Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/92)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 92 | Turnajů: 331

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Houdek Tomáš CZE058857 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 1 2 7 10 17 4 010
2. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 1 2 7 10 12 3 830
3. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 1 7 8 21 3 090
4. Hotový Miroslav CZE039380 B Václavák Černčice 1 2 7 10 24 2 850
5. Rypáček Radim CZE058902 C DC Devils Prachatice 1 1 7 9 22 1 880
5. Tišler Matěj CZE054746 B Puškvorec Velké Svatoňovice 1 7 8 110 1 880
7. Prokýšek Karel CZE039674 Praha 1 2 2 5 5 1 800
8. Čeliga Viktor CZE056635 D Rubín Red Stones Ostrava 1 7 8 32 1 770
9. Zajíc Jan CZE051481 C Magistři Duo Most 1 7 8 13 1 740
10. Šedivý Vilém CZE053011 D DC Holice 1 1 2 2 1 510
11. Holík Jiří CZE039173 TJ Sparta Úpice 2 4 6 6 1 420
12. Házi Milan CZE049429 C Respekt Tábor 1 1 1 3 3 1 360
13. Šnobl Filip CZE060010 Buldoci Moravská Třebová 1 7 8 32 1 220
14. Drtil Pavel CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 7 7 25 1 150
15. Ošťádal Pavel CZE057726 B Fe-MAT Čehovice 7 7 13 1 130
16. Vaněk Petr CZE037869 C Darts Brothers Červený Kostelec 7 7 30 850
17. Miklas Matěj CZE058830 C Leninovci Havířov 7 7 25 810
18. Moťka Jakub CZE050788 C Buldok Unčovice 1 1 2 2 790
19. Dostál Milan CZE059260 B Hugo Miagi Přerov 7 7 14 670
20. Nový Zdeněk CZE037061 B BRILLIANT DARTS Praha 1 2 3 3 660
21. Čihulek Pavel CZE057987 C Rychtáři Nové Město n.C. 7 7 12 650
22. Kozák Matěj CZE059285 C Modré Růže Trutnov 1 7 8 16 620
23. Šámal David CZE052272 D Ovčáry 1 3 4 4 600
24. Svoboda Lukáš CZE060510 Strakonice 7 7 9 570
25. Vysloužil Ondřej CZE056107 C Sokol Plumlov 7 7 11 550
26. Janoušek Jakub CZE059743 Vitamín DC Praha 7 7 10 510
27. Komárek Pavel CZE060176 7 7 20 470
28. Vais Karel CZE050058 Slatina 1 1 1 450
29. Brandejs Denis CZE046807 A KZP Jablonec n/N. 7 7 7 430
30. Tomas David CZE056618 B Parta HIC Dobřenice 6 6 6 420
31. Hais Petr CZE053352 1 2 3 3 410
31. Dočkal Filip CZE059730 Brno 7 7 16 410
33. Psota Jan CZE060205 Queens of Excalibur 7 7 10 390
33. Bláha Karel CZE059787 Karlovy Vary 7 7 20 390
35. Hauptman Marek CZE056217 B ŠK. Pokratice 6 6 6 380
36. Fiala Matěj CZE060241 Bolelouc 7 7 10 370
36. Pánek Pavel CZE060285 7 7 9 370
38. Křesina Vojtěch CZE059788 Karlovy Vary 7 7 18 350
38. Krejčík Patrik CZE047288 Praha 8 - Palmovka 1 1 1 350
38. Šlouf Michal CZE060474 Třebíč 5 5 5 350
41. Frühauf Jindřich CZE060379 Strakonice 7 7 8 330
41. Škarvada Jan CZE059505 Brtnice 7 7 7 330
43. Bareš Václav Kosice 7 7 10 310
44. Michal Horák CZE058503 D DEXTEROUS Krásný Les 4 4 4 300
45. Šanda Martin CZE039377 Most 6 6 6 260
45. Dobeš Jakub CZE059156 D Nikola Kraslice 6 6 6 260
47. Maceček Michal CZE048240 Supíkovice 7 7 10 250
47. Drahotínský Tomáš CZE060304 5 5 5 250
49. Semerák David CZE059558 D Haluzáci Hradec králové 3 3 3 210
49. Jistebnický Petr CZE056736 5 5 5 210
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.6.2018 15:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.6.2018 15:53:52