Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/8796)
  Náhled Tisk Nahoru
2016 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 9291 | Turnajů: 8796

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
12.11.2016 MČR muži (DKO) Uhříček Břetislav Hostinné Techtex Sport 413 5 M
11.11.2016 3 Litoměřická Šipka   Litoměřice Stodola 17 6 C
11.11.2016 MČR Cricket muži (DKO) Uhříček Břetislav Hostinné Techtex Sport 197 5 C
11.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   08 Klub Ajeto 24 5 C
10.11.2016 StČ pohár muži zvýhodněný   04 Chlumecká 16 3 C
9.11.2016 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Cheb Pivnice Garáž 12 5 C
9.11.2016 StČ pohár muži zvýhodněný   04 Barcheeta 17 3 C
9.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   03 San Marco 10 4 C
9.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   03 U Pepého 16 6 C
9.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   06 U Tichnů 11 4 C
9.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   07 Fantomas 13 4 C
9.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   10 Česká chalupa 9 3 C
9.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   10 Rybička 22 4 C
9.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   11 Na hřišti 13 5 C
9.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 13 3 C
8.11.2016 24 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 12 7 C
8.11.2016 22 ČDS Cup Olomouc I. Koudelka Lukáš Sportbar Legend 12 7 C
8.11.2016 22 ČDS Cup Prostějov I. Malíšková Veronika Pizza La Putica Prostějov 11 7 C
8.11.2016 MC Litvínov Fotbalová hospůdka Minařík Jiří Litvínov Fotbalová hospůdka 21 5 C
8.11.2016 MJČ Na Piketě JH   MO Piketa 11 6 C
8.11.2016 MJČ Pivní bar Vltava ČB   MO Pivní bar Vltava ČB 31 5 C
8.11.2016 StČ pohár muži zvýhodněný   04 Chlumecká 13 3 C
8.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   04 K35A 13 3 C
8.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   07 AHV 13 5 C
8.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   07 Fantomas 7 5 C
8.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   34 U Zábranských 16 5 C
8.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   41 Na Cibulkách 14 5 C
8.11.2016 Strmeň Cup - Bowling Boby I   Bowling Boby 21 6 C
8.11.2016 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická II   Pivní bar Lidická 12 6 C
8.11.2016 Úterní šipkování v OKU   Plzeň, Husovka 27 5 C
7.11.2016 42 PP Tour Goláň Radek Pardubice Palmička 16 4 C
7.11.2016 22 ČDS Cup Pivín Svozil Jaroslav Hostinec Nad Hřištěm 12 7 C
7.11.2016 15 MC Zabrušany U hřiště Malár David Zabrušany U hřiště 13 4 C
7.11.2016 9 Atlant Cup Koncerová Markéta Restaurace Atlant Olomouc 19 5 C
7.11.2016 StČ pohár muži zvýhodněný   08 Klub Ajeto 21 3 C
7.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   03 Las Vegas 14 5 C
7.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   04 Chlumecká 20 5 C
7.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   04 Chrpa 17 4 C
7.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   04 U lípy 11 5 C
7.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   08 Rock klub 8 3 C
7.11.2016 StČ pohár zvýhodněný   10 U nás 7 3 C
6.11.2016 Jackpot Cup Moravskoslezský   Citadela Ostrava 13 6 C
5.11.2016 21 O pohár Žacléře Fronc Jaroslav 10 Žacléř Kahan 19 7 C
5.11.2016 6 Notebook - Muži Bayerová Jana Bar Trávníky Vsetín 10 3 C
5.11.2016 3 Úpická túrka bonusový Sobolík Jiří 09 Úpice Apríl bar 16 7 C
5.11.2016 1 Jičínská Tour Vojtíšek Jakub 18 Jičín U Kata 10 6 C
5.11.2016 Klubový Open MSK - jednotlivci   Cafe bar Havířov 16 5 C
5.11.2016 Klubový Open MSK - jednotlivci   Cafe bar Havířov 19 6 C
5.11.2016 Místní Open JMK (B-A) Dubovec Juraj S klub Brno- Open 32 4 C
5.11.2016 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Bjelidlo open 15 5 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.8.2018 12:22

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.8.2018 12:22:59