TOP 24&12
UŠO > TOP 24&12
Nominace do II. TOP sezóny 2018

16.4.2018 11:11 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 2146×

Včetně fotografií nominovaných

  

Nominace do 2. a 3. turnaje TOP příslušné sezóny je modelem 8 + 8 + 8 u mužů a 4 + 4 + 4 u žen. Z posledních turnajů TOP má jistotu 8 nejlepších mužů a 4 nejlepší ženy. Totéž pak platí pro nominaci z posledních turnajů RGP jednotlivců.  Dále se nominuje 8 mužů a 4 ženy z pořadí Českého poháru jednotlivců. 

TOP RGP 24

8x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 24 (v závorce umístění v turnaji)

Sedlák
Vítězslav
(1.)

Hoffmann
Martin
(2.)

Doležal
Michal
(3.)

Písek
David
(3.)

Humpula
František
(5.)

Maňák
Filip
(5.)

Davídek
Antonín
(5.)

Drtil
Pavel
(5.)

8x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Popelka
Martin
(1.)

Chomout
Jaroslav
(2.)

Benecký
Roman
(3.)

Šildberger
Michal
(3.)

Brejcha
Jiří
(5.)

Kodera
Pavel
(5.)

Fiala
Petr
(5.)

Komora
Martin
(5.)

8x - Nominace na základě průběžného pořadí Českého poháru 2018 (v závorce umístění v ČP)

Moravec
Jiří
(5.)
 Mašek
Alexander
(6.)
Hamrozi
Tomáš
(7.)
Matějíčný
Radek
(11.)
Bali
Michal
(14.)
Barbořák
Daniel
(15.)
Hradecký
David
(16.)
Hruša
Jaromír
(17.)

4x Náhradníci z průběžného pořadí ČP 2018 (v závorce pořadí v ČP)

Stříbný
Tomáš
(20.)
Kočík
Michal
(21.)
Hájek
Zdeněk
(22.)
Meiner
Daniel
(25.)

TOP RGP 12

4x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 12 (v závorce umístění v turnaji)

Gregůrková
Alena
(1.)

Císařová
Jitka
(2.)

Pelíšková
Tereza
(3.)

Šebková
Petra
(3.)

 

4x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Knapová
Lada
(1.)

Benešová
Marika
(2.)

Minaříková
Klára
(3.)

Rajmanová
Marcela
(3.)

4x - Nominace na základě průběžného pořadí Českého poháru 2018 (v závorce umístění v ČP)

Liptáková
Lenka
(4.)

Sdláčková
Jana
(7.)

Horská
Lenka
(8.)

Dvořáková
Šárka
(9.)

2x Náhradnice z průběžného pořadí ČP 2018 (v závorce pořadí v ČP)

Rödlová
Žaneta
(10.)

Nová
Tereza
(11.)

.................................................................................................................................................................

Závazné složení základních skupin bude známo až poslední pondělí před 2. TOP 2018!

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 19:19

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 19:19:09