Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/734)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Dvojic: 734 | Turnajů: 432

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 2 3 1 6 6 15 850
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
2. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 2 3 4 1 10 10 15 710
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
3. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha 2 3 4 4 13 15 14 400
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
4. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 2 3 5 5 12 200
Dvořáková Šárka 1986 CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
5. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary 2 3 4 2 11 12 11 400
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
6. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 3 4 8 8 11 050
Vojtková Blanka CZE000027 A Brno
7. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 1 3 4 1 9 9 10 040
Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
8. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 2 3 4 2 11 12 9 560
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
9. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 2 3 4 3 12 12 9 010
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
10. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 2 3 4 9 9 8 500
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
11. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín 2 3 4 9 10 8 400
Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
12. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 2 1 4 4 11 16 7 820
Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
13. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 2 10 11 7 790
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
14. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 2 3 4 1 10 11 7 370
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
15. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 1 1 4 1 7 8 7 080
Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín
16. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl 3 4 3 10 10 7 070
Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
17. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 3 4 1 8 8 7 010
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
18. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 1 2 4 7 8 6 550
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
19. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 2 2 4 1 9 10 6 390
Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
20. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 2 3 4 1 10 10 6 130
Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
21. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice 1 2 3 6 6 5 900
Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
22. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 2 3 4 9 17 5 700
Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
23. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 1 3 3 7 7 5 400
Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
24. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 1 1 3 1 6 6 5 270
Tvrdíková Miroslava CZE000727 D DC Smrkáči Břežany
25. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 1 1 4 6 7 5 250
Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
26. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 1 2 3 3 5 150
Vinklárková Gertruda CZE060764 Zlín
27. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 3 4 7 9 5 100
Šaňáková Andrea CZE051308 B Spirits Tábor
28. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 3 3 7 7 4 900
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
29. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 1 4 2 7 8 4 580
Radová Karla CZE000873 B Oceloti Most
30. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 1 2 2 4 400
Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
31. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 4 6 8 4 350
Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
32. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 1 1 4 6 6 4 250
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
33. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov 2 2 4 4 4 200
Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice
34. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 2 1 4 4 4 100
Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
35. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 3 3 3 950
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
35. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou 1 2 3 3 3 950
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
37. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor 1 3 2 6 7 3 700
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
38. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A Žatec 4 1 5 6 3 630
Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
39. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín 2 2 4 4 3 500
Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
40. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 1 4 5 5 3 450
Mičková Monika CZE022874 C No Men Prostějov
41. Mašková Jana CZE000414 Kunice-Všešímy 2 3 5 6 3 350
Tvrdíková Miroslava CZE000727 D DC Smrkáči Břežany
41. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 1 2 4 4 3 350
Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
43. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK Na Vršku Praha 2 4 4 10 56 3 340
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
44. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín 1 2 1 3 7 7 3 310
Schmidtová Jana 1992 CZE045443 B Peckaři Kokonín
45. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 2 4 4 10 81 3 300
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
46. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 1 1 3 150
Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
47. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 4 3 8 9 3 080
Formanová Monika CZE056394 ŠK Medvědi Velký Třebešov
47. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 4 4 8 9 3 080
Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
49. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 4 4 5 3 000
Sukupová Jana CZE036070 A Kosako Konárovice
50. Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň 2 3 5 6 2 950
Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2018 02:48

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.11.2018 02:48:29