Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/72)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP zahřívák

21.9.2018 | Králíky Kulturní dům | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 72 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
2. Svoboda Miroslav CZE011392 A Scorpions Plzeň
3. Pavlík Radim CZE000419 B DC Profin Orlová
4. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game
5. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
5. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň
7. Adámek Vladimír CZE000657 B Kaspec Libina
7. Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina
9. Jandík Vladimír CZE057511 D ŠK OKO Plzeň
9. Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava
9. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
9. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
13. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
13. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
13. Duna Roman CZE049637 B Nikola Kraslice
13. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň
17. Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
17. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
17. Grygar Lukáš CZE043971 C Gerlich Fulnek
17. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
17. Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů
17. Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely
17. Pluhař Vladimír CZE000732 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
17. Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice
25. Fuchs Rudolf CZE061579 ŠK BSOD 334 01 Přeštice
25. Funk Michal CZE055518 A DC Easy Game B
25. Sládek Martin CZE017374 A Formani Duchcov
25. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
25. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice
25. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
25. Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
25. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Doležal Tomáš CZE007003 B Spolek Neratovických Šipkařů
33. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
33. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
33. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B
33. Kopp Radek CZE046553 A Machine Šumperk
33. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
33. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
33. Pecina Vojtěch CZE051824 A Oštěpaři Liberec
33. Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
33. Rajtmajer Marek CZE053252 A DC Kameňák Plzeň
33. Řepa Martin CZE052353 D DC Sázava
33. Svoboda Jan CZE034282 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33. Vasková Silvie CZE045770 B Las Vegas Jablonec n/N.
33. Viktora Jan CZE060549 ŠK BSOD 334 01 Přeštice
49. Černošek Ondřej CZE042550 B Sport Bar Atláč Přerov
49. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 15:08

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 15:08:07