Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/145)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP muži

22.9.2018 | Králíky Kulturní dům | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 145 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
2. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice
3. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
3. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
5. Jakubiak Grzegorz POLDS0204 Kowary
5. Milo Jakub CZE040577 A Olympia Tábor
5. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV
5. Škůrek Zdeněk CZE000188 A DC Laser České Budějovice
9. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A
9. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice
9. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
9. Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina
9. Kristin Luděk CZE000128 B Olympia Tábor
9. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 C ŠK Modřice
9. Schieferdecker Václav CZE000469 B Ložisková mafie Pšov
9. Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
17. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
17. Duna Roman CZE049637 B Nikola Kraslice
17. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
17. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
17. Kobr Petr CZE049646 D ŠK Nola Vilémov
17. Krejčí Jan CZE046641 B ŠK Bořeň Bílina
17. Machek David CZE000401 B PBL 45 Brno
17. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň
17. Samko Robert CZE025166 B Las Vegas Jablonec n/N.
17. Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov
17. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
17. Šaňák Mojmír CZE001958 B Spirits Tábor
17. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř
17. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha
33. Baroň Roman CZE056589 Gripeni Liberec
33. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Biernat Josef CZE019484 A DC ŽÍLA CHODOV
33. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Tehov
33. Bothe Evžen CZE029899 A Formani Duchcov
33. Ciszewski Robert CZE033940 A Jelenia Góra
33. Čermák Pavel CZE054338 C Chalupáři Slaný
33. Černý Milan CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
33. Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava
33. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B
33. Kolínský Daniel CZE042514 A Démoni Chotyně
33. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
33. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
33. Malach Petr CZE010053 A ŠK Maséři Hradec Králové
33. Malý Petr 1975 CZE009023 A DC Podlesáci Králův Dvůr
33. Melichar David CZE044617 C ŠK Medvědi Velký Třebešov
33. Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 14:56

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 14:56:31