Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/269)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP muži - 2. kolo

21.4.2018 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 269 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
2. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
3. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
3. Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
5. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov
5. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV
5. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
5. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
9. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí
9. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
9. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
9. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno
9. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
9. Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov
9. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
9. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
17. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
17. Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Frankel Benjamin CZE036525 A Ložisková mafie Pšov
17. Fuchs Pavel CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV
17. Havelka Pavel CZE000551 A Lucky Darts Jičín
17. Kremser Jiří CZE024559 A TJ Dušejov 2000
17. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
17. Malach Petr CZE010053 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň
17. Pecháček Zdeněk CZE027598 A Asgard's Pardubice
17. Šmahaj Martin CZE003142 A SK Senátoři Ostrava
17. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
17. Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Adamec Radek CZE035440 A Gerlich Fulnek
33. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
33. Čadecký Tomáš CZE016787 A Cafe bar GrossOpava
33. Čarnecký Jan CZE000804 B Spolek Neratovických Šipkařů
33. Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov
33. Grygar Lukáš CZE043971 C Gerlich Fulnek
33. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
33. Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina
33. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
33. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
33. Kobr Petr CZE049646 D ŠK Nola Vilémov
33. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
33. Kodýdek Jan CZE003710 C ŠK Sušice
33. Kraus Jan CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice
33. Kubíček Roman CZE047583 A DRaci Nová Hradečná
33. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
33. Machek David CZE000401 B PBL 45 Brno
33. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 14:57

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 14:57:31