Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/145)
  Náhled Tisk Nahoru
Medailisté (nominační) RGP jednotlivců (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 145 | Turnajů: 86

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 7 7 7 7
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 7 7 7 7
1. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 7 7 7 7
4. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 6 6 6 6
5. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 5 5 5 5
5. Štěpánová Zuzana CZE000049 Vlk Vodňany 5 5 5 5
5. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 5 5 5 5
5. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 5 5 5 5
9. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 4 4 4 4
9. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 4 4 4 4
9. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 4 4 4 4
9. Vorsa Jiří CZE000002 A DC Mustang Bar 4 4 4 4
9. Bruská Iveta CZE002191 DEXTEROUS Krásný Les 4 4 4 4
9. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 4 4 4 4
9. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři 4 4 4 4
9. Benešová Marika CZE006162 A Chropyně 4 4 4 4
17. Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek 3 3 3 3
17. Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P. 3 3 3 3
17. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 3 3 3 3
17. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha 3 3 3 3
17. Kaňovská Jana CZE000107 A Black Panthers Vsetín 3 3 3 3
17. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 3 3 3 3
17. Pastrňák Michal CZE000324 A DC Brooklyn Havířov 3 3 3 3
17. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 3 3 3 3
17. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli 3 3 3 3
26. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl 2 2 2 2
26. Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno 2 2 2 2
26. Václavíková Zuzana CZE001388 Moravská Třebová 2 2 2 2
26. Šroubek Pavel CZE000047 A Bobři Seniors Olomouc 2 2 2 2
26. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo 2 2 2 2
26. Danda Jiří CZE000196 A Formani Duchcov 2 2 2 2
26. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 2 2 2 2
26. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 2 2 2 2
26. Miklas David CZE000032 A Dřeváci z AGI Strakonice 2 2 2 2
26. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 2 2 2 2
26. Příhoda František CZE000457 A Maníci Frýdek-Místek 2 2 2 2
26. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 2 2 2 2
26. Rýpar Martin CZE000030 A DC Mustang Bar 2 2 2 2
26. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři 2 2 2 2
26. Kristin Luděk CZE000128 B Kostelníci Staré Hodějovice 2 2 2 2
26. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor 2 2 2 2
26. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 2 2 2 2
26. Bali Ondřej CZE000454 A Ložisková mafie Pšov 2 2 2 2
26. Hynčica Petr CZE000080 A Hranice 1 2 2 2 2
26. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 2
26. Kvasničková Petra CZE007999 Beluša 2 2 2 2
26. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor 2 2 2 2
26. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 2 2 2 2
26. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 2 2 2 2
26. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov 2 2 2 2
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.6.2018 15:57

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.6.2018 15:57:08