Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-42/42)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice ženy - 3. kolo

22.9.2018 | Králíky Kulturní dům | Dvojice ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 42 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
2. Vojtková Blanka CZE000027 A Brno
Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
3. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové
3. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
5. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
5. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov
Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín
5. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
5. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
9. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
9. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
9. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice
Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice
9. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Šaňáková Andrea CZE051308 B Spirits Tábor
9. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov
9. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice
9. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Tvrdíková Miroslava CZE000727 D DC Smrkáči Břežany
9. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
17. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
17. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most
Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov
17. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
17. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
17. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
17. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
17. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
17. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
17. Oceláková Jana CZE055052 C Sousedky České Budějovice
Jozová Markéta CZE058478 C Angry Girls České Budějovice
17. Pelcová Marie CZE058560 D Ložisková mafie Pšov
Grygarová Vendula CZE057732 Gerlich Fulnek
17. Radová Karla CZE000873 B Oceloti Most
Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most
17. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
Vinklárková Gertruda CZE060764 Zlín
17. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
17. Záhorová Petra CZE061825 Liberec
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha
33. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
33. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
Javorková Petra CZE039499 A DC Volant Olešník
33. Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl
33. Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
Koncerová Markéta CZE041847 B Vsetín
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
33. Marksová Blanka CZE003507 Valérie team Mělník
Schejbalová Margarita CZE057469 C Dvůr Králové n. L.
33. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
33. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav
Šikolová Šárka CZE055144 B Lucky Panthers Liberec
33. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov
Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 16:06

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 16:06:16