Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/51)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - JUNIORKY 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 51 | Turnajů: 147

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tancošová Štěpánka CZE053580 Soběslav 1 1 7 9 24 2 160
2. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň 1 1 1 3 3 1 860
3. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 7 8 8 1 795
4. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 1 7 8 40 1 320
5. Langhansová Lucie CZE060105 Stará Boleslav 1 4 5 5 920
6. Merxbauerová Lucie CZE055859 1 1 2 4 4 890
7. Dörrerová Markéta CZE059323 Queens of Excalibur 7 7 15 850
8. Prášilová Tereza CZE047929 B TJ Dušejov 2000 7 7 17 770
9. Rychecká Julie CZE049501 C TJ Dušejov 2000 7 7 22 670
10. Bidlová Klára CZE052360 D Shadow Darts Pardubice 7 7 17 650
11. Klusáčková Jana CZE049408 D Vonoklasy 26 7 7 12 610
12. Hanušová Pavlína CZE050059 Měník 1 1 2 2 600
13. Svobodová Eliška CZE057102 Trutnov 1 2 3 3 570
13. Klusáčková Šárka CZE048901 B Vonoklasy 26 7 7 9 570
13. Feklová Denisa CZE055875 DC Pevná ruka Stod 7 7 7 570
16. Dvořáková Monika CZE053359 Lety 1 1 1 550
17. Karbanová Barbora CZE055203 1 3 4 4 480
18. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 7 7 14 430
18. Vrzalová Eliška CZE059389 České Budějovice 7 7 26 430
20. Štěpánová Veronika CZE060089 Děčín 7 7 17 410
21. Krumerová Vlasta CZE059346 Kostelec 7 7 9 390
22. Zitová Eliška CZE059636 1 1 1 250
22. Hrušková Kateřina CZE058125 5 5 5 250
22. Šusterová Klára CZE060516 1 1 1 250
25. Dufková Kateřina CZE040561 Chotěvice 3 3 3 210
26. Kovárnická Veronika CZE056069 5 5 5 190
27. Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava 2 2 2 120
28. Horká Pavlína CZE060948 Chvaleč 3 3 3 110
29. Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha 1 1 1 90
29. Kolečková Monika CZE051890 Brno 3 3 3 90
31. Rosecká Hana CZE056463 Velká Losenice 2 2 2 80
31. Hujerová Sabina Jablonec nad Nisou 2 2 2 80
33. Koberová Aneta CZE052477 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 70
34. Šnejdarová Jitka CZE060106 2 2 2 60
35. Kokošková Miroslava CZE046031 C ŠK KD Soběkury 1 1 1 50
35. Svobodová Adéla CZE057101 Trutnov 1 1 1 50
35. Kubáčková Simona CZE059638 Bělkovice 1 1 1 50
35. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 1 1 1 50
35. Hrdinová Michaela CZE061022 Brno 1 1 1 50
35. Kalendová Nela CZE058483 Brno 1 1 1 50
35. Sedláčková Gabriela CZE060936 Hlinsko 1 1 1 50
35. Pešková Aneta CZE056353 Lidmaň 1 1 1 50
43. Potůčková Tereza CZE037091 Praha 1 1 1 30
43. Vokounová Martina CZE055374 Charvatce 1 1 1 30
43. Navrátilová Klára CZE060788 1 1 1 30
43. Ozoganová Leona CZE060527 Pšov 1 1 1 30
43. Vašková Zdeňka CZE060708 Vyškov 1 1 1 30
43. Kopecká Tereza CZE058343 Horoušany 1 1 1 30
43. Novotná Zuzana CZE049993 Pardubice 1 1 1 30
43. Ofnerová Nikola CZE059852 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.6.2018 15:57

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.6.2018 15:57:43