Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/60)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁKYNĚ

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 60 | Turnajů: 230

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov 2 2 11 15 74 5 950
2. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 2 2 11 15 65 5 930
2. Lukšová Šárka CZE053629 Habří 2 2 11 15 108 5 930
4. Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 1 11 12 105 3 300
5. Jírů Veronika CZE055325 České Budějovice 1 2 11 14 23 3 240
6. Janischová Nikol CZE052146 ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 1 1 11 13 29 2 570
7. Sehnalová Kateřina CZE059995 Brzice 1 2 7 10 15 2 300
8. Jůzlová Alžběta CZE049492 Dušejov 1 1 11 13 43 2 270
9. Jebousková Barbora CZE052147 ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 1 2 11 14 62 2 260
10. Kropáčková Natálie CZE060448 Velký Třebešov 1 2 6 9 10 1 670
11. Šustrová Adéla CZE062162 Nový Bydžov 1 1 2 1 650
12. Chládková Eliška CZE059016 Česká Skalice 2 11 13 42 1 470
13. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 1 11 12 20 1 440
14. Jirků Anna CZE060143 Velký Třebešov 2 8 10 12 1 280
15. Šmalclová Nikola CZE058706 České Budějovice 2 11 13 30 1 270
16. Staňková Anna CZE057596 České Budějovice 2 2 2 1 100
17. Třísková Aneta CZE057191 C Asterix Nový Bor 11 11 84 970
18. Krejčová Kateřina CZE049493 Dušejov 1 11 12 17 840
19. Bittnerová Kateřina CZE062513 Vlčkovice v Podkrkonoší 1 1 1 750
19. Švorcová Natálie CZE062515 Jičín 1 1 1 750
21. Krejčová Štěpánka CZE055784 Dušejov 1 10 11 11 570
22. Lukšová Veronika CZE059390 České Budějovice 11 11 11 470
22. Macečková Markéta CZE048239 Supíkovice 11 11 14 470
24. Podhrázská Nikola CZE060206 Queens of Excalibur 11 11 11 450
25. Kudláčková Simona CZE061584 Most 11 11 11 430
26. Brožová Eva CZE055327 Lety 1 1 1 350
27. Šmejkalová Jana CZE057664 4 4 4 340
27. Maříková Anežka CZE057365 4 4 4 340
27. Podhrázská Eliška CZE059364 Queens of Excalibur 8 8 8 340
30. Kadlečková Lucie CZE061587 Hradec Králové 6 6 6 300
31. Kučerová Marie CZE054466 Opatov 4 4 4 260
32. Homolová Pavla CZE055792 Jihlava 1 1 1 250
33. Maříková Magdaléna CZE057366 4 4 4 220
34. Vokounová Simona CZE050770 Běleč nad Orlicí 5 5 5 210
35. Kocmanová Nikol CZE057171 4 4 4 200
36. Okrouhlíková Marie CZE057178 3 3 3 190
36. Kocmanová Iveta CZE057174 3 3 3 190
38. Chlebounová Natálie CZE060961 Lanškroun 4 4 4 180
39. Nagelová Denisa CZE050389 Řepiště 3 3 3 170
40. Ublická Natálie CZE060502 České Budějovice 4 4 4 140
40. Sudíková Jessica CZE062113 2 2 2 140
40. Pekáriková Anna CZE062220 Opatov 4 4 4 140
43. Masopustová Nela CZE060766 Ostrava 3 3 4 130
44. Chlebounová Lucie CZE060960 Lanškroun 4 4 4 120
44. Okrouhlíková Sára CZE057179 2 2 2 120
46. Jandíková Natálie CZE060501 klíč 3 3 3 110
47. Šinfeltová Klára CZE044400 Litoměřice 2 2 2 100
47. Feklová Kristýna CZE056698 Stod 2 2 2 100
47. Čeligová Vendula CZE060872 Ostrava 2 2 4 100
50. Žaludová Pavlína CZE060203 Vyškov 2 2 2 60
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2018 02:45

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.11.2018 02:46:00