Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/77)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - JUNIORKY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 77 | Turnajů: 296

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 2 11 13 18 5 975
2. Bidlová Klára CZE052360 D Bulls Pardubice 2 11 13 44 5 170
3. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň 2 2 1 5 7 3 710
4. Tancošová Štěpánka CZE053580 Dudák České Budějovice 1 2 11 14 40 3 100
5. Prášilová Tereza CZE047929 B TJ Dušejov 2000 1 1 11 13 20 2 970
6. Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha 2 2 4 4 2 860
7. Rychecká Julie CZE049501 C TJ Dušejov 2000 1 1 11 13 33 2 310
8. Hochmanová Karolína CZE033782 Brno 2 2 2 1 800
9. Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava 1 1 3 5 5 1 750
10. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 1 11 12 69 1 660
11. Kopecká Tereza 2002 CZE062514 Smidary 1 1 2 1 350
12. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 1 11 12 32 1 200
13. Dörrerová Markéta CZE059323 Ex na Ex 11 11 16 1 170
14. Boháčová Lucie CZE059353 Netín 1 1 2 2 1 100
15. Klusáčková Jana CZE049408 D Vonoklasy 26 11 11 16 950
16. Klusáčková Šárka CZE048901 B Vonoklasy 26 11 11 21 850
17. Vrzalová Eliška CZE059389 České Budějovice 11 11 47 690
17. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 11 11 83 690
19. Karbanová Barbora CZE055203 1 7 8 8 680
20. Horká Pavlína CZE060948 Chvaleč 11 11 44 650
21. Hanušová Pavlína CZE050059 Měník 1 2 3 4 630
21. Krumerová Vlasta CZE059346 Kostelec 11 11 17 630
23. Feklová Denisa CZE055875 ŠK Pevná Ručka Stod 8 8 8 620
24. Štěpánová Veronika CZE060089 Black Benešov n/P. 11 11 17 590
25. Svobodová Eliška CZE057102 Trutnov 1 2 3 3 570
26. Dvořáková Monika CZE053359 Lety 1 1 1 550
27. Schusterová Klára CZE060516 Buldoci Moravská Třebová 1 5 6 6 520
28. Pitrová Michaela CZE061181 11 11 11 510
29. Hrušková Kateřina CZE058125 8 8 8 400
30. Merxbauerová Lucie CZE055859 1 2 3 4 390
31. Kokošková Miroslava CZE046031 C ŠK KD Soběkury 4 4 4 300
32. Frecerová Lea CZE060865 Rašovice 7 7 7 290
33. Zitová Eliška CZE059636 1 1 1 250
34. Sedláčková Gabriela CZE060936 Hlinsko 4 4 4 220
34. Langhansová Lucie CZE060105 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 5 220
36. Dufková Kateřina CZE040561 Chotěvice 3 3 3 210
37. Hujerová Sabina CZE061594 Jablonec nad Nisou 6 6 6 200
38. Kovárnická Veronika CZE056069 5 5 5 190
39. Šolínová Jana CZE061420 Běleč n.O. 5 5 5 150
39. Tichá Tereza CZE054403 Brno 3 3 3 150
41. Vrbová Markéta CZE062010 České Budějovice 3 3 3 130
42. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 3 3 3 110
43. Kolečková Monika CZE051890 Brno 3 3 3 90
43. Šnejdarová Jitka CZE060106 3 3 3 90
45. Kadilovská Štěpánka CZE062239 Třeboutice 2 2 2 80
45. Rosecká Hana CZE056463 Velká Losenice 2 2 2 80
45. Kopecká Tereza 2001 CZE058343 Horoušany 2 2 2 80
48. Heinzlová Vendula CZE037458 Hluboká u Borovan 1 1 1 70
48. Horňáčková Kateřina CZE052282 C Herna Bar Trávníky 1 1 1 70
48. Koberová Aneta CZE052477 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 70
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2018 03:07

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.11.2018 03:07:17