Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4931)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice muži | Dvojic: 4931 | Turnajů: 1142

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 3 4 8 9 16 850
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
2. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 2 3 4 1 10 10 16 350
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
3. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 2 3 4 9 10 15 700
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
4. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 3 4 8 11 14 050
Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 2 2 4 4 13 500
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
6. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 1 3 4 4 12 14 12 470
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
7. Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava 1 3 4 4 12 17 12 210
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
8. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 2 2 6 6 12 000
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
9. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 3 4 8 9 11 950
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
10. Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim 2 3 4 1 10 16 11 830
Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
11. Petera Ondřej CZE000182 B DC Prima Česká Skalice 1 3 4 4 12 13 11 730
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
12. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 2 3 4 4 13 17 11 680
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
13. Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty 1 3 4 4 12 13 11 670
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
14. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 3 4 8 9 11 450
Milo Jakub CZE040577 A Olympia Tábor
15. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 2 3 1 6 6 11 030
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
16. Kraus Jan CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice 1 3 4 8 9 10 750
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
16. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 2 3 3 8 9 10 750
Novotný Filip 1971 CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
18. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 2 2 4 1 9 10 10 730
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
19. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 2 3 4 2 11 11 10 540
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
20. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 2 10 11 10 370
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
21. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 1 2 4 4 11 12 10 190
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
22. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 1 3 4 8 8 10 050
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Nikola Kraslice
23. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 3 4 4 11 17 9 220
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
24. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 1 3 4 4 12 15 9 030
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
25. Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice 1 2 4 7 7 8 950
Škůrek Zdeněk CZE000188 A DC Laser České Budějovice
26. Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 3 4 2 10 11 8 730
Benda Lukáš 1992 CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
27. Svoboda Miroslav 1977 CZE011392 A Scorpions Plzeň 2 2 2 6 6 8 600
Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
28. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 1 3 4 8 8 8 450
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
29. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice 1 3 4 1 9 11 7 760
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
30. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice 1 1 4 1 7 7 7 700
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
31. Haleňák Marek 1970 CZE046364 A Kaspec Libina 1 2 3 1 7 7 7 570
Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina
32. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 1 2 4 2 9 10 7 530
Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
33. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 1 3 4 8 10 7 350
Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
34. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 1 4 3 8 8 7 260
Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice
35. Bidlo Karel CZE050715 B DC Roveň 2 1 4 4 11 13 7 160
Pecháček Zdeněk CZE027598 A Asgard's Pardubice
36. Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely 2 2 2 6 6 7 100
Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
36. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 2 2 4 4 7 100
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
38. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice 2 4 6 9 7 000
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
39. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 2 4 4 11 31 6 930
Černý Milan 1981 CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
40. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty 1 1 4 3 9 10 6 560
Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
41. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 3 3 4 10 14 6 510
Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
42. Koráb Miroslav CZE000620 A Extrém Šilinkův Důl 3 2 3 8 8 6 450
Macák Jan 1989 CZE019440 A Extrém Šilinkův Důl
43. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov 1 2 4 2 9 9 6 430
Kulhánek Jiří 1966 CZE044726 B ŠK Roztoky
44. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 1 1 3 5 5 6 200
Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
45. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 2 2 4 4 6 000
Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
46. Kašpar Jakub 1990 CZE008157 A Kaspec Libina 2 2 4 4 5 900
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
47. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 2 4 8 9 5 700
Mikuš Milan CZE044706 C Průšvih Karlovy Vary
47. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 1 1 3 5 5 5 700
Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
49. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Štít 1 2 2 1 6 6 5 500
Dobšíček Jan CZE021441 A DC Roveň
49. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl 1 1 2 2 5 500
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2018 03:24

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.11.2018 03:24:39