Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1358)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2018

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1358 | Turnajů: 739

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 3 3 3 8 300
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
2. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 3 3 3 7 100
Vojtková Blanka CZE000027 A Brno
2. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 3 3 3 7 100
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
2. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 3 3 3 7 100
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
5. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 3 3 3 6 700
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
6. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 3 3 6 6 5 950
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
7. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 3 3 3 5 900
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
7. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 3 3 3 5 900
Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
9. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 3 4 7 37 5 420
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
10. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 3 4 7 41 5 380
Dvořák Jiří 1983 CZE004155 A AHV Strančice
11. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 3 3 3 5 100
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
12. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 3 4 7 7 4 760
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
13. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 3 3 3 4 700
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
14. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov 3 3 3 4 300
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
14. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 3 3 3 4 300
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
14. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 3 3 3 4 300
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
17. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 2 1 3 3 4 250
Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
18. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany 3 2 5 5 4 180
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
19. Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín 3 4 7 34 4 060
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
20. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 3 3 3 3 900
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
21. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 3 1 4 4 3 710
Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov
22. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín 3 3 3 3 500
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
22. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 3 3 3 3 500
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
22. Ptáčková Kateřina CZE043207 Šmoulové z PBL 3 3 3 3 500
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
25. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 3 3 3 3 100
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
25. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 3 3 3 3 100
Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
27. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 2 2 2 3 000
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
28. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 2 4 6 9 2 820
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
29. Slezák Jiří CZE036404 D Upíři Hradec Králové 3 1 4 4 2 750
Hrušová Vlasáková CZE050593 D Upíři Hradec Králové
30. Pospíšilová Radka CZE006779 B Black schody Sadská 3 3 3 2 700
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
31. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou 2 2 2 2 600
Stoklasa Jan CZE002140 A Formanský Dravci Jihlava
31. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 2 2 2 600
Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
33. Kulhánková Petra CZE048154 ŠK Roztoky 3 3 6 6 2 530
Kulhánek Jiří 1966 CZE044726 B ŠK Roztoky
34. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 4 5 28 2 460
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
35. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 3 1 4 4 2 410
Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
36. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 3 2 5 5 2 400
Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
37. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 3 4 7 15 2 360
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
38. Koncerová Markéta CZE041847 B Vsetín 3 3 3 2 300
Václavík Marek CZE024756 B U Havlů pension Třebenice
38. Šaňák Mojmír CZE001958 B Spirits Tábor 3 3 3 2 300
Šaňáková Andrea CZE051308 B Spirits Tábor
40. Zdeněk Karel CZE004124 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 2 2 2 200
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
40. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl 2 2 2 2 200
Jetleb Zdeněk CZE033023 C Za Vodou Litomyšl
40. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 2 2 2 2 200
Nedó David CZE049959 B Sport club 1930 Praha
40. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice 2 2 2 2 200
Javorková Petra CZE039499 A DC Volant Olešník
40. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina 2 2 2 2 200
Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
40. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 2 2 2 2 200
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
46. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor 1 1 1 2 100
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
46. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 1 1 2 100
Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
46. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice 1 1 1 2 100
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
49. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň 2 4 6 10 2 080
Koudelková Miluše CZE052325 B VSB Bolevec Plzeň
50. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 2 4 6 19 2 040
Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2018 22:43

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.10.2018 22:43:44