Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/149)
  Náhled Tisk Nahoru
Medailisté (nominační) RGP jednotlivců (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 149 | Turnajů: 88

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 7 7 7 7
1. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 7 7 7 7
1. Vojtková Blanka CZE000027 A Brno 7 7 7 7
4. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 6 6 6 6
5. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 5 5 5 5
5. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 5 5 5 5
5. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 5 5 5 5
5. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 5 5 5 5
5. Štěpánová Zuzana CZE000049 Milevsko 5 5 5 5
10. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 4 4 4 4
10. Vorsa Jiří CZE000002 A DC Mustang Bar 4 4 4 4
10. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 4 4 4 4
10. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 4 4 4 4
10. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 4 4 4 4
10. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 4 4 4 4
10. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 4 4 4 4
17. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 3 3 3 3
17. Kaňovská Jana CZE000107 A Zlín 3 3 3 3
17. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 3 3 3 3
17. Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek 3 3 3 3
17. Pastrňák Michal CZE000324 A Havířov 3 3 3 3
17. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 3 3 3 3
17. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli 3 3 3 3
17. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 3 3 3 3
17. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha 3 3 3 3
26. Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů 2 2 2 2
26. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 2 2 2 2
26. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor 2 2 2 2
26. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 2 2 2
26. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 2 2 2 2
26. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor 2 2 2 2
26. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 2 2 2 2
26. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo 2 2 2 2
26. Šauerová Pavla CZE000506 A Bílina 2 2 2 2
26. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 2 2 2 2
26. Příhoda František CZE000457 A Maníci Frýdek-Místek 2 2 2 2
26. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 2 2 2 2
26. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 2 2 2 2
26. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov 2 2 2 2
26. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 2 2 2 2
26. Hynčica Petr CZE000080 A Hranice 1 2 2 2 2
26. Miklas David CZE000032 A DC Dřeváci Strakonice 2 2 2 2
26. Schneider Petr CZE006860 B Dream team Ostrava 2 2 2 2
26. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov 2 2 2 2
26. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov 2 2 2 2
26. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 2 2 2 2
26. Jurtíková Marcela CZE015147 B Kroměříž 1 2 2 2 2
26. Javorková Petra CZE039499 A DC Volant Olešník 2 2 2 2
26. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 2 2 2 2
26. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 2 2 2 2
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 07:25

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 07:25:04