Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/61)
  Náhled Tisk Nahoru
Vítězové RGP jednotlivců (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 61 | Turnajů: 86

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 4 4 4 4
2. Bruská Iveta CZE002191 DEXTEROUS Krásný Les 3 3 3 3
2. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 3 3 3 3
2. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 3 3 3 3
2. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 3 3 3 3
2. Štěpánová Zuzana CZE000049 Vlk Vodňany 3 3 3 3
7. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 2 2 2 2
7. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 2 2 2 2
7. Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů 2 2 2 2
7. Šroubek Pavel CZE000047 A Bobři Seniors Olomouc 2 2 2 2
7. Kvasničková Petra CZE007999 Beluša 2 2 2 2
7. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 2 2 2 2
7. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 2
7. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 2 2 2 2
7. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 2
7. Miklas David CZE000032 A Dřeváci z AGI Strakonice 2 2 2 2
7. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 2 2 2 2
7. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli 2 2 2 2
19. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 1 1 1
19. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 1
19. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 1 1 1 1
19. Schneider Petr CZE006860 B DC Simpsons Ostrava 1 1 1 1
19. Gryč Miloslav CZE002746 A Matouš team Dobrkovská Lh. 1 1 1 1
19. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 1 1 1
19. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři 1 1 1 1
19. Trojáček Jaroslav CZE000256 A Dřeváci z AGI Strakonice 1 1 1 1
19. Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 1
19. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 1
19. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 1 1 1 1
19. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 1 1 1 1
19. Jurtíková Marcela CZE015147 B Twister Kroměříž 1 1 1 1
19. Danda Jiří CZE000196 A Formani Duchcov 1 1 1 1
19. Kaňovská Jana CZE000107 A Black Panthers Vsetín 1 1 1 1
19. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři 1 1 1 1
19. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 1
19. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 1 1 1 1
19. Chvístková Kateřina CZE017680 B Bulls Hošťálková 1 1 1 1
19. Nedvědová Drahomíra CZE000654 Kosatky Č.Budějovice 1 1 1 1
19. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 1 1 1 1
19. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 1
19. Benešová Marika CZE006162 A Chropyně 1 1 1 1
19. Kristin Luděk CZE000128 B Kostelníci Staré Hodějovice 1 1 1 1
19. Bednařík Jaromír CZE000189 A DC HORNETS Adamov 1 1 1 1
19. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 1
19. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 1
19. Vorsa Jiří CZE000002 A DC Mustang Bar 1 1 1 1
19. Dominik Roman CZE025622 A Supi Dolní Benešov 1 1 1 1
19. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 1
19. Rýpar Martin CZE000030 A DC Mustang Bar 1 1 1 1
19. Hergetová Monika CZE031649 A Rafani Vrchotovy Janovice 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.6.2018 16:04

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.6.2018 16:04:20