Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/961)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2018

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 961 | Turnajů: 461

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 2 2 2 5 800
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
2. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 2 2 2 5 000
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
3. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 2 2 2 4 600
Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno
3. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 2 2 2 4 600
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
5. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 2 3 5 5 4 250
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
6. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 2 2 2 4 200
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
7. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 2 3 5 21 3 970
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
8. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 2 2 2 3 800
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
8. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 2 2 2 3 800
Benešová Marika CZE006162 A Chropyně
8. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 2 2 2 3 800
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
11. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři 2 1 3 3 3 570
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
12. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 2 3 5 30 3 510
Dvořák Jiří CZE004155 A AHV Strančice
13. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany 2 2 4 4 3 280
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
14. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 2 2 2 3 000
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
14. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 2 2 2 3 000
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
16. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 2 1 3 3 2 810
Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov
17. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 2 3 5 7 2 670
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
18. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 2 2 2 2 600
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
18. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 2 2 2 2 600
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
18. Ptáčková Kateřina CZE043207 DC Jaroš Brno 2 2 2 2 600
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
18. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou 2 2 2 2 600
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
18. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 2 2 2 600
Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná
18. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky 2 2 2 2 600
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
18. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 2 2 2 2 600
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
25. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 1 2 2 2 550
Hergetová Monika CZE031649 A Rafani Vrchotovy Janovice
26. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 2 3 5 10 2 470
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
27. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 3 4 20 2 270
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
28. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl 2 2 2 2 200
Jetleb Zdeněk CZE033023 C Za Vodou Litomyšl
28. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 2 2 2 2 200
Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
28. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Bar 2 2 2 2 200
Javorková Petra CZE039499 A DC Motorfans Č. Budějovice
28. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 2 2 2 2 200
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
28. Kašpar Jakub CZE008157 A DRaci Nová Hradečná 2 2 2 2 200
Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
28. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 2 2 2 2 200
Nedó David CZE049959 B Titans Praha
28. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 2 2 2 2 200
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
28. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov 2 2 2 2 200
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
28. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 2 2 2 2 200
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
37. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 1 1 1 2 100
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
37. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor 1 1 1 2 100
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
39. Bolek Marcin CZE056679 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 2 3 5 8 1 970
Koudelková Miluše CZE052325 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
40. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 2 2 4 4 1 960
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
41. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov 2 1 3 3 1 930
Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Tehov
42. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 2 3 5 12 1 830
Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
43. Pospíšilová Radka CZE006779 B Black schody Sadská 2 2 2 1 800
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
43. Dvořáková Šárka 1986 CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 2 2 2 1 800
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
45. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 1 3 4 4 1 570
Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice
46. Kain Roman CZE029614 A Smajlíci Liberec 2 2 4 4 1 500
Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
47. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 2 1 3 3 1 470
Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
47. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 2 1 3 3 1 470
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
49. Slezák Jiří CZE036404 D Upíři Hradec Králové 2 1 3 3 1 450
Vlasáková Veronika CZE050593 D Upíři Hradec Králové
50. Prokopcová Martina CZE046509 D U Soudku Arnultovice 2 1 3 3 1 430
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.6.2018 16:07

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.6.2018 16:07:53