Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-35/35)
  Náhled Tisk Nahoru
Open

8.5.2018 | Praha - kvalifikace mládeže | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 35 | Žebříčků: 15

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov)
2. Šedivý Vilém CZE053011 D Ložisková mafie Pšov
3. Houdek Tomáš CZE058857 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice
4. Čeliga Viktor CZE056635 D Rubín Red Stones Ostrava
5. Malach Matěj CZE051928 ŠK Maséři Hradec Králové
5. Mráz Adam CZE056866 C DC Devils Prachatice
7. Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
7. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
9. Házi Milan CZE049429 C Respekt Tábor
9. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň
9. Nový Zdeněk CZE037061 B BRILLIANT DARTS Praha
9. Vrba Oliver CZE059804 Tábor
13. Hotový Miroslav CZE039380 B Václavák Černčice
13. Moťka Jakub CZE050788 C Buldok Unčovice
13. Rypáček Radim CZE058902 C DC Devils Prachatice
13. Válek Jakub CZE050583 MO Těmice
17. Čeligová Vendula CZE060872
17. Lukšová Šárka CZE053629 Habří
17. Merxbauerová Lucie CZE055859
17. Prokýšek Karel CZE039674 Praha
17. Srazil Jaroslav CZE060466
17. Šoltys Tomáš CZE060600
17. Vondrák Vojtěch CZE055205
17. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín)
25. Hofman Petr CZE050491 Brzice
25. Jírů Veronika CZE055325 České Budějovice
25. Langhansová Lucie CZE060105 Saloon Brandýs nad Labem
25. Lukš Dominik CZE053888 Habří
25. Masopustová Nela CZE060766 Ostrava
25. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
25. Mňačko Matyáš CZE055862
25. Sehnalová Kateřina CZE059995 Brzice
33. Hais Petr CZE053352
33. Nový Nikolas CZE053353 DC Helou&Wen Praha
33. Vrba Daniel CZE059803 Tábor
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2018 17:26

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.9.2018 17:26:43