Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/9446)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - MUŽI 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 9446 | Turnajů: 9603

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 3 4 11 18 33 20 230
2. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 4 11 18 99 19 890
3. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 3 4 8 15 15 19 620
4. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 3 4 6 13 14 18 740
5. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 3 4 10 17 17 18 440
6. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 3 4 11 18 73 18 210
7. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 3 4 11 18 35 18 050
8. Popelka Martin 1980 CZE000373 A 40+ Trutnov 3 4 11 18 50 18 030
9. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 3 4 11 18 43 16 870
10. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 3 3 11 17 42 16 820
11. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové 3 4 11 18 31 16 430
12. Moravec Jiří 1983 CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 4 11 18 61 16 110
13. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 3 4 11 18 31 16 030
14. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 3 4 11 18 92 15 770
15. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 3 4 11 18 41 15 430
16. Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 3 4 11 18 40 15 310
17. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 3 4 11 18 67 14 750
18. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar 3 4 11 18 33 14 570
19. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 3 4 11 18 31 14 350
20. Humpula František 1994 CZE040919 A Gerlich Fulnek 2 3 11 16 16 13 760
21. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov 2 2 11 15 33 13 270
22. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 3 3 11 17 24 13 100
23. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov 3 4 3 10 10 12 890
24. Holík Jiří 1967 CZE001293 A TJ Sparta Úpice 3 4 1 8 8 12 870
25. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice 3 4 11 18 32 12 790
26. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové 3 4 11 18 30 12 670
27. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor 3 4 11 18 37 12 310
28. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty 3 4 11 18 58 12 270
29. Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov 3 4 11 18 46 11 710
30. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 3 4 11 18 40 11 670
31. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 3 4 11 18 46 11 630
32. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 4 11 17 37 11 610
33. Kašpar Jakub 1990 CZE008157 A Kaspec Libina 3 4 11 18 47 11 590
34. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň 3 4 11 18 98 11 490
35. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 3 4 11 18 49 11 130
36. Šmrha Jan 1969 CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 3 4 11 18 88 11 050
37. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 3 2 11 16 17 11 010
38. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 3 3 11 17 24 10 920
39. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 3 4 11 18 40 10 910
40. Kraus Jan 1978 CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice 3 4 11 18 116 10 870
41. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 3 4 11 18 42 10 670
42. Moser Michal CZE000118 A Sněženka a Machři Hořice 2 4 11 17 41 10 610
43. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 3 2 11 16 21 10 530
44. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 3 4 11 18 41 10 450
45. Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů 3 11 14 37 10 370
46. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha 3 4 11 18 18 10 270
47. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 3 4 11 18 33 10 250
48. Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina 3 4 7 14 15 10 240
49. Černý Pavel 1995 CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 2 4 11 17 90 10 210
50. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 3 3 11 17 28 10 030
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 08:26

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 08:26:39