Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/195)
  Náhled Tisk Nahoru
2014 - Český pohár jednotlivců - JUNIORKY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 48 | Turnajů: 195

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
17.11.2014 MČR juniorky   Hostinné Techtex Sport 6 2 M
17.11.2014 StČ pohár základní   11 Klub Ajeto 7 3 C
8.11.2014 StČ pohár základní   10 Pokratická hospůdka 12 6 C
7.11.2014 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola TOP 6/2014 15 6 C
7.11.2014 Pátky Barabizna   Barabizna páteční 17 6 C
7.11.2014 Strmeň Cup - Klub Kasíno Otnice I   Otnice 13 8 C
6.11.2014 22 ČDS Cup Prostějov II. 2014   Sport bar U farmy Prostějov 11 8 C
1.11.2014 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola TOP 5/2014 15 7 C
1.11.2014 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Šnek cup U Rakvičky 11 6 C
1.11.2014 StČ pohár základní   10 Homolka 17 4 C
31.10.2014 Odpadlíci Barabizna   Barabizna odpadlíci 8 6 C
28.10.2014 Strmeň Cup - Šipkový klub Adamov I   Adamov 12 8 C
25.10.2014 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Šnek cup U Rakvičky 11 6 C
24.10.2014 Strmeň Cup - Klub Kasíno Otnice I   Otnice 8 8 C
23.10.2014 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Rodeo bar HK 15 6 C
21.10.2014 Strmeň Cup - Šipkový klub Adamov I   Adamov 9 8 C
20.10.2014 MJČ Soukromý šipkařský klub JH   MO U Kučerů Zl.Koruna 8 6 C
20.10.2014 MJČ U Chřestýše Mladošovice   MO U Chřestýše Mladošovice 13 6 C
20.10.2014 StČ pohár zvýhodněný   11 Klub Ajeto 13 4 C
18.10.2014 5 Master KHK-S&J mládež   Vrchlabí KD Střelnice 7 3 B
18.10.2014 Open KHK-S&J mládež   Vrchlabí KD Střelnice 6 3 C
18.10.2014 Reg.Master Ústecka - mládež   Kulturní dům Travčice 7 4 B
18.10.2014 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   5. RM Plav 4 4 B
17.10.2014 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola TOP 3/2014 13 7 C
17.10.2014 Strmeň Cup - Klub Kasíno Otnice I   Otnice 13 8 C
16.10.2014 StČ pohár základní   10 Homolka 28 6 C
14.10.2014 Strmeň Cup - Šipkový klub Adamov I   Adamov 11 8 C
13.10.2014 MJČ Soukromý šipkařský klub JH   MO U Kučerů Zl.Koruna 8 6 C
11.10.2014 Open Ústeckého kraje   Litvínov U Hrušků 21 6 C
10.10.2014 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola TOP 2/2014 12 6 C
9.10.2014 MJČ Bar Spolí   MO U Drnků Srnín 9 6 C
8.10.2014 32 Lhotský Open   Lhota u Trutnova Lhotanka 9 6 C
7.10.2014 Strmeň Cup - Šipkový klub Adamov I   Adamov 12 8 C
6.10.2014 MJČ U Chřestýše Mladošovice   MO U Chřestýše Mladošovice 20 7 C
4.10.2014 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Šnek cup U Rakvičky 10 6 C
3.10.2014 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola TOP 1/2014 16 6 C
3.10.2014 Strmeň Cup - Klub Kasíno Otnice I   Otnice 13 8 C
2.10.2014 MJČ Bar Spolí   MO U Drnků Srnín 8 6 C
2.10.2014 Reg.Master StČ juniorky / junioři   Klub Ajeto 8 3 B
30.9.2014 Strmeň Cup - Šipkový klub Adamov I   Adamov 10 8 C
26.9.2014 35 Morucup   Trutnov-H.S.M. U Machače 22 6 C
23.9.2014 Strmeň Cup - Šipkový klub Adamov I   Adamov 10 8 C
15.9.2014 MJČ Soukromý šipkařský klub JH   MO U Kučerů Zl.Koruna 10 6 C
13.9.2014 Open Ústeckého kraje   Litvínov U Hrušků 32 6 C
12.9.2014 MJČ Rock club (ROKÁČ) Prachatice   MO Hospůdka Libín 18 6 C
10.9.2014 28 Lhotský Open   Lhota u Trutnova Lhotanka 9 6 C
9.9.2014 MC Most Česká pivnice   Most Česká pivnice 37a 15 6 C
8.9.2014 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Orient bar HK 13 7 C
8.9.2014 MJČ Soukromý šipkařský klub JH   MO U Kučerů Zl.Koruna 8 6 C
8.9.2014 StČ pohár základní   11 Klub Ajeto 10 4 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2018 19:10

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.11.2018 19:10:39