Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/12909)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - sezónní

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 12909 | Turnajů: 12799

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krasanovská Žaneta CZE012884 12 397 409 409 409
2. Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 13 365 378 378 378
3. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 2 12 324 338 338 338
4. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 4 9 14 242 269 269 269
5. Nerad Lukáš CZE048096 B Ostré hroty Svémyslice 14 248 262 262 262
6. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 4 9 18 227 258 258 258
7. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 3 18 232 253 253 253
8. Voráč Jan CZE053508 B Titans Praha 2 12 218 232 232 232
9. Švejda Roman CZE045550 B 1. DC Chlumecká Praha 6 220 226 226 226
10. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka 4 6 10 202 222 222 222
11. Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín 4 11 206 221 221 221
12. Nádvorník Josef CZE050840 C Dřísy 1 1 16 199 217 217 217
13. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice 4 8 26 177 215 215 215
13. Šámalová Marta CZE050879 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 16 197 215 215 215
15. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 4 9 18 183 214 214 214
16. Hojsák Jan CZE029185 A Ostré hroty Svémyslice 1 12 197 210 210 210
17. Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín 1 9 12 183 205 205 205
18. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 3 9 10 181 203 203 203
19. Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha 2 16 183 201 201 201
20. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 4 12 176 192 192 192
21. Malina Jakub CZE040476 C Metráčci České Budějovice 4 187 191 191 191
22. Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín 2 2 12 172 188 188 188
23. Rampouch Ladislav CZE044680 C Mašinky Neratovice 12 173 185 185 185
23. Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7 16 169 185 185 185
25. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 3 9 10 162 184 184 184
26. Oupický Jiří CZE043239 A Korunky Kolín 2 12 169 183 183 183
27. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 3 9 20 150 182 182 182
28. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 18 163 181 181 181
29. Třísko Roman CZE055254 A Asterix Nový Bor 5 174 179 179 179
30. Benešová Alena CZE044681 D Mašinky Neratovice 12 166 178 178 178
31. Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha 2 8 12 155 177 177 177
32. Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha 20 155 175 175 175
33. Křemen Jan CZE033388 Praha 4 2 2 170 174 174 174
34. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 2 5 14 152 173 173 173
35. Veis Robert CZE037524 A Mendosino Praha 2 11 159 172 172 172
35. Kolář Libor CZE024498 D DC Kopeček Děčín 5 5 162 172 172 172
37. Hes Pavel CZE010656 C Jiskra Jindřichův Hradec 8 163 171 171 171
38. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 6 5 157 168 168 168
38. Medek Zdeněk CZE002581 C Black Diamonds Praha 14 154 168 168 168
40. Seidel Petr CZE033060 C DC Los Číčos Praha 6 161 167 167 167
40. Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky České Budějovice 2 6 5 154 167 167 167
42. Kurek Jan CZE046009 B Asterix Nový Bor 1 10 155 166 166 166
43. Kurková Jiřina 1975 CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 1 8 156 165 165 165
44. Smékal Roman CZE004471 A Pizzerie Olis Olomouc 1 1 14 146 162 162 162
44. Valach Ján CZE022346 B BRILLIANT DARTS Praha 6 156 162 162 162
44. Bednář Jan 1999 CZE053541 B DC Bejvávalo U Kolečka B 6 9 147 162 162 162
47. Černý Ondřej CZE056199 D Darts Boubín Kolín 2 5 150 157 157 157
48. Svěchota Richard CZE051160 B DC Falcon Praha 4 150 154 154 154
49. Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Nikola Kraslice 4 9 12 128 153 153 153
50. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 2 9 20 121 152 152 152
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 07:50

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 07:50:28