Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Středovýchodní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 17.9.2017 Trefa 21 Chrudim 6 : 12 Maséři Hradec Králové Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
11:00 Kasl Václav 18 : 27 Doležal Michal
1. Ne 17.9.2017 Trosky Litomyšl 11 : 7 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Svitavy Sport Bar, Svitavy
11:00 Pulkrábek Tomáš 24 : 19 Janošťák Václav
2. Ne 17.9.2017 Maséři Hradec Králové 4 : 14 40+ Trutnov Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
13:30 Doležal Michal 15 : 30 Kuric Robert
2. Ne 17.9.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 : 15 Mustang Brno Koclířov Fatima, Koclířov
13:30 Janošťák Václav 11 : 33 Kočík Michal
3. Ne 17.9.2017 40+ Trutnov 16 : 2 Trefa 21 Chrudim Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
16:00 Kuric Robert 33 : 9 Kasl Václav
3. Ne 17.9.2017 Mustang Brno 16 : 2 Trosky Litomyšl Koclířov Fatima, Koclířov
16:00 Kočík Michal 33 : 14 Pulkrábek Tomáš
4. Ne 8.10.2017 Maséři Hradec Králové 10 : 9 Mustang Brno Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00 Malach Petr 25 : 23 Maňák Filip
4. Ne 8.10.2017 Trefa 21 Chrudim 5 : 13 Trosky Litomyšl Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00 Kasl Václav 15 : 29 Pulkrábek Tomáš
5. Ne 8.10.2017 Mustang Brno 11 : 7 Trefa 21 Chrudim Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30 Maňák Filip 26 : 18 Hruša Jaromír
5. Ne 8.10.2017 Trosky Litomyšl 6 : 12 Maséři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30 Pulkrábek Tomáš 15 : 28 Malach Petr
6. Ne 5.11.2017 40+ Trutnov 15 : 3 Tajfun Darts Havlíčkův Brod U Soudku restaurant, Rudník
12:00 Kadrmas Pavel 30 : 11 Veverka František
6. Ne 5.11.2017 Maséři Hradec Králové 8 : 10 Trosky Litomyšl U Soudku restaurant, Rudník
12:00 Doležal Michal 22 : 25 Pulkrábek Tomáš
7. Ne 5.11.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 : 14 Maséři Hradec Králové U Soudku restaurant, Rudník
14:30 Veverka František 16 : 30 Doležal Michal
7. Ne 5.11.2017 Trosky Litomyšl 7 : 11 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
14:30 Pulkrábek Tomáš 19 : 27 Kadrmas Pavel
8. Ne 10.12.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 12 : 6 Trefa 21 Chrudim Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
12:00 Janošťák Václav 28 : 18 Kasl Václav
8. Ne 10.12.2017 Mustang Brno 11 : 7 40+ Trutnov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
12:00 Kočík Michal 26 : 21 Kuric Robert
9. Ne 10.12.2017 Trefa 21 Chrudim 5 : 13 Mustang Brno Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:30 Kasl Václav 15 : 29 Kočík Michal
9. Ne 10.12.2017 40+ Trutnov 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:30 Kuric Robert 30 : 13 Veverka František
10. Ne 14.1.2018 Formani Duchcov 10 : 6 Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 24 : 17
10. Ne 14.1.2018 Fofr Team Duchcov 3 : 11 Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 12 : 23
10. Ne 14.1.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 8 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 20 : 22
10. Ne 14.1.2018 Nikola Kraslice 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 25 : 20
10. Ne 14.1.2018 Ložisková mafie Pšov 8 : 10 Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 20 : 25
10. Ne 14.1.2018 Scorpions Plzeň 4 : 10 Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 10 : 23
11. Ne 14.1.2018 Trefa 21 Chrudim 6 : 10 Fofr Team Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 16 : 25
11. Ne 14.1.2018 Maséři Hradec Králové 10 : 9 Sgt. Pepik´s Band Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 24 : 22
11. Ne 14.1.2018 40+ Trutnov 10 : 4 Formani Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 21 : 12
11. Ne 14.1.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 : 10 Ložisková mafie Pšov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 12 : 21
11. Ne 14.1.2018 Mustang Brno 11 : 3 Scorpions Plzeň Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 24 : 10
11. Ne 14.1.2018 Trosky Litomyšl 10 : 8 Nikola Kraslice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 24 : 21
12. Ne 14.1.2018 Formani Duchcov 0 : 10 Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 3 : 20
12. Ne 14.1.2018 Fofr Team Duchcov 6 : 10 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Beňka Martin 18 : 25 Kuric Robert
12. Ne 14.1.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 1 Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Hlavatý Tomáš 20 : 5 Kasl Václav
12. Ne 14.1.2018 Nikola Kraslice 10 : 8 Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 22 : 25
12. Ne 14.1.2018 Ložisková mafie Pšov 10 : 4 Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 24 : 12
12. Ne 14.1.2018 Scorpions Plzeň 6 : 10 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 16 : 21
13. Ne 4.2.2018 Trefa 21 Chrudim 8 : 10 Trosky Litomyšl Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
12:00 Kasl Václav 23 : 24 Pulkrábek Tomáš
13. Ne 4.2.2018 Maséři Hradec Králové 16 : 2 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
12:00 Doležal Michal 34 : 10 Janošťák Václav
14. Ne 4.2.2018 Trosky Litomyšl 6 : 12 Maséři Hradec Králové Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
14:30 Pulkrábek Tomáš 21 : 27 Doležal Michal
14. Ne 4.2.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 7 : 11 Trefa 21 Chrudim Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
14:30 Janošťák Václav 18 : 25 Kasl Václav
15. Ne 4.3.2018 Mustang Brno 2 : 16 40+ Trutnov Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
12:00 Kočík Michal 12 : 34 Kuric Robert
15. Ne 4.3.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 : 14 Maséři Hradec Králové Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
12:00 Bártl David 11 : 31 Doležal Michal
16. Ne 4.3.2018 40+ Trutnov 15 : 3 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
14:30 Kuric Robert 32 : 11 Bártl David
16. Ne 4.3.2018 Maséři Hradec Králové 3 : 15 Mustang Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
14:30 Doležal Michal 17 : 32 Kočík Michal
17. Ne 25.3.2018 40+ Trutnov 8 : 10 Maséři Hradec Králové U Soudku restaurant, Rudník
11:00 Kuric Robert 22 : 23 Malach Petr
17. Ne 25.3.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 5 : 13 Trosky Litomyšl Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
11:00 Janošťák Václav 15 : 29 Kuchta Vladimír
18. Ne 25.3.2018 Maséři Hradec Králové 16 : 2 Trefa 21 Chrudim U Soudku restaurant, Rudník
13:30 Malach Petr 32 : 12 Hruša Jaromír
18. Ne 25.3.2018 Trosky Litomyšl 10 : 9 Mustang Brno Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
13:30 Šmejda Michal 26 : 23 Vorsa Jiří
19. Ne 25.3.2018 Trefa 21 Chrudim 6 : 12 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
16:00 Hruša Jaromír 16 : 28 Kuric Robert
19. Ne 25.3.2018 Mustang Brno 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
16:00 Vorsa Jiří 26 : 18 Veverka František
22. Ne 22.4.2018 Trefa 21 Chrudim 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00 Kasl Václav 28 : 18 Janošťák Václav
22. Ne 22.4.2018 Maséři Hradec Králové 11 : 7 Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00 Malach Petr 26 : 21 Kočík Michal
22. Ne 22.4.2018 40+ Trutnov 13 : 5 Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00 Kuric Robert 28 : 14 Pulkrábek Tomáš
23. Ne 22.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 10 : 9 Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Janošťák Václav 23 : 23 Bělina Petr
23. Ne 22.4.2018 Mustang Brno 7 : 10 Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Kočík Michal 21 : 23 Beňka Martin
23. Ne 22.4.2018 Trosky Litomyšl 7 : 10 Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Pulkrábek Tomáš 21 : 26 Hlavatý Tomáš
23. Ne 22.4.2018 Nikola Kraslice 10 : 9 Trefa 21 Chrudim DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Zmrzlý Lukáš 22 : 23 Kasl Václav
23. Ne 22.4.2018 Ložisková mafie Pšov 6 : 10 Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Bali Michal 15 : 23 Malach Petr
23. Ne 22.4.2018 Scorpions Plzeň 1 : 11 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Zahradník Michal 5 : 23 Kuric Robert
24. Ne 22.4.2018 Trefa 21 Chrudim 7 : 11 Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Kasl Václav 19 : 25 Bali Michal
24. Ne 22.4.2018 Maséři Hradec Králové 11 : 3 Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Doležal Michal 24 : 11 Zahradník Michal
24. Ne 22.4.2018 40+ Trutnov 10 : 4 Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Kadrmas Pavel 24 : 8 Zmrzlý Lukáš
24. Ne 22.4.2018 Formani Duchcov 2 : 12 Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Bělina Petr 10 : 25 Pulkrábek Tomáš
24. Ne 22.4.2018 Fofr Team Duchcov 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Beňka Martin 26 : 15 Janošťák Václav
24. Ne 22.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 4 Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 22 : 13
25. Ne 22.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 : 11 Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Janošťák Václav 8 : 25 Hlavatý Tomáš
25. Ne 22.4.2018 Mustang Brno 4 : 10 Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Kočík Michal 15 : 23 Bělina Petr
25. Ne 22.4.2018 Trosky Litomyšl 10 : 9 Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Pulkrábek Tomáš 22 : 23 Beňka Martin
25. Ne 22.4.2018 Nikola Kraslice 4 : 10 Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Zmrzlý Lukáš 10 : 24 Malach Petr
25. Ne 22.4.2018 Ložisková mafie Pšov 7 : 11 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Bali Michal 18 : 26 Kadrmas Pavel
25. Ne 22.4.2018 Scorpions Plzeň 12 : 6 Trefa 21 Chrudim DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Zahradník Michal 25 : 21 Kasl Václav
20. Ne 29.4.2018 Trosky Litomyšl 10 : 8 Trefa 21 Chrudim Svitavy Sport Bar, Svitavy
12:00 Pulkrábek Tomáš 24 : 22 Kasl Václav
20. Ne 29.4.2018 Mustang Brno 9 : 10 40+ Trutnov Svitavy Sport Bar, Svitavy
12:00 Šebesta Filip 23 : 23 Kuric Robert
21. Ne 29.4.2018 Trefa 21 Chrudim 6 : 12 Mustang Brno Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:30 Kasl Václav 16 : 30 Kočík Michal
21. Ne 29.4.2018 40+ Trutnov 8 : 10 Trosky Litomyšl Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:30 Kadrmas Pavel 22 : 24 Pulkrábek Tomáš
26. Ne 20.5.2018 Maséři Hradec Králové 14 : 4 Trefa 21 Chrudim Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
11:00 Malach Petr 30 : 15 Kasl Václav
26. Ne 20.5.2018 Mustang Brno 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
11:00 Kočík Michal 30 : 14 Janošťák Václav
27. Ne 20.5.2018 Trefa 21 Chrudim 6 : 12 40+ Trutnov Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
13:30 Kasl Václav 18 : 26 Kadrmas Pavel
27. Ne 20.5.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 2 : 16 Trosky Litomyšl Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
13:30 Janošťák Václav 9 : 33 Pulkrábek Tomáš
28. Ne 20.5.2018 40+ Trutnov 6 : 12 Maséři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
16:00 Kadrmas Pavel 17 : 27 Malach Petr
28. Ne 20.5.2018 Trosky Litomyšl 8 : 10 Mustang Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
16:00 Pulkrábek Tomáš 22 : 23 Kočík Michal
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2018 14:38

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.10.2018 14:38:58