Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/137)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 137 | Turnajů: 606

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov 1 1 2 11 15 39 7 940
2. Zajíc Jan CZE051481 C Arsenal Most 1 1 2 11 15 69 7 340
3. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 1 1 2 11 15 45 6 600
4. Tichý Václav CZE034332 B Oceloti Most 1 1 2 11 15 51 5 620
5. Hotový Miroslav CZE039380 B Václavák Černčice 1 1 2 11 15 34 5 080
6. Hampl Matěj CZE040080 C HaFani Trutnov 1 1 2 9 13 17 4 340
7. Bednář Jan CZE053541 B DC Bejvávalo U Kolečka B 1 2 11 14 148 3 770
8. Hochman Martin CZE017231 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 7 9 9 3 680
9. Prokýšek Karel CZE039674 Praha 1 1 1 11 14 15 3 505
10. Poráň David CZE051226 B PBL 45 Brno 1 11 12 95 2 660
11. Jirků Vojtěch CZE045313 A DC Prima Česká Skalice 1 2 9 12 12 2 450
11. Turan Václav CZE040771 B VP Evaň 1 2 4 7 7 2 450
13. Vysloužil Ondřej CZE056107 C Sokol Plumlov 1 1 11 13 19 2 340
14. Hauptman Marek CZE056217 B ŠK Pokratická hospůdka 1 11 12 36 1 950
15. Šín Jaroslav CZE056805 C DC Devils Prachatice 2 11 13 42 1 810
16. Kunert Daniel CZE052470 C ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 11 11 35 1 730
17. Brandejs Denis CZE046807 A KZP Jablonec n/N. 1 11 12 38 1 700
18. Hospodka Jakub CZE050492 D HaFani Trutnov 2 8 10 13 1 680
19. Vaněk Petr CZE037869 C Darts Brothers Červený Kostelec 11 11 56 1 650
20. Kolek Vít CZE046510 C Sportklub Ohníč 11 11 23 1 610
21. Skalník Jakub CZE054138 D Šmoulové z PBL 1 1 11 13 18 1 400
22. Ošťádal Pavel CZE057726 B Fe-MAT Čehovice 11 11 24 1 270
23. Šámal David CZE052272 D Ovčáry 1 11 12 44 1 225
24. Drtil Pavel CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 11 11 16 1 210
25. Holík Jiří CZE039173 Úpice 2 3 5 5 1 170
26. Hais Petr CZE053352 1 1 5 7 7 1 160
27. Chudárek Michal CZE059525 B Twister Kroměříž 1 1 1 1 050
28. Volf Martin CZE052822 A Aligátoři Koclířov 11 11 11 910
28. Branda Marek CZE059120 D Rebelové Dolní Přím 11 11 16 910
30. Horčík Vojtěch CZE033730 C Hrozen Ploskovice 1 2 3 3 850
31. Bartoň Ondřej CZE052402 Nová Ves 8 8 8 780
32. Hoďák Tomáš CZE056558 Liberec 11 11 61 730
33. Šebek Jan CZE053139 D DC Humbuck Kostelec nad Labem 11 11 15 710
33. Heřmanský Jiří CZE051766 C Shadow Darts Pardubice 11 11 14 710
35. Plch Matěj CZE057900 Jevíčko 10 10 10 700
36. Paulen Ivan CZE057814 11 11 32 670
37. Whitehead Dominik CZE055901 Charvatce 11 11 14 650
38. Šafránek Dominik CZE052396 Milenov 11 11 24 630
38. Purket Jan CZE055565 Brno 11 11 14 630
40. Vrána Matěj CZE054468 Hradec Králové 6 6 6 580
41. Tomas David CZE056618 B Parta HIC Dobřenice 8 8 8 520
42. Šindelář Martin CZE051693 Loučovice 9 9 9 490
43. Dostálek Stanislav CZE050157 10 10 10 460
44. Házi Milan CZE049429 C Respekt Tábor 1 1 1 450
45. Býra Anton CZE053881 D Bukovina 6 6 6 440
46. Malý Štěpán CZE056930 D Ostré hroty Svémyslice 10 10 10 420
46. Tišler Matěj CZE054746 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 4 4 4 420
48. Miklas Matěj CZE058830 C Leninovci Havířov 7 7 7 410
49. Fára Filip CZE053357 Lety 1 1 2 2 400
50. Wagner Libor CZE050671 D Palivci Olomouc 7 7 7 370
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.8.2018 15:54

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.8.2018 15:54:30