Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/1019)
  Náhled Tisk Nahoru
2016 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 4497 | Turnajů: 1019

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
13.11.2016 MČR dvojice muži (DKO) Uhříček Břetislav Hostinné Techtex Sport 139 4 M
11.11.2016 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 13 3 C
10.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 14 3 C
9.11.2016 StČ pohár dvojice   10 Rybička 11 3 C
8.11.2016 Místní Open Karlovarsko dvojice   Chodov Žíla open dvojice 17 3 C
8.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 10 3 C
7.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 10 4 C
7.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Chrpa 9 3 C
7.11.2016 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 16 4 C
5.11.2016 3 Úpická túrka dvojic Sobolík Jiří 09 Úpice Apríl bar 12 6 C
5.11.2016 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 6 4 C
5.11.2016 Reg.Master StČ DVOJICE   Klub Ajeto 9 4 B
5.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 21 4 C
5.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Homolka 11 3 C
5.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Na křižovatce 7 2 C
4.11.2016 StČ pohár dvojice   02 Korlin 9 3 C
4.11.2016 StČ pohár dvojice   04 U Vysočanského nám. 8 3 C
4.11.2016 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 14 4 C
3.11.2016 Místní Open Karlovarsko dvojice   Ostrov Kolečko - Cricet Cut Throat 9 3 C
3.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 11 3 C
3.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Homolka 4 3 C
3.11.2016 StČ pohár dvojice   05 Tágo 6 4 C
2.11.2016 StČ pohár dvojice   06 U Tichnů 5 3 C
2.11.2016 StČ pohár dvojice   10 Rybička 5 2 C
1.11.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 14 3 C
31.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 12 4 C
31.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Chrpa 9 3 C
31.10.2016 StČ pohár dvojice   07 U mlýna 4 2 C
31.10.2016 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 21 4 C
30.10.2016 Open Libereckého kraje - dvojice   Liberec U Chobota 6 3 C
29.10.2016 5 Master KHK-S&J dvojice muži Vylíčil Ondřej Valdice Kulturní dům 34 3 B
29.10.2016 Dvojice U Huberta - základní   U Huberta podzim sobota dvojice 3 3 C
29.10.2016 MO Plzeňského kraje - dvojice   Plzeň, Husovka 8 3 C
29.10.2016 Open Olomoucko dvojice Malíšková Veronika MEDLOV-Memoriál Karla Zenzingera 13 3 C
29.10.2016 Reg.Master StČ dvojice muži   04 Homolka 18 2 B
29.10.2016 Reg.Master Vysočina dvojice muži Netolický Milan Dušejov Sokolovna 42 2 B
29.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Homolka 5 4 C
28.10.2016 Místní Open Karlovarsko dvojice   Kraslice Nikola 9 3 C
28.10.2016 Místní Open Karlovarsko dvojice   Sokolov Alex TOP 5 2 C
28.10.2016 StČ pohár dvojice   02 Korlin 7 3 C
28.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Novellino 7 3 C
28.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Styxx 5 3 C
28.10.2016 StČ pohár dvojice   08 Hotel Cham 5 3 C
28.10.2016 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 21 4 C
27.10.2016 Open Libereckého kraje - dvojice   Liberec U Chobota 12 4 C
27.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 22 4 C
27.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Homolka 5 3 C
26.10.2016 StČ pohár dvojice   10 Rybička 8 2 C
24.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 6 3 C
24.10.2016 StČ pohár dvojice   04 Chrpa 7 3 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2018 19:10

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.11.2018 19:10:29