Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/3593)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2018

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 3593 | Turnajů: 774

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 2 3 5 6 8 950
Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři
1. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 3 5 5 8 950
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
3. Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava 2 3 3 8 9 8 400
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
4. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 2 3 3 8 13 7 380
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
5. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři 2 3 5 5 7 250
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
6. Kraus Jan CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice 2 3 5 5 6 950
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
7. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 2 3 5 5 6 650
Milo Jakub CZE040577 A Olympia Tábor
7. Haleňák Marek 1970 CZE046364 A Bobři Seniors Olomouc 2 3 5 5 6 650
Hrtoň Kamil CZE053486 B Bobři Seniors Olomouc
9. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 2 3 3 8 9 6 560
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
10. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 2 2 1 5 5 6 550
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
11. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 2 3 5 5 6 450
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
12. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 2 3 3 8 11 6 380
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
13. Petera Ondřej CZE000182 B DC Prima Česká Skalice 2 3 3 8 9 6 340
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
14. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice 2 3 5 7 5 950
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
15. Kašpar Jakub 1990 CZE008157 A DRaci Nová Hradečná 2 2 4 4 5 900
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
16. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 2 3 3 8 9 5 860
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
17. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři 2 2 4 4 5 700
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
18. Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 2 2 2 6 6 5 680
Benda Lukáš 1992 CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
19. Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty 2 3 3 8 8 5 580
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
19. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 1 3 3 7 7 5 580
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
21. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 2 3 3 8 12 5 460
Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
22. Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim 2 3 1 6 10 5 280
Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
23. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 2 2 4 4 5 100
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Nikola Kraslice
24. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 2 3 2 7 7 5 070
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
25. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 3 3 8 17 4 780
Černý Milan 1981 CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
26. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 2 1 3 3 4 750
Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
26. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 2 3 5 6 4 750
Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
28. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 2 2 1 5 5 4 690
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
29. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice 2 3 5 6 4 550
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
30. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov 2 3 2 7 7 4 530
Kulhánek Jiří 1966 CZE044726 B ŠK Roztoky
31. Wacker Pavel CZE044773 A ŠK Star arena Holýšov 1 3 1 5 6 4 500
Levička Tomáš CZE043534 A ŠK Star arena Holýšov
32. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 1 2 3 3 4 300
Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
32. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 2 2 4 4 4 300
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
34. Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice 1 3 4 4 4 250
Škůrek Zdeněk CZE000188 A DC Laser České Budějovice
35. Koráb Miroslav CZE000620 A Extrém Šilinkův Důl 2 1 3 6 6 4 200
Macák Jan 1989 CZE019440 A Extrém Šilinkův Důl
36. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 3 3 6 6 4 160
Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice
37. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Štít 2 2 1 5 5 4 150
Dobšíček Jan CZE021441 A DC Roveň
38. Dvořák Jiří CZE004155 A AHV Strančice 1 3 3 7 7 4 020
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
39. Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky 2 2 3 7 13 3 870
Pokorný Ladislav CZE006654 A TJ Viktoria Radim
40. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 1 2 1 4 4 3 830
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
41. Ján Radek CZE055073 B ŠK Těmice 2 2 2 6 7 3 820
Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice
42. Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely 1 2 3 3 3 700
Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
43. Humpula František 1994 CZE040919 A Gerlich Fulnek 1 1 2 2 3 650
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
44. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 2 1 3 3 3 630
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
45. Bidlo Karel CZE050715 B DC Roveň 1 3 3 7 8 3 620
Pecháček Zdeněk CZE027598 A Asgard's Pardubice
46. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 2 2 4 4 3 600
Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno
46. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 2 1 1 4 4 3 600
Blahník Roman CZE053507 C Diesláci Proboštov
46. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 2 2 4 4 3 600
Vala Jindřich CZE035114 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
49. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty 3 3 6 6 3 460
Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
50. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice 1 2 1 4 4 3 450
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.8.2018 22:00

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.8.2018 22:00:56