Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/94)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice muži - 3. kolo

22.9.2018 | Králíky Kulturní dům | Dvojice muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 94 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
2. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
3. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
3. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
5. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Pavlík Radim CZE000419 B DC Profin Orlová
Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
5. Svoboda Miroslav CZE011392 A Scorpions Plzeň
Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
9. Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
9. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
9. Duna Roman CZE049637 B Nikola Kraslice
Vaško Michal CZE040197 A Nikola Kraslice
9. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov
9. Grygar Lukáš CZE043971 C Gerlich Fulnek
Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
9. Milo Jakub CZE040577 A Olympia Tábor
Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor
9. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
9. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Adámek Vladimír CZE000657 B Kaspec Libina
Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina
17. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
Petera Ondřej CZE000182 B DC Prima Česká Skalice
17. Kraus Jan CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
17. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely
17. Macák Jan CZE019440 A Extrém Šilinkův Důl
Koráb Miroslav CZE000620 A Extrém Šilinkův Důl
17. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
17. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov
17. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
17. Procházka Michal CZE011249 A STS Bulldogs Hodonín
Račický Josef CZE000340 A Titáni Hodonín
17. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava
17. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
17. Škůrek Zdeněk CZE000188 A DC Laser České Budějovice
Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice
17. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most
17. Václavík Marek CZE024756 B U Havlů pension Třebenice
Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov
17. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha
Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
17. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov)
Pecina Vojtěch CZE051824 A Oštěpaři Liberec
33. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
Jandík Vladimír CZE057511 D ŠK OKO Plzeň
33. Bothe Evžen CZE029899 A Formani Duchcov
Hejtmánek Václav CZE038307 B Ložisková mafie Pšov
33. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
33. Dostál Petr CZE052889 A Ložisková mafie Pšov
Sládek Martin CZE017374 A Formani Duchcov
33. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
Vinárek René CZE009173 A Supi Dolní Benešov
33. Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV
Biernat Josef CZE019484 A DC ŽÍLA CHODOV
33. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV
Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV
33. Géring Pavel CZE001093 A Truhles Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
33. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
33. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov
33. Kohut Vlastimil CZE016987 A Trosky Litomyšl
Gregar Pavel CZE049227 A Borci Česká Třebová
33. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
33. Machek David CZE000401 B PBL 45 Brno
Poráň David CZE051226 B PBL 45 Brno
33. Máj Jiří CZE019642 A JP Čechie Dalovice
Klemera Petr CZE031296 A DC ŽÍLA CHODOV
33. Malach Matěj CZE051928 ŠK Maséři Hradec Králové
Malach Petr CZE010053 A ŠK Maséři Hradec Králové
33. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game
33. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
33. Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 14:56

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 14:56:41