106 | A | Sgt. Pepik's Band Praha | 1 | 4 | 5 | 38 | 1 980 | |||
Hoffmann Martin | CZE000022 | A | Sgt. Pepik's Band Praha | |||||||||
70. | Bártl David | CZE001696 | A | Tajfun Darts Havlíčkův Brod | 2 | 2 | 2 | 1 800 | ||||
Kunčar Klára | CZE061224 | A | Cerberos Netín | |||||||||
75. | Křivka Petr | CZE019417 | A | Olympia Tábor | 1 | 1 | 1 | 1 700 | ||||
Horská Lenka | CZE015519 | A | Nikola Kraslice | |||||||||
75. | Křístková Denisa | CZE052833 | A | Řízci z Výškovic | 1 | 1 | 1 | 1 700 | ||||
Bašný David | CZE016236 | A | DC Mustang Brno | |||||||||
75. | Medová Marcela | CZE039792 | A | Ježkovy Voči Větrný Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1 700 | ||||
Strašil Pavel | CZE015487 | A | Darts Club Přibyslav | |||||||||
75. | Poklop Karel | CZE021006 | A | Sgt. Pepik's Band Praha | 1 | 1 | 1 | 1 700 | ||||
Šebková Petra | CZE000073 | B | DC Máchalové Kladno | |||||||||
83. | Vybíral Ondřej | CZE069100 | C | The Snakes Šumperk | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 510 | |||
Benešová Marika | CZE006162 | A | Sport Bar Atláč Přerov | |||||||||
85. | Vybíral Matěj | CZE066944 | A | Machine Šumperk | 2 | 2 | 2 | 1 400 | ||||
Kyselá Zdena ml. | CZE039512 | C | Gold Řídeč | |||||||||
88. | Puharič Petr | CZE043225 | A | Sgt. Pepik's Band Praha | 1 | 4 | 5 | 5 | 1 360 | |||
Dlouhá Barbora | CZE060521 | |||||||||||
92. | Vaňková Martina | CZE071858 | B | I am 180 Praha | 1 | 4 | 5 | 11 | 1 320 | |||
Rathuský Jiří | CZE013614 | A | Brilliant Darts Praha | |||||||||
93. | Pechholdová Petra | CZE076038 | Plzeň | 1 | 4 | 5 | 7 | 1 300 | ||||
Pluhař Petr | CZE000929 | A | DC Red Barons Plzeň | |||||||||
93. | Vunderer Milan | CZE063637 | D | Gripeni Liberec | 1 | 4 | 5 | 7 | 1 300 | |||
Šikolová Šárka | CZE055144 | C | Gripeni Liberec | |||||||||
93. | Babuka Lukáš | CZE030381 | A | DEXTEROUS Krásný Les | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Doležalová Sandra | CZE052719 | A | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | |||||||||
93. | Kašparová Veronika | CZE054811 | A | Best of Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Trnka Jiří | CZE032649 | A | Fedor Sokolov | |||||||||
93. | Dvořáková Hana | CZE066966 | Přerov | 1 | 1 | 1 | 1 300 | |||||
Dvořák Tomáš | CZE066837 | B | The Rats Šumperk | |||||||||
98. | Šímová Veronika | CZE073755 | A | ŠK Sušice | 1 | 4 | 5 | 7 | 1 260 | |||
Kohout Petr 1990 | CZE046712 | D | ŠK Lotři ze Sladovnický | |||||||||
100. | Roháč Jan | CZE066871 | A | Kaspec Libina | 2 | 2 | 2 | 1 200 | ||||
Rosíková Alena | CZE031703 | B | Prodarts club Lipník nad Bečvou | |||||||||
101. | Vrzalová Eliška | CZE059389 | B | Trabanti České Budějovice | 1 | 4 | 5 | 7 | 1 080 | |||
Koptiš Marek | CZE040097 | B | Trabanti České Budějovice | |||||||||
105. | Krieglstein Radim | CZE045854 | B | ŠK BSOD 334 01 Přeštice | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 010 | |||
Krieglsteinová Zbyňka | CZE043602 | B | ŠK BSOD 334 01 Přeštice | |||||||||
106. | Juříček Zdeněk | CZE022324 | C | The Snakes Šumperk | 2 | 2 | 2 | 1 000 | ||||
Všianská Pavlína | CZE045768 | D | Gold Řídeč | |||||||||
107. | Zárybnický Michal | CZE028829 | A | Pumáci Jablonec n/N. | 1 | 1 | 2 | 2 | 990 | |||
Adámková Veronika | CZE065211 | A | XXX - Jablonec nad Nisou | |||||||||
108. | Kaněra Zdeněk | CZE010796 | D | ŠK Střelci Tetín | 1 | 1 | 2 | 2 | 970 | |||
Prokýšková Eva | CZE000023 | Klub Ajeto z.s. Praha | ||||||||||
109. | Štěrbová Šárka | CZE024930 | A | Michelindart Havířov | 1 | 2 | 3 | 3 | 940 | |||
Vinárek René | CZE009173 | A | Supi Dolní Benešov | |||||||||
110. | Velebová Bára | CZE067265 | C | U Ajšíra Studnice | 1 | 1 | 2 | 2 | 930 | |||
Šírek Michal | CZE033265 | A | U Ajšíra Studnice | |||||||||
111. | Skálová Markéta | CZE063239 | D | Premier League Bar Praha | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Slobodník Martin | WRD069490 | Stiflerova máma Praha | ||||||||||
111. | Tejchman Jiří | CZE058604 | C | Skarabeus Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Hanušová Pavlína | CZE050059 | C | Skarabeus Slatiňany | |||||||||
111. | Waldhauserová Naděžda | CZE045383 | A | Hrušky Litvínov | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Šrom Jiří | CZE049068 | A | Helios Olomouc | |||||||||
111. | Votavová Anna | CZE054375 | A | (Jen Tak Libín) | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Maňák Filip | CZE039529 | A | DC Mustang Brno | |||||||||
111. | Tůmová Petra 1973 | CZE034926 | B | Prodarts club Lipník nad Bečvou | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Fiala Milan | CZE051640 | B | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | |||||||||
111. | Vybíralová Irena | CZE066777 | C | The Snakes Šumperk | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Markovský Jaroslav | CZE042518 | A | Machine Šumperk | |||||||||
111. | Dorazilová Jitka | CZE053572 | B | Chmelaři z Knihovny Olomouc | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Šrom Jiří | CZE049068 | A | Helios Olomouc | |||||||||
111. | Fridrich Vladan | CZE015650 | A | Olympia Tábor | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Ledvinová Pavla | CZE030107 | Racek B52 Karlovy Vary | ||||||||||
111. | Kyjevská Veronika | CZE060914 | D | DC The Worker Praha | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Řezáč Lukáš | CZE004463 | B | DC Máchalové Kladno | |||||||||
111. | Beranová Michaela | CZE070717 | C | ŠK Dangerous Plzeň | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Přibyl Václav | CZE021915 | A | ŠK OKO Plzeň | |||||||||
121. | Hanáková Adéla | CZE068941 | D | DC Zámečtí Rytíři Kaceřov | 1 | 3 | 4 | 5 | 850 | |||
Hanák Patrik 1987 | CZE061501 | C | DC Zámečtí Rytíři Kaceřov | |||||||||
122. | Novotná Iva | CZE046685 | A | Shadow Darts Pardubice | 1 | 1 | 2 | 2 | 830 | |||
Novotný Tomáš | CZE000359 | A | ŠK Ambiente 2000 Pardubice | |||||||||
122. | Pěchouček Dušan | CZE021874 | B | ŠK BSOD 334 01 Přeštice | 1 | 1 | 2 | 2 | 830 | |||
Bezděková Jiřina | CZE063755 | ŠK BSOD 334 01 Přeštice | ||||||||||
124. | Johanides Jindřich | CZE047647 | C | Asgard's Labiště Pardubice | 1 | 1 | 2 | 2 | 810 | |||
Johanidesová Pavla | CZE038247 | C | Asgard's Labiště Pardubice | |||||||||
124. | Vavro Tomáš | CZE067730 | B | Titans Praha | 1 | 1 | 2 | 2 | 810 | |||
Nová Tereza | CZE000770 | A | Brilliant Darts Praha | |||||||||
126. | Schwarzová Lucie | CZE047809 | C | Prodarts club Lipník nad Bečvou | 1 | 1 | 2 | 2 | 790 | |||
Chromec Jakub | CZE031305 | A | Panteři Hranice | |||||||||
128. | Fiala Petr 1993 | CZE070803 | A | Fedor Sokolov | 1 | 1 | 2 | 2 | 750 | |||
Horská Lenka | CZE015519 | A | Nikola Kraslice | |||||||||
128. | Staněk Miroslav | CZE046650 | A | Vlčáci Č.Budějovice | 1 | 1 | 2 | 2 | 750 | |||
Staňková Michaela 1976 | CZE054825 | A | Sousedky České Budějovice | |||||||||
140. | Polena Jaroslav | CZE019355 | A | DC Red Barons Plzeň | 4 | 4 | 13 | 740 | ||||
Troníčková Eva | CZE050014 | A | DC Red Barons Plzeň |