Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/99)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 99 | Turnajů: 333

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mráz Adam CZE056866 C DC Devils Prachatice 2 2 11 15 66 8 420
2. Malach Matěj CZE051928 ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 11 14 22 5 340
3. Hofman Petr CZE050491 Brzice 2 2 11 15 51 5 090
4. Gregor Roman CZE056574 B DC Holoubkov 2 3 5 5 4 390
5. Srazil Jaroslav CZE060466 1 1 11 13 64 3 670
6. Šoltys Tomáš CZE060600 Praha 1 2 11 14 45 3 660
7. Válek Tomáš CZE057582 Kamenice nad Lipou 1 2 11 14 32 3 540
8. Hochman Václav CZE037789 Brno 2 3 5 5 3 470
9. Válek Jakub CZE050583 MO Těmice 1 2 11 14 54 3 120
10. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 1 1 11 13 42 2 550
11. Schieferdecker Vít CZE050608 D Ložisková mafie Pšov 1 11 12 109 2 180
12. Hochman Marek CZE057260 Vejprnice 2 2 2 2 100
13. Lukš Dominik CZE053888 Habří 2 11 13 59 1 770
14. Semerák Dominik CZE059996 Malé Svatoňovice 2 11 13 56 1 650
15. Hájek Šimon CZE060671 Jičín 1 1 6 8 8 1 540
16. Deml Martin CZE061595 Nový Bydžov 1 1 2 4 5 1 480
17. Hrbáček Dominik CZE057673 B Twister Kroměříž 1 1 1 1 350
18. Chládek Tomáš CZE059014 Česká Skalice 2 7 9 12 1 290
19. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 11 11 30 1 210
20. Skopár Dominik CZE051946 Jičín 1 9 10 10 1 120
21. Komyšák Ondřej CZE059698 1 11 12 30 1 080
22. Vrba Oliver CZE059804 Tábor 2 3 5 7 1 070
23. Vodák Adam CZE059522 Bystřice nad Pernštejnem 1 1 1 1 050
23. Vysloužil Libor CZE059157 Krumsín 1 1 1 1 050
23. Sehnal Michal CZE062161 Brzice 1 1 2 1 050
26. Chára Jan CZE061717 Krupka 1 10 11 11 1 010
27. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 1 1 2 2 1 000
28. Zámostný Tomáš CZE062403 Kostelec 1 1 2 2 980
28. Kollert Jakub CZE060446 Dobruška 1 1 2 2 980
30. Vondrák Vojtěch CZE055205 2 9 11 12 950
31. Lorenc Matěj CZE050387 Tři Dvory 2 3 5 5 910
32. Staněk Štěpán CZE059993 1 1 1 850
33. Pilař Luboš CZE057211 D Noční Můry Most 11 11 61 830
34. Molnár Petr CZE059109 Litomyšl 10 10 10 760
35. Turan Tomáš CZE058498 B VP Evaň 1 1 1 750
35. Neubauer Michal CZE053497 C Molly Darts Club 11 11 31 750
37. Kollert David CZE060449 Dobruška 1 1 2 2 720
38. Vrba Daniel CZE059803 Tábor 2 3 5 6 710
38. Bubla Jan CZE061249 Nikola Kraslice 11 11 11 710
40. Dubský Ondřej CZE058337 11 11 14 610
40. Šimon Šimon CZE057385 Boskovice 11 11 21 610
42. Tripes Matyáš CZE060505 České Budějovice 2 2 2 600
43. Hais Jan CZE055861 1 1 1 550
44. Nový Nikolas CZE053353 DC Helou&Wen Praha 1 3 4 5 540
45. Bláha Matěj CZE061445 Dream Bar 1 1 2 2 480
46. Vlček Daniel CZE060678 Zlatý Barbaři Praha 7 7 9 470
47. Tačík Ondřej CZE060447 Dobruška 1 1 1 450
47. Šotek Štěpán CZE053361 Lety 1 1 1 450
49. Ryčl Daniel CZE059129 C Sport Bar Slovan Šternberk 9 9 9 390
50. Whitehead Josh CZE055655 Charvatce 9 9 9 370
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2018 03:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.11.2018 03:17:31