Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/90)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽÁCI 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 90 | Turnajů: 302

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mráz Adam CZE056866 C DC Devils Prachatice 1 2 11 14 53 4 880
2. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 2 11 14 42 4 090
3. Malach Matěj CZE051928 ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 11 14 19 3 890
4. Válek Jakub CZE050583 MO Těmice 1 2 11 14 48 3 150
5. Srazil Jaroslav CZE060466 1 1 11 13 55 3 060
6. Válek Tomáš CZE057582 Kamenice nad Lipou 1 2 11 14 26 2 950
7. Lukš Dominik CZE053888 Habří 1 2 11 14 57 2 870
8. Šoltys Tomáš CZE060600 1 2 11 14 39 2 770
9. Vrba Oliver CZE059804 Tábor 1 2 3 6 7 1 770
10. Deml Martin CZE061595 Nový Bydžov 1 1 2 4 4 1 730
11. Vondrák Vojtěch CZE055205 1 2 9 12 12 1 650
12. Vrba Daniel CZE059803 Tábor 1 2 3 6 6 1 410
13. Semerák Dominik CZE059996 Malé Svatoňovice 2 11 13 52 1 390
14. Nový Nikolas CZE053353 DC Helou&Wen Praha 1 1 3 5 5 1 240
15. Chládek Tomáš CZE059014 Česká Skalice 2 6 8 10 1 220
16. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 11 11 24 1 130
17. Skopár Dominik CZE051946 Jičín 1 9 10 10 1 120
18. Schieferdecker Vít CZE050608 D Ložisková mafie Pšov 11 11 94 1 110
19. Komyšák Ondřej CZE059698 1 11 12 29 1 080
20. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 11 11 38 1 050
21. Kollert Jakub CZE060446 Dobruška 1 1 2 2 980
22. Vlček Daniel CZE060678 Zlatý Barbaři Praha 1 7 8 9 970
23. Staněk Štěpán CZE059993 1 1 1 850
24. Hájek Šimon CZE060671 Jičín 1 6 7 7 790
25. Pilař Luboš CZE057211 D Noční Můry Most 11 11 54 770
26. Molnár Petr CZE059109 Litomyšl 10 10 10 760
27. Kollert David CZE060449 Dobruška 1 1 2 2 720
28. Neubauer Michal CZE053497 C Molly Darts Club 11 11 29 710
29. Šimon Šimon CZE057385 Boskovice 11 11 21 610
30. Tripes Matyáš CZE060505 České Budějovice 2 2 2 600
31. Dubský Ondřej CZE058337 11 11 13 550
31. Lorenc Matěj CZE050387 Tři Dvory 1 2 3 3 550
31. Hais Jan CZE055861 1 1 1 550
34. Chára Jan CZE061717 Krupka 9 9 9 510
35. Sehnal Michal CZE062161 Brzice 1 1 1 500
36. Šotek Štěpán CZE053361 Lety 1 1 1 450
36. Tačík Ondřej CZE060447 Dobruška 1 1 1 450
38. Bubla Jan CZE061249 Nikola Kraslice 8 8 8 440
39. Koleno Matyáš CZE059485 Ostrava 7 7 7 310
40. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 1 1 1 250
40. Ladman Matyáš CZE053364 Lety 1 1 1 250
42. Jobák Adam CZE057124 Luková 2 2 2 220
43. Krepčík Denis CZE061719 Lom 3 3 3 210
44. Fidler David CZE061743 Bombardéři Děčany 2 2 2 200
45. Zajíc Leoš CZE060477 Dobranov 5 5 5 190
46. Linhart Tomáš CZE056491 České Budějovice 4 4 4 180
46. Döme Robert CZE057172 2 2 2 180
48. Křížek Tomáš CZE053835 3 3 3 170
48. Hochman Václav CZE037789 Brno 3 3 3 170
50. Janisch Erik CZE053821 Damníkov 4 4 4 160
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 07:24

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 07:24:56