Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1713)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 1713 | Turnajů: 3559

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 2 3 7 12 29 11 300
2. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 2 2 3 7 7 10 830
3. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 2 2 7 11 55 10 730
4. Benešová Marika CZE006162 A Chropyně 2 3 7 12 21 9 940
5. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 2 3 7 12 22 9 640
6. Dvořáková Šárka 1986 CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 2 2 7 11 25 9 270
7. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 2 3 5 10 10 8 780
8. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 2 3 7 12 48 8 220
8. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 2 3 7 12 17 8 220
10. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 2 3 7 12 33 8 120
11. Hergetová Monika CZE031649 A Rafani Vrchotovy Janovice 2 3 6 11 11 8 010
12. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 2 1 3 3 7 890
13. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 2 3 7 12 27 7 820
14. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 2 3 7 12 52 7 680
15. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 2 2 7 11 25 7 610
16. Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P. 2 2 2 7 400
17. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 2 3 7 12 30 7 380
18. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary 2 3 7 12 55 7 300
19. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 3 7 12 60 7 280
20. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 2 3 7 12 29 7 120
21. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov 2 3 7 12 56 6 220
22. Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové 2 2 7 11 18 5 790
23. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 3 7 12 14 5 720
24. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl 2 2 7 11 56 5 630
25. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec 2 3 7 12 34 5 520
26. Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc 2 3 7 12 55 5 495
27. Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň 2 3 7 12 19 5 460
28. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 2 3 7 12 16 5 275
29. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 1 3 3 7 7 5 220
30. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 1 2 7 10 48 5 190
31. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 2 2 7 11 44 5 110
32. Beutelová Lenka CZE019261 Uničov 2 3 7 12 74 5 100
33. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 1 3 7 11 26 5 080
34. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu) 1 3 7 11 27 4 980
35. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 3 7 11 50 4 880
36. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 1 3 7 11 20 4 860
37. Hofmanová Jitka 1994 CZE044079 C DC Prima Česká Skalice 2 3 7 12 51 4 850
38. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 3 7 11 20 4 780
39. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 2 3 7 12 36 4 770
40. Prokopcová Martina CZE046509 D U Soudku Arnultovice 2 3 3 8 10 4 725
41. Vicanová Karla CZE000873 B Oceloti Most 3 7 10 35 4 660
42. Javorková Petra CZE039499 A DC Motorfans Č. Budějovice 2 2 7 11 13 4 645
43. Tvrdíková Miroslava CZE000727 D Bláznivá trefa Český Brod 2 3 3 8 10 4 580
44. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 2 3 7 12 65 4 530
45. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 2 3 7 12 46 4 500
45. Schmidtová Jana 1992 CZE045443 B Peckaři Kokonín 2 3 7 12 42 4 500
47. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 2 3 7 12 23 4 410
48. Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka 2 3 7 12 42 4 320
49. Jozová Markéta CZE058478 C DC Sniper Čížová 2 3 7 12 51 4 200
50. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Ďáblice Vsetín 2 3 7 12 30 4 085
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.6.2018 03:41

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.6.2018 03:41:06