Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1017)
  Náhled Tisk Nahoru
2014 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1017 | Turnajů: 425

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 1 3 4 4 12 050
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
2. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec 1 3 4 4 11 450
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
3. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 3 1 5 5 9 660
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
4. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 3 4 4 9 150
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
5. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 1 3 2 6 6 8 910
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
6. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 1 3 4 4 8 450
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
7. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 3 3 7 7 8 380
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
8. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 1 3 4 4 7 750
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
9. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 1 3 4 4 7 450
Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
10. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 4 6 850
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
10. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 3 4 4 6 850
Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
12. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 1 3 1 5 5 6 840
Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
13. Jurtíková Marcela CZE015147 B Kroměříž 1 1 3 4 4 6 450
Jeníček Petr CZE015787 A Jedlička Prostějov
14. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 1 3 4 8 26 6 210
Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha
15. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 2 4 7 20 6 050
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
16. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou 1 3 4 4 5 950
Stoklasa Jan CZE002140 A Formanský Dravci Jihlava
17. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 3 3 7 7 5 900
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
18. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 4 4 5 850
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
19. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 1 3 4 4 5 650
Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
20. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 3 4 8 23 5 330
Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
21. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 3 3 3 5 100
Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
22. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 3 4 8 32 5 010
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
23. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 1 3 4 4 4 650
Kočí Milan CZE041470 C Mistři netrénujou B
24. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 1 2 2 5 5 4 450
Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
24. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha 1 1 2 2 4 450
Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
26. Andresík Radek CZE000382 A VOKURKY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 1 3 2 6 6 4 330
Andresíková Michala CZE033323 C ŠIPKOVÝ KLUB M. LÁZNĚ
27. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 1 3 1 5 5 4 280
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
28. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 3 7 7 4 240
Pospíchal Tomáš CZE000538 A RACEK B52 K.VARY
29. Doudová Šárka CZE004251 B Bašta Team Přerov 1 3 4 4 4 050
Mačák Zdeněk CZE020024 B Chmelaři Olomouc
29. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 3 4 4 4 050
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
31. Spurná Vlasta CZE001052 D Olomoučtí vlci 3 1 4 4 3 930
Šroubek Pavel CZE000047 A Kaspec Libina
32. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 1 2 1 4 4 3 700
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
33. Junová Petra CZE001379 B Dart's Warriors Praha 1 3 4 8 62 3 650
Dvořák Jiří CZE004155 A AHV Strančice
33. Němcová Kateřina CZE008674 C Grácie Brno 1 3 4 4 3 650
Hovorka Dušan CZE003818 A DC Easy Game
33. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 2 3 3 3 650
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
36. Malíšková Veronika CZE028897 C No Men Prostějov 3 4 7 14 3 520
Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
37. Pospíšil Pavel CZE009539 A Jablonec nad Nisou 2 2 2 3 400
Chmelíková Hana CZE032935 Jaroměř
38. Oplt Michal CZE001253 A JP Čechie Dalovice 1 3 4 4 3 350
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
39. Mesiarik Josef CZE005959 A Munroof Brušperk 1 1 2 2 3 250
Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
40. Malinovská Hana CZE041573 A Pohodáři Praha 1 2 4 7 44 3 150
Malinovský Zdeněk CZE000487 A Pohodáři Praha
41. Nováková Martina CZE045961 C 1 3 2 6 6 3 090
Páša Jiří CZE013417 B Pohodáři Praha
42. Červenka Jaromír CZE031118 B Las Vegas Jablonec n/N. 1 3 4 4 3 050
Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
43. Sýkora Bohumil CZE002640 A Tygři Šternberk 2 2 2 3 000
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
44. Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice 1 2 3 3 2 950
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
44. Nečas Marek CZE039227 A DC HORNETS Adamov 1 2 3 3 2 950
Nečasová Veronika CZE038755 C Grácie Brno
46. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 1 1 2 850
Danda Jiří CZE000196 A Formani Duchcov
47. Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl 1 2 3 3 2 750
Hruboň Michal CZE027582 B Za Vodou Litomyšl
48. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 1 5 5 2 740
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
49. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 2 2 2 2 600
Sukupová Jana CZE036070 A Kosako Konárovice
49. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 2 2 2 2 600
Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2018 02:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.11.2018 02:47:18