Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/72)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice mixy - 3. kolo

21.9.2018 | Králíky Kulturní dům | Dvojice mixy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 72 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
2. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
3. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
3. Vojtková Blanka CZE000027 A Brno
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
5. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
5. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
5. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
5. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov
9. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
9. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
9. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
9. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
9. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice
Dvořák Jiří CZE004155 A AHV Strančice
9. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
9. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
Vémola Dominik CZE048666 Hamerské kladivo
9. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
17. Bordáčová Kateřina CZE053209 Rožmberk nad Vltavou
Bordáč Jan CZE000329 A Rožmberk nad Vltavou
17. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov
Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
17. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
17. Grygarová Vendula CZE057732 Gerlich Fulnek
Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
17. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
17. Hrušová Vlasáková CZE050593 D Upíři Hradec Králové
Slezák Jiří CZE036404 D Upíři Hradec Králové
17. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty
17. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Kulhánková Petra CZE048154 ŠK Roztoky
Kulhánek Jiří CZE044726 B ŠK Roztoky
17. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
17. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín
17. Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
Zdeněk Karel CZE004124 A AC STAR-ARENA CHODOV
17. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
17. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
17. Šaňáková Andrea CZE051308 B Spirits Tábor
Šaňák Mojmír CZE001958 B Spirits Tábor
17. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
33. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Tehov
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most
Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most
33. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
33. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
33. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice
Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
33. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice
Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř
33. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov
33. Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk
33. Koncerová Markéta CZE041847 B Vsetín
Václavík Marek CZE024756 B U Havlů pension Třebenice
33. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
33. Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň
Šlajs Marek CZE006079 A ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
33. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum
Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 14:55

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 14:55:51