Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP ženy - 2. kolo

21.4.2018 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 115 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
2. Vojtková Blanka CZE000027 A Brno
3. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
3. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
5. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
5. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
5. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
5. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
9. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
9. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
9. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
9. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice
9. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
9. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové
9. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
9. Vinklárková Gertruda CZE060764 Zlín
17. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
17. Chalupná Kristýna CZE055695 B Black Cat Výškov
17. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu)
17. Jozová Markéta CZE058478 C Angry Girls České Budějovice
17. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl
17. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
17. Mejzrová Lenka CZE059019 D Spolek Neratovických Šipkařů
17. Mikešová Lenka CZE037383 B Zezulkárna Jihlava
17. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
17. Novotná Adriana CZE027404 B Angry Girls České Budějovice
17. Novotná Iva CZE046685 D Shadow Darts Pardubice
17. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
17. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
17. Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň
17. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
33. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha
33. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
33. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
33. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
33. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
33. Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice
33. Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
33. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
33. Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice
33. Javorková Petra CZE039499 A DC Volant Olešník
33. Jindrová Nela CZE055738 C Angry Girls České Budějovice
33. Kánská Alice CZE054435 B Rychtáři Štít
33. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov
33. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor
33. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
33. Kučerová Olga CZE052955 B Hornets Darts Pardubice
33. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 14:56

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 14:56:44