TOP 24&12
UŠO > TOP 24&12
Nominace do I. TOP sezóny 2018 je kompletní

13.12.2017 18:24 (aktualizováno 15.12.2017 08:25) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 2719×

Včetně fotografií nominovaných

Nominace do 1. turnaje TOP příslušné sezóny je modelem 8 + 8 + 4 + 4 u mužů a 4 + 4 + 2 + 2 u žen. Z posledních turnajů TOP má jistotu 8 nejlepších mužů a 4 nejlepší ženy. Totéž pak platí pro nominaci z posledních turnajů RGP jednotlivců.  Dále se nominují 4 muži a 2 ženy z MČR jednotlivců a 4 muži a 2 ženy doplní kompletní sestavu 24 mužů a 12 žen z konečného pořadí Harrows cupu - Českého poháru jednotlivců. 

TOP RGP 24

8x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 24 (v závorce umístění v turnaji)

Sedkák
Vítězslav
(1.)

Lacina
Zdeněk
(2.)

Bali
Michal
(3.)

Maňák
Filip
(3.)

Davídek
Antonín
(5.)

Kysilka
Ondřej
(5.)

Mašek
Alexander
(5.)

Moravec
Jiří
(5.)

8x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Písek
David
(1.)

Ondo
Michal
(2.)

Doležal
Michal
(3.)

Matějičný
Radek
(3.)

Hamrozi
Tomáš
(5.)

Hruša
Jaromír
(5.)

Louda
Petr
(5.)

Ungerman
Petr
(5.)

4x - Nominace na základě umístění v MČR 2017 (v závorce umístění v turnaji)

Ondo
Michal

(1.)
Drtil
Pavel
(2.)
Humpula
František
(3.)
Davídek
Antonín

(3.)
již
nominován
již
nominován

Nominace na základě konečného pořadí ČP 2017 (v závorce pořadí v ČP) - do celkového počtu 24

Hoffmann
Martin

(5.)
Barbořák
Daniel

(6.)
Klika
Josef

(11.)
Pašta
Petr
(12.)
Hradecký
David
(13.)
Král
Vratislav
(14.)

4x Náhradnící z konečného pořadí ČP 2017 (v závorce pořadí v ČP)  

Lutišan
Štefan
(15.)
Šildberger
Michal
(18.)
Křepelka
Čestmír
(19.)
Chomout
Jaroslav
(22.)
 

TOP RGP 12

4x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 12 (v závorce umístění v turnaji)

Rajmanová
Marcela
(1.)

Horská
Lenka
(2.)

Pelíšková
Tereza
(3.)

Bartošová
Monika
(3.)

4x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Šebková
Petra
(1.)

Komorová
Dagmar

(2.)

Liptáková
Lenka

(3.)

Hálová
Kateřina
(4.)

2x - Nominace na základě umístění v MČR 2017 (v závorce umístění v turnaji)

Pelíšková
Tereza
(1.)

Vojtková
Blanka
(2.) 

již
nominována

Nominace na základě konečného pořadí ČP 2017 (v závorce pořadí v ČP) - do celkového počtu 12

Gregůrková
Alena
(1.)

Císařová
Jitka

(5.)

Dvořáková
Šárka
(7.)


2x Náhradnice z konečného pořadí ČP 2017 (v závorce pořadí v ČP)

Javorková
Petra

(8.)

Sedláčková
Jana

(10.)

.................................................................................................................................................................

Závazné složení základních skupin bude známo až poslední pondělí před 1. TOP 2018!

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 06:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 06:13:22