Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/10965)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 9935 | Turnajů: 11072

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
16.11.2018 StČ pohár muži základní   80 Klub Ajeto 19 12 C
16.11.2018 Šipkování U Husy Krieglstein Radim Přeštice, Hostinec U zlaté husy 16 12 C
15.11.2018 48 Vagon Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu 14 12 C
15.11.2018 31 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin JC Děčín Na Kopečku 10 12 C
15.11.2018 23 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin SportBar U Arnošta Hranice 18 19 C
15.11.2018 23 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Pivnice Punat Olomouc 21 20 C
15.11.2018 23 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atláč Přerov 20 17 C
15.11.2018 22 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Bar Počenice 18 19 C
15.11.2018 9 Prase z Pekárny - muži Bayerová Jana Bar Trávníky Vsetín 5 8 C
15.11.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 22 13 C
15.11.2018 JC Most U Charlieho Pátek Miroslav JC Most U Charlieho 7 10 C
15.11.2018 MJČ Pivní bar Vltava ČB   MO Pivní bar Vltava ČB 20 13 C
15.11.2018 StČ pohár základní   34 Řipská 23 18 C
15.11.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 12 18 C
15.11.2018 StČ pohár základní   34 Základna 17 16 C
15.11.2018 StČ pohár základní   40 Chlumecká 16 16 C
15.11.2018 StČ pohár základní   40 U Jána 8 16 C
15.11.2018 StČ pohár základní   40 Hole in one 17 19 C
15.11.2018 StČ pohár základní   40 Radhošťská pivnice 12 14 C
15.11.2018 StČ pohár základní   40 Mystery bar 14 18 C
15.11.2018 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry VI   Snack bar Jerry 10 18 C
14.11.2018 64 Open Cup 2018 - Klub 44   Liberec Klub 44 18 14 C
14.11.2018 53 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. Sedmička 26 16 C
14.11.2018 50 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 15 17 C
14.11.2018 30 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Kalaš Lukáš JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece 9 16 C
14.11.2018 23 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Tůmová Petra Pivnice Kornet Lipník nad Bečvou 20 19 C
14.11.2018 23 ČDS Cup Šternberk Ráža Josef Sportbar Slovan Šternberk 13 17 C
14.11.2018 23 ČDS Cup Uničov Smékal Roman Hostinec Na Střelnici Uničov 20 17 C
14.11.2018 23 ČDS Cup Vsetín Stix Martin Pivnice Beseda Vsetín 7 15 C
14.11.2018 16 JC Jablonec U Nás Gyalog Zdeněk JC Jablonec U Nás 17 16 C
14.11.2018 7 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná-Kocléřov Sportcentrum 12 14 C
14.11.2018 JC Česká Lípa Ryky Centrál Kolář Miroslav JC Česká Lípa 14 17 C
14.11.2018 JC Liberec Klub 44 Kain Roman JC Liberec Klub 44 24 14 C
14.11.2018 MJČ Bar Spolí   MO Bar Nové Spolí 14 12 C
14.11.2018 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.   Plzeň, U Chřestýše 9 9 C
14.11.2018 StČ pohár základní   22 K 2 10 17 C
14.11.2018 StČ pohár základní   33 Grey bar Na zastávce 12 12 C
14.11.2018 StČ pohár základní   51 Na novym místě 6 11 C
14.11.2018 StČ pohár základní   86 Pivní jistota 8 17 C
14.11.2018 StČ pohár základní   10 U Pipkina 29 19 C
14.11.2018 StČ pohár základní   10 U Nikolky 6 12 C
14.11.2018 StČ pohár základní   10 KD Kbely 13 17 C
14.11.2018 StČ pohár základní   11 U Švehly 17 19 C
14.11.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 17 24 C
14.11.2018 StČ pohár základní   40 Pivní bar 11 9 16 C
14.11.2018 StČ pohár základní   41 Lobkovický sklípek 7 10 C
14.11.2018 Strmeň Cup - Bistro Stvolová IV   Stvolová 11 21 C
14.11.2018 Strmeň Cup - Pivárna Sloup V   Pivárna Sloup 14 21 C
14.11.2018 Strmeň Cup - Rest. Na Hříšti Chrlice I   Na Hřišti Chrlice 8 11 C
14.11.2018 Strmeň Cup - U Kolečka X   Bejvávalo U Kolečka 18 21 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2018 03:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.11.2018 03:31:18