Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/78)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP dvojice muži

22.9.2018 | Králíky Kulturní dům | Dvojice muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 78 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov
Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
2. Kraus Jan CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
3. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
3. Škůrek Zdeněk CZE000188 A DC Laser České Budějovice
Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice
5. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
Petera Ondřej CZE000182 B DC Prima Česká Skalice
5. Géring Pavel CZE001093 A Truhles Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
5. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
Bordáč Jan CZE000329 A Rožmberk nad Vltavou
5. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava
9. Kristin Luděk CZE000128 B Olympia Tábor
Palka Ján CZE000522 A Olympia Tábor
9. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely
9. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov
9. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
9. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
9. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most
9. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník
Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř
9. Václavík Marek CZE024756 B U Havlů pension Třebenice
Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov
17. Adámek Vladimír CZE000657 B Kaspec Libina
Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina
17. Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
Pechanec Tomáš CZE021595 A Outsiders Vsetín
17. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
17. Ciszewski Robert CZE033940 A Jelenia Góra
Jakubiak Grzegorz POLDS0204 Kowary
17. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
17. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov
17. Kopp Radek CZE046553 A Machine Šumperk
Vémola Dominik CZE048666 Hamerské kladivo
17. Macák Jan CZE019440 A Extrém Šilinkův Důl
Koráb Miroslav CZE000620 A Extrém Šilinkův Důl
17. Machek David CZE000401 B PBL 45 Brno
Poráň David CZE051226 B PBL 45 Brno
17. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
17. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
17. Procházka Michal CZE011249 A STS Bulldogs Hodonín
Račický Josef CZE000340 A Titáni Hodonín
17. Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
17. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
17. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha
Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
17. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov)
Pecina Vojtěch CZE051824 A Oštěpaři Liberec
33. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
Jandík Vladimír CZE057511 D ŠK OKO Plzeň
33. Bothe Evžen CZE029899 A Formani Duchcov
Hejtmánek Václav CZE038307 B Ložisková mafie Pšov
33. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice
Lichtenberg Jiří CZE029473 B ŠK Gambáč Mělník
33. Frinta Radek CZE045424 C Trutnov
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
33. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV
Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV
33. Hruboň Michal CZE027582 B Za Vodou Litomyšl
Kubeš Michal CZE056953 D Havana Lanškroun
33. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
33. Jonica Martin CZE039936 A MANDL Klub Žatec
Vecko Ondřej CZE054543 B MANDL Klub Žatec
33. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň
Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň
33. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň
Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
33. Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov
33. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty
Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
33. Šular Pavel CZE055839 C Školáci Tipáč Písek
Krajčo Jindřich CZE058865 C Šipkaři Strakonice
33. Trnka Tomáš CZE052350 D Sázavská pivnice
Řepa Martin CZE052353 D DC Sázava
33. Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov
Šaňák Mojmír CZE001958 B Spirits Tábor
49. Baroň Roman CZE056589 Gripeni Liberec
Kain Roman CZE029614 A Smajlíci Liberec
49. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A
Přibyl Pavel 1993 CZE045427 B DC Easy Game
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 14:55

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 14:55:07