Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/53)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP ženy

22.9.2018 | Králíky Kulturní dům | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 53 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary
2. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
3. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
3. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
5. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
5. Koncerová Markéta CZE041847 B Vsetín
5. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
5. Nasková Dagmar CZE000326 B Smajlíci Liberec
9. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most
9. Jozová Markéta CZE058478 C Angry Girls České Budějovice
9. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
9. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
9. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B
9. Schmidtová Jana CZE045443 B Peckaři Kokonín
9. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
9. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov
17. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most
17. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
17. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
17. Javorková Petra CZE039499 A DC Volant Olešník
17. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
17. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
17. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
17. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
17. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
17. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary
17. Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
17. Oceláková Jana CZE055052 C Sousedky České Budějovice
17. Šaňáková Andrea CZE051308 B Spirits Tábor
17. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
17. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov
17. Vinklárková Gertruda CZE060764 Zlín
33. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL
33. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov
33. Grygarová Vendula CZE057732 Gerlich Fulnek
33. Hájeková Helena CZE055338 Chroustov 88
33. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
33. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice
33. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
33. Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
33. Kulhánková Petra CZE048154 ŠK Roztoky
33. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum
33. Marksová Blanka CZE003507 Valérie team Mělník
33. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
33. Pelcová Marie CZE058560 D Ložisková mafie Pšov
33. Ptáčková Kateřina CZE043207 Šmoulové z PBL
33. Šikolová Šárka CZE055144 B Lucky Panthers Liberec
33. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
33. Tvrdíková Miroslava CZE000727 D DC Smrkáči Břežany
33. Vasková Silvie CZE045770 B Las Vegas Jablonec n/N.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 14:58

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 14:58:02